Jump to content
IGNORED

[B5 ADP] Wymiana tłumika na sportowy

yamakashi
 Share

Recommended Posts

Ten co pokzałeś to bym sobie odpuścił bo pierwszy raz szłysze o takiej firmie i może być uciążliwy taki tłumik po dłuższym używaniu. Jeśli chcesz coś sprawdzonego to poszukaj tłumika w ofercie Ultera.

a co do kosztu montażu orientuje sie ktoś??

Radziłbym podjechać do jakiegoś tłumikarza i zapytać sie o koszta... ale nie powinien być to drogi zabieg :wink4:

Albo znajomy ze spawarką i kanałem :decayed:

Dużo roboty przy tym nie ma .

Witam

jak w tytule chce wymienić oryginalny tłumik na pseudo sportowy tłumik z allegro

http://moto.allegro.pl/item352359743_buzzer_tlumik_sm_2x200_przyjemny_basik_mega_hit_.html

moze ktos sie orientuje czy obędzie sie bez przeróbek i ile mniej wiecej kosztuje montaz z ewentualnymi przeróbkami??

ja w Warszawie płaciłem 150 zł za montaż

przyjemy basowy dźwięk = 3 godziny w samochodzie na trasie i dostaniesz :slina:

jak już musisz iść w niż to weź ultera chociaż jakiś papier dostaniesz że tłumika z rynny nie zrobili - koszt montażu w Poznaniu to 100-200 zł w zależności czy jest plug&play czy nalezy dospawać nowe uchwyty

wystarczy godzina w takim aucie i sam na trasie będzie dar ten tłumik, równie dobrze i taniej będzie dziurę zrobić w nim i będzie to samo, a jak se wyciosasz kołeczek to będziesz sobie mógł zatkać dziurę :polew:

a tak na serio ja bym se dał spokój, wytnij kata i przy większych obrotach będziesz miał przyjemne warczenie silniczka

Chodzi Ci bardziej o dzwięk, czy o wygląd?