Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny skrystalizowany obiekt pod osłoną silnika, jakaś kostka


yahoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś przed podróżą sprawdzałem płyny, dolewałem troszkę oleju i podczas sprawdzania bagnetu pod plastikową osłoną silnika zauważyłem leżący na przewodach kawałek tego czegoś. Nigdzie w około nic więcej tego nie było żadnego wycieku obok nie wiem.

Twarde i się kruszy, śmierdzi spalenizną, zresztą widać, że jest przypalone. Co to w ogóle jest ? Myślałem, że to może jakaś gąbka z osłony ale to jest twarde kruche nie mam pojęcia. Czy może jakiś skrystalizowany olej ?

http://imageshack.us/photo/my-images/99/20120427183859.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/269/20120427183911.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no olej raczej nie. Może ktoś podłozył sobie cos pod osłone bo mu stukała i wyadawala dziwne dźwięki, ale to "coś" pod wpływem temperatury zrobiło sie po prostu twarde... Jak wsi śmiga to nie ma co sobie gitary zawracać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygalda mi to na kawalem placka "murzynek" moze ktos keidys byl gdzies na pikniku i wpadl mu kawaleczek do silnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam właśnie chyba gryzonia, bo nie mam zielonego pojęcia jak coś takiego mogło się tam znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem kto odpowie na to pytanie - Fox Mulder i Dana Sculy czyli ekipa z X File.

A propos, mechanik jadł babkę od babci i kawałek spadł mu na wygłuszenie silnika - ot cały problem z pochodzeniem tej a kosmicznej substancji chyba, że Erich von Danniken się za to weźmie i napisze, że ma kształt statku kosmicznego a'la 8 obcy pasażer Nostromo.

A tak na serio to nie ma większych problemów niż to badziewie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem u siebie pod silnikiem spory kawałek chleba - wysuszony i zabrudzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...