Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajna furka, wedlug mnie ladniej wyglada niz B7 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

czy ja wiem, B7 w sedanie w S-line to istna petarda... ale do sedana nie włozyłbym 22,5" z opona;p :decayed:

Opublikowano

mam na sprzedaz srebrne lustra skladane, pamiec, fotochromy z LEDami od spodu - max opcja - jakby co to dziale sprzedam lezakuja :wink:

Opublikowano
  • Autor

noje foto;p

83503438.jpg

95405271.jpg

20595934.jpg

i fotka z daszkiem ABT

40914954.jpg

po majowce Auto w koncu pozbedzie się wszytskich paskudnych chromow:) i zejdzie w dół:wink:

Opublikowano

jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej bo plany zacne :wink:

Opublikowano

modzenie na calego sie zaczelo :)

Opublikowano

Chciał bym umieć takie piękne foty strzelać :kox: , ale niestety nie mam talentu do tego :facepalm:

Opublikowano
noje foto;p

po majowce Auto w koncu pozbedzie się wszytskich paskudnych chromow:) i zejdzie w dół:wink:

I to jest bardzo dobra decyzja na tym s-line beznadziejnie jest już mówiłem

:hi:

Opublikowano

Topor ile obnizasz i jakiej firmy springi? -35 powinno byc dobrze

Opublikowano
  • Autor

myslę nad gwintem, ale nie wiem jak to bedzie sie zachowywało przy tak duzym rozstawem osi. W b7 mialem same springi Eibacha -30 i jesli chodzi o samą jade to cud miód malina, 1be przy tym to mordownia w jezdzie ogólnie. Cos trzeba wyknuc boi jak to młody mowi jest beznadzieja, a i tak w porównaniu z tym co było to niebo a ziemia:D

Opublikowano

bogate foty Karole:kox::wink:

jak już wywalasz chromy to może by dyfuzor na czarno prysnąć?:naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie no chyba nie;p zastanawiałem sie przed pomalowaniem nad tym, ale padło na kolor budy niestety a moze stety;p

Opublikowano

Końcówki mogłes dać proste 90MM.

Opublikowano
  • Autor

90m nie za wielkie??

Opublikowano

Ja mam 90MM są B6 z 100M ale to przesada. Dużo osób ma Ultera 90MM :hi:

Opublikowano

Ulter 90mm to tak naprawde 86-87mm

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

mały update,

img0311ms.jpg

wiem, że tego sie nie robi 19>18 ale wygodniej sie jezdzi, ma to byc tylko zwykły dupowoz;)

po przyjezdzie z wakacji zabieram sie za wydobycie dzwieku z gnojowego V6;)

Opublikowano

fajnie pasuja czarne felgi do tego koloru :thumbup1: i jak komfort teraz? napisz jakie masz opony do 18 w a6- rozmiar

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

komfort duuzo lepszy;) nie ciaga juz tak w koleinach jak poprzednio. opona 245/40 18;)

---------- Post dopisany 12-11-2012 at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany 11-08-2012 at 18:03 ----------

z racji ze ponoć z rezania nie da sie wyleczyc:d ostatnio wpadło kilka fantow.

przedni zderzak s-line, dokladka tylna s-line pod hak, hak składany, i kilka małych rzeczy,

wszytsko czeka na lakierowanie, pozniej biorę sie za wydech i program;)

amen

Opublikowano

no :decayed: nareszcie, teraz pora na fotki :grin: a bixy kiedy zakładasz? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.