Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaką instalację gazową zamontować do 1.8T


Skalpel1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Koledzy!

Proszę o pomoc jaką instalację zamontować do mojej PEREŁKI 1.8T (150) AWT. Chcę polatać autkiem co najmniej 3 lata, więc zrobię grubo ponad 100tysi. Zastanawiam się co założyć aby to dobrze działczyło w moim autku, BRC, ktoś proponował ZENITa, w sumie co gazownik to co innego chce zakładać.

Jakby ktoś jeszcze podrzucił gdzie najlepiej w Bydgoszczy zajmą się moją PEREŁKĄ to już w ogóle byłoby super :)

Z góry dzięki za pomoc i życzę przyczepności, choć w a4 nie trzeba się o to martwić, bo zakręty pokonuje jak po sznurku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam posiadam w swoim 1.8T instalkę BRC seq24 czy jakoś tak :) i powiem, że generalnie jest ok.

Jak rozmawiałem z gazownikami to twierdzą, że BRC jako instalacja jest jedną z najlepszych na rynku ale mają strasznie zamotany program - pewnie nie potrafią sobie z nim poradzić i dla tego taka opinia z ich ust.

Generalnie jaką nie założysz to pewnie będzie chodziło, tylko jest jeden podstawowy warunek - musi ona być zamontowana bez "druciarni". Nie może tego robić partacz.

W poprzednim autku miałem Stag300 + LandiRenzo i nie miałem absolutnie żadnych problemów. Przejechałem na niej ponad 120tyś. km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

Sterownik: Stag4+

Wtryski: Hana 2000 zielone

Reduktor: Firmy AC model r01 "czarny"

Jutro taki zestaw montuję do takiego samego silnika tylko, że w pasku i z mocniejszym reduktorem bo auto jest po programie na 170 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRC SQ24 na pomaranczowych wtryskach spokojnie obsłuzy 200kM

miałem taka instalke i hulało jak złoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego gazdy gozownik powie ci i zaproponuje najlepsza instalacje taka ktora sam montuje:D załozmy ze montuje staga to Ci powie ze stag najlepszy:

:D u nas montujemy BRC jest drozsza o pare stowek ale programowanie i umiejetny montaz i regulacja daje syper efekty i zero problemow.gazownik ktory mowi ze program BRC jest zamotany jest niedouczonym lajkiem w tych sprawach:) BRC i samo programowanie to chwila i wszystko robi sie samo:)u nas montaz sekwencja i gwarancja na dwa lata bez limitu kilometrow kosztuje 3000 tysie.i ludziska sa zadowoleni:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Koledzy za podpowiedzi. Gadałem wczoraj z jednym z gaziarzy i facet poleca instalkę ZENIT PRO, podobno przewyższa BRC, ale z tego co wiem to jest jakaś nowość... Zetknął się może już ktoś z taką instalacją?

Jaki reduktor? jakie wtryski? Zenit pro to tylko sterownik...

BRC i samo programowanie to chwila i wszystko robi sie samo:)u nas montaz sekwencja i gwarancja na dwa lata bez limitu kilometrow kosztuje 3000 tysie.i ludziska sa zadowoleni:D

Czasami nie mów że robicie tylko autokalibrację i tyle...bo z tego posta tak wynika...jeżeli tak jest to hmhmh..brak komentarza do tego jest najlepszym komentarzem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zanim cos napiszesz mogłbys sie zapytac jak działa program BRC i jak sie po montazu robi programowanie.Dopiero wtedy jezeli cos robie źle mozesz mi wystawic negatywny komentaz!!!!!!!!!!! w tej sytuacji nie bede i nie chce mi sie wypowiadac na ten temat bo to nie ma najmiejszego sensu skoro Ty wiesz lepiej jak sie operuje programami w BRC i jak prawidłowo sie programuje mapy po montazu gazu!Jak kiedys bedziesz zakadał gaz to wytłumacz montazyscie jak prawidłowo wyregulowac instalacje:D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...