Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka lokate wybrac?


Kamillo5

Rekomendowane odpowiedzi

Kup działki budowlane. Ziemia to na moje dobra inwestycja.

Inwestycja dobra jeśli dobra lokalizacja no ale niska płynność jak ktoś będzie potrzebował kasy. Ziemi nikt Ci nie zabierze :)

Czepiacie się zysku z lokat bo inflacja bla bla a czy pensje są aktualizowane o poziom inflacji? Z roku na rok mniej zarabiamy patrząc w ten sposob a jak pieniądze mają leżec w skarpecie to lepiej wpłacić na coś. Tak jak wcześniej wspomnieli o doradztwie finansowym ale trzeba sie liczyc ze stratą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMBER GOLD ??? :whistling:

Amber Gold to jest przekretactwo. siedze w temacie kruszców i wiem ze predzej czy pozniej ta firma po prostu sie wysadzi (kiedyś bedzie można zacytować ten post ;) )

co do inwestowania, polecam złoto i srebro ale TYLKO W FORMIE FIZYCZNEJ.

www.goldblog.pl - ciekawy blog odnośnie inwestowania, głównie w kruszce.

żadne lokaty, sraty, inwestowanie w ziemie i mieszkania. nie teraz kiedy wszystko leci na łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj założyłem lokatę w “GetinBanku”, niby najkorzystniejsza była w okresie 4-miesięcznym i na taka się zdecydowałem, oprocentowanie roczne netto 4,9%, niby niewiele przybędzie, ale lepiej niż te pieniądze miałyby leżeć na nieoprocentowanym koncie.

Jakoś w kruszce się nie zagłębiałem, teraz czasy niepewne, ciężko przewidzieć co może zyskiwać…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj założyłem lokatę w “GetinBanku”, niby najkorzystniejsza była w okresie 4-miesięcznym i na taka się zdecydowałem, oprocentowanie roczne netto 4,9%, niby niewiele przybędzie, ale lepiej niż te pieniądze miałyby leżeć na nieoprocentowanym koncie.

Jakoś w kruszce się nie zagłębiałem, teraz czasy niepewne, ciężko przewidzieć co może zyskiwać…

Moja dziewczyna tez wczoraj zalozyla kilka lokat w tym banku,z tym ze jedna na 2 miesiace przy oprocentowaniu 7,5%(dla osob co zakladaja lokaty w tym banku po raz pierwszy) oraz kilka na 3 miesiace oprocentowanie 5,85%.

Powiedz mi a masz tam konto czy tylko zalozyles lokate?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem konta wcześniej w GetinBanku, popatrz, nawet nie wiedziałem, że jest takie oprocentowanie przy pierwszej lokacie… A nie lepiej było dziewczynie założyć jedną większą lokatę? Zawsze liczyłaby się jako pierwsza i miałaby wyższe oprocentowanie… Tak myślę, czy się nie pospieszyłem z tą lokatą, czy nie lepiej byłoby jakiś interes ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio tez sie rozglądałem ale niestety moj bank ma słaby procent, wiec szukając innej opcji w wiekszości przypadków spoktałem sie z informacją najlepiej zakłądac lolate w stoim głównym banku, inaczej mówiac abym przeniósł swoje konto do innego banku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy tylko inflacja lokata zła , w tym konkretnym przypadku nie mogę zgodzić sie z niektórymi wypowiedziami , chłopak ma wesele , umowa pewnie podpisana wiec cena od talerzyka np 195 zł ustalona i ta cena nie zmieni się bo jest umowa nawet by była inflacja 15 % , to jesli w umowie nie ma zastrzeżone ,iż cena może się zmienić to nasz bohater za rok zapłaci owe 195 zł za talerzyk , więc ja polecam mu ( całkiem za darmo ;D) np ten produkt http://www.bgzoptima.pl/konto_oszczednosciowe/default.aspx jeden z wielu i tu np 6,5 % w sali roku daje (limit do 40 tys- bohater ma 30 ;) 30000 x 6,5% = 1950 zł zysku - podatek belki czyli 19% daje nam 1950x19% = 370,50 zł podatku wiec zarobił 1579,50 zł ;Dco uwaga daje nam 8 gości więcej na imprezie ;D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy tylko inflacja lokata zła , w tym konkretnym przypadku nie mogę zgodzić sie z niektórymi wypowiedziami , chłopak ma wesele , umowa pewnie podpisana wiec cena od talerzyka np 195 zł ustalona i ta cena nie zmieni się bo jest umowa nawet by była inflacja 15 % , to jesli w umowie nie ma zastrzeżone ,iż cena może się zmienić to nasz bohater za rok zapłaci owe 195 zł za talerzyk , więc ja polecam mu ( całkiem za darmo ;D) np ten produkt http://www.bgzoptima.pl/konto_oszczednosciowe/default.aspx jeden z wielu i tu np 6,5 % w sali roku daje (limit do 40 tys- bohater ma 30 ;) 30000 x 6,5% = 1950 zł zysku - podatek belki czyli 19% daje nam 1950x19% = 370,50 zł podatku wiec zarobił 1579,50 zł ;Dco uwaga daje nam 8 gości więcej na imprezie ;D pozdrawiam

Tak tylko jak przeczytales do konca to te 6,5% w skali roku jest tylko do lipca ,a potem jest 5,8.%

To juz lepiej niech zalozy tutaj http://getinonline.pl/lokaty_produkty i na pierwsze 4 miesiace bedzie mial 6,25% a potem zalozy sobie na pozostale 8 na 5,85%

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

Nie miałem konta wcześniej w GetinBanku, popatrz, nawet nie wiedziałem, że jest takie oprocentowanie przy pierwszej lokacie… A nie lepiej było dziewczynie założyć jedną większą lokatę? Zawsze liczyłaby się jako pierwsza i miałaby wyższe oprocentowanie… Tak myślę, czy się nie pospieszyłem z tą lokatą, czy nie lepiej byłoby jakiś interes ruszyć.

Nie bo mogles zalozyc taka tylko jedna lokate i nie mogla przekraczac 10000.Jak by mogla wiecej to jasne,ze by tak zrobila :) Teraz maja aktualnie promocje do dzisiaj na 4 miesiece-zakladasz lokat ile chcesz i masz 6,25%.

Ta lokata na start rowneiz jest nadal aktualna.

Ale Ty zakladales w GetinBank czy w Getinonline? bo ona w tym drugim.

Ale teraz juz masz tam konto?Jakie masz swobodne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o dobre lokaty, to teraz chyba najlepsze opcje przedstawia jednak Idea Bank, mają spory wybór lokat na całkiem przyzwoite roczne oprocentowanie, mają zarówno długo jak i krótkoterminowe, także da się coś ciekawego wybrać zależnie od oczekiwań klienta. Ja co prawda lokaty teraz nie zakładałem, ale brałem u nich kredyt na rozwój działalności i wziąłem fajną opcję dla młodych na start bez zusu https://www.ideabank.pl/kredyt-na-start-plus-rok-bez-zus także może tam sobie zobacz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać ze prawie wszystkie lokaty powyżej 3% są dla nowych klientów.max 100 000zl.BGŻ,Idea,na 3 miesiące i następny bank,ale musze poczekac do maja, bo wtopiłem w 2-Letnią lokate strukturyzowaną opartąna koszyku akcji spółek z sektora nowych technologi na wielkim minusie xd.

Edytowane przez Marek.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...