Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Jaki zderzak ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam jak sadzicie

-założyć zderzak z nowym grilem (duży ryj) :kox:

-czy s-line lub s4

bo zamierzam moja a4 b6 troszkę przyodziać :evil:

Opublikowano

wszytsko zalezy co z resztą , czyli jaki tylni zderzak itd. proponuje S4 :th: ( w końcu sam taki mam założony ) pogadaj z Waskipl on ich ma troszke i mysle ze w dobrej cenie Ci sprzeda...

ostatnio widziałem w Krakowie B6 z ryjkiem od B7 wyglada całkiem całkiem , tyle ze trzeba zmieniac caly przód lampy blotniki maske wzmocnienie itd a przeróbke tylko na sam gril duży bym sobie darował :gwizdanie:

Opublikowano

temat przerabiany 100 milionow razy! Zakladaj to co Ci sie podoba i zaprezentuj co ci wyszlo :):evil:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie chyba za duzo zabawy z tym 'duzym ryjem'

s4 bedzie pasowalo

-przod

-tyl

-listwy

-sopjlerek na klape

aha moze mi ktos pomoc poszukac na allegro czy ebay sprezyn tych od s-line tych -20 bo jest tego duzo ale nigdzie konretnie nie moge byc ich pewien a nie che kupic zlych

Opublikowano

to Waskipl sprzedaje zderzaki?? szukam tylnego od s4

Opublikowano

to Waskipl sprzedaje zderzaki?? szukam tylnego od s4

zagdaj do niego bo coś tam ma u siebie w garazu :naughty:

ma coś takiego :

zderzak przód i tył b7 avant S-line

zderzak przód S-line b6 kompletny

zderzak przód S4 b6

zderzak przód S-line A6 2004-

zderzak tył S-line b6

zderzak tył b6 tuning

jutro mogę wkleić zdjęcia.

jeszcze zderzaki do TT A5 Q7 i inne AUDI.

Opublikowano

a tak BTW, jaki jest mniej wiecej koszt przerobki przodu na "duzy grill"??

Kiedys widzialem na alledrogo aukcje z taka usluga,ale teraz jej znaleźć nie moge ;(

Opublikowano

a tak BTW, jaki jest mniej wiecej koszt przerobki przodu na "duzy grill"??

Kiedys widzialem na alledrogo aukcje z taka usluga,ale teraz jej znaleźć nie moge ;(

coś okolo 2-2,5 tys zł przeróbka

wolał bym jednak zakupic cały przód od B7 i wtedy rezac :gwizdanie:

Opublikowano

a kto mi powie czy to jest sedan czy avant:

http://moto.allegro.pl/item344174915_audi_s4_zderzak_tyl_tylny.html#photo

pisalem do goscia ale narazie cisza.

To jest kombi :> na 100% poniewaz juz pytałem :tongue4:

sedan czy avant ale ta cena to chyba troche wygorowana... :shocked:

Opublikowano

mi sie na przod s-line bardziej podoba - taki bardziej agresywny :cool:

Opublikowano

też bym wybrał s line! gdzieś już była rozkminka na temat Hofele Design

Opublikowano

też bym wybrał s line! gdzieś już była rozkminka na temat Hofele Design

Byla, i zle sie skonczyla.. :polew:

Opublikowano

Byla, i zle sie skonczyla..

hahah oj bardzo źle :kox:

:polew:

Opublikowano

Byla, i zle sie skonczyla..

ykk mozesz wytlumaczyc? :naughty:

Opublikowano

hehehe, ile emocji :polew:

Opublikowano

hehehe, ile emocji :polew:

Sie działo :polew:

Opublikowano

jak zwykle temat prowadzi do nikad. Podobno o gustach sie niedyskutuje ;):evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.