Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drgania na kierownicy po zmianie kół


raffael

Rekomendowane odpowiedzi

no jak fela jest podbita to będzie waliło znaczy trzepało fajerom

zamień jeszcze tył z przodem chyba wszystkie nie są krzywe te gorsze zawsze na tył taka zasada bo koła się wleką sztywna oś, a przód zawsze lepszy z takiej ja zasady wychodzę

kolego byly robione testy i wyszlo w nich ze lepiej zalozyc lepsze oponki na tyl!!!!! chodzi tu o poslizg na zakretach na mokrej nawierzchni!!!:hi:

testy testami a ja mam swoja zasadę rób jak uważasz.

ja lepsze opony na przód zakładam(jeszcze się nie poślizgnąłem na bok na mokrym ,a na lipnych oponach z przodu pod wzniesienie na mokrym nie moglem podjechać)

zresztą tu mam na mysli jakieś bicie albo coś bo jak bedą łyse to nie ma znaczenia gdzie jest. porostu takich się już nie zakłada dla własnego bezpieczeństwa .takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie miałem założone felgi z zimówkami 225/45 r 17 wszystko było ok, wsadziłem teraz letnie 235/35 r 19 i przy predkości 120 w górę są odczuwalne drgania na kierownicy, felgi są wyważone , co może być jeszcze nie tak. prosze o porady. pozdrawiam.

Właśnie niedawno założyłem nowe letnie lacie i mam podobny problem z drganiami na kierownicy tak powyżej 120km/h. Na początku sądziłem, że opony się "docierają" i to nic dziwnego, ale zrobiłem już ok 1000km i dalej to samo. Tak jak sugerujecie podjadę najpierw sprawdzić czy dobrze wyważyli mi koła na przodzie, a jeśli to nie pomoże będę szukał dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek podjechałem jeszcze raz wyważyć wszystkie koła i jak ręką odjął:thumbup1: Zero drgań:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...