Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciągłe przeładowywanie turbiny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Otóż mam taki problem z Audi A4 B6 1.9 TDI (AWX) :

Ciągle przeładowuje turbine, w ostatnim czasie dostała nowy zawór N75, nowe wężyki podciśnienia, turbo zostało wyczyszczone ( manual z forum się przydał ) kierowniczki chodziły lekko po złożeniu, cały dolot szczelny. Normalnie zgłupiałem. Gdy załapie błąd grucha podciśnienia przestaje pracować a gdy podniosę sztangę kluczem to normalnie pompuje węże. Ma ktoś jakieś pomysły ? Proszę o pomoc. I dziękuję z góry tym co pomogą.

PS Logi już wrzuciłem na forum

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=233234

Opublikowano

Witam.

Kąt synchronizacji do poprawki i za mało silnik dostaje powietrza.

spróbuj odpiąć węża z gruchy i zrób loga i wtedy zobaczy się jakie daje ciśnienie.

Zobaczymy czy turbo dobrze złożone miałem ostatnio to samo ktoś źle złożył turbo i ładowało no okrągło.

Pozdro.

Opublikowano

Na 100% źle złożona turbina.

Strasznie mało powietrza coś pewnie z przepływką.

Pozdro

Opublikowano
  • Autor

Czyli znowu turbo na stół ? Jest jakiś manual do awx jak poskladac turbo ??

Opublikowano
Czyli znowu turbo na stół ? Jest jakiś manual do awx jak poskladac turbo ??

Źle założony pierścień ustalający pewnie do góry nogami jak ostatnio poprawiałem po pewnym gościu.

Opublikowano
  • Autor

Jak do góry nogami bo nie rozumiem ?

Opublikowano

miałem ten san problem faktycznie wina turbo ale sam sie uporałem z tym.

Opublikowano
  • Autor

marzec39, a co dokładniej miałeś nie tak i co zrobiłeś że zaczęło działać

Opublikowano
Jak do góry nogami bo nie rozumiem ?

Stary pomyśl ,sam ją czyściłeś?

Opublikowano
  • Autor

tak sam ja czysciłem po złożeniu lopatki chodziły idealnie zero zacięć, i nic na siłę nie składałem. Pierścień był ustawiony tym takim wypustem na otwór. Poszukam i zaraz podeślę według którego manuala składałem

Opublikowano

ja pierdziele na tym forum same nowe rzeczy.Wymien map sensor i po sprawie.

Opublikowano
ja pierdziele na tym forum same nowe rzeczy.Wymien map sensor i po sprawie.

może powiesz że nie ma różnicy jak obrócisz pierścień ustalający ?

Opublikowano

link który podałeś nie jest to turbina z awx

http://www.technologie-entwicklung.de/Gasturbines/VNT15-Turbo/body_vnt15-turbo.html

zwróć uwagę na wycięcie od regulacji jest przesunięte w lewo a ty odwróciłeś pierścień do góry nogami i masz przesunięte w prawo a w linku który podałeś nie ma różnicy jak założysz pierścień bo kołek ustalający jest w korpusie turbiny i to nie jest przede wszystkim turbina z awx

kumasz?

Opublikowano
dokladnie tak

dzięki stary bo już wymiękam.:)

Opublikowano
  • Autor

Dobra dzięki panowie poskładam według tego http://www.technologie-entwicklung.de/Gasturbines/VNT15-Turbo/body_vnt15-turbo.html

---------- Post dopisany 25-04-2012 at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2012 at 22:30 ----------

Mam jeszcze pytanie czy może być to wina czujnika G71??

Opublikowano
ja pierdziele na tym forum same nowe rzeczy.Wymien map sensor i po sprawie.

może powiesz że nie ma różnicy jak obrócisz pierścień ustalający ?

Moze tak kup turbo awx i rozbierz jezeli mi pokazesz jak inaczej zlozysz odsylam ci czteropak.To nie afn.

musisz wymienic czujnik cisnienia doladowania na rurze IC.Pokazuje ciagle max doladowanie ponad 1.9 bara co jest fizycznie nie mozliwe.

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

A turbo mozesz skladac w nieskonczonosc,choc w awx nie da sie przestawic pierscienia:wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki już sam doszedłem :) Jednak tak jak niektórzy mówili G71 się uwalił. Turbo AWX według tego manuala da się poskładać, też ma kołek ustalający na korpusie turbiny i inaczej nie złożysz.

Dzięki wszystkim za pomoc ! :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.