Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotele z airbagiem


matyss___

Rekomendowane odpowiedzi

witam...mam u siebie orginalne fotele z poduszkami powietrznymi (jak placki płaskie)i mam też fotele kubełkowe ad a4b5 ale w tamtych sa miejsca na poduszki ale były wystrzelone i teraz moje pytanie :

czy da rade wsadzić te poduszki co mam teraz w fotelach do tych po wystrzale??tam sa jakies wtyczki w środku? wsadze poduszki od mojego i bedzie git czy jak??...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 95% tak. W A6 C5 nie było różnic w tych poduszkach, w paskach B5 też.

Wrzucasz poduchę, wpinasz kostki ( poducha wystrzeliła, ale wtyczki i masa są całe ) przykręcasz dwa torxy ( pod jeden masa ! ) i to wszystko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b5 poduszki z różnych roczników pasują na swoje miejsca. Tak jak pisze Ragga dasz radę wszystko zamontować, wtyczek w środku żadnych nie ma, moduł poduszki ma długą wiązkę kabli, którą przeciągasz przez fotel pod jego spód i spinasz z instalacją auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha spoko czyli za jakieś 2 -3 tyg bede sie za to zabierał ...dzisiaj byłem na przegladzie i auto cały zcas bez błedów itd a dzisiaj jaks tanąłem pod stacja diagnostyczna wyłaczyłem silnik i czekałem na swoja kolej to : właczyłem silnik i jest bład airbag (pech jak cholera minute przed przegladem)..no i przeglad przeszedł z tym airbagiem pojechałem po wszystkim na vaga i chciałem skasowac i lipa..., poruszałem wtyczka przy fotelu kierowcy(tak wskazywał vag) i problem znikł...ale jaki pech przed samym przegladem .....najważniejsze ze wszystko pasuje z tymi fotelami...teraz kobita tylko musi pojechac do Niemcowni i bede grzebał;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...