Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jeep cherokee xj '92 4.0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

poprzedniego XJ'ta 2001 sprzedałem niedawno i od razu udalem sie na poszukiwania nastepnego ;-)

Setki ogloszen przewertowane, mnostwo czasu zainwestowane w ogladanie aut ale wreszcie udalo sie znalezc rodzynka z dusza ;)

Rocznik '92, import z Kanady do Niemiec w 1994 roku, nastepnie w rekach jednego wlasciciela rocznik 1945 az do 2009 roku ;)

Nastepnie kupil go pasjonat, ktory aktualnie zajal sie renowacja Willisa i potrzebne bylo mu miejsce w garazu :D

Autko przez ostatnie 3 lata stalo praktycznie w garazu i bylo uzywane na weekendowe przejazdzki, stan ogolny jest super

Zapraszam do ogladania

DSC02014.jpg

jeep2.jpg

DSC02053.jpg

DSC02058.jpg

DSC02059.jpg

DSC02068.jpg

jeep6.jpg

Opublikowano

fajny zadbany klasyk, który pięknie gulgocze:decayed:

Opublikowano

Te auta mają coś w sobie co przyciąga. Gratki ;P

Opublikowano

super auto :wink:

Opublikowano

Manualna skrzynia w takim Jeepie z 1992r. to chyba rzadko spotyane rozwiązanie.

Opublikowano

Piękny :wink4: Dbaj o niego :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

oczywiście, że będę dbał

pierwszy mod jaki mi się marzy to chromowane zderzaki :)

Opublikowano

Mój brat miał kiedyś takie auto.. identyczny kolor, spody też malowane w taki braz z szarym. Tylko środek miał granatowy. Silnik siedział 2.1 Tubo Diesel.

Osiągami to nie powalało, ale jako terenowóz coś wspaniałego. Fotele trochę nie wygodne, a ta ławka na tyle bez zagłówków to już w ogóle porażka :decayed:

Nawet zaliczyliśmy niezłego dzwona w ogrodzenie.. skasowaliśmy 3 przęsła, parę wysokich betonowych słupków :decayed: Jeep miał do roboty maskę i zderzak bo nigdzie nie można było tego kupić. Normalne auto roztrzaskało by się konkretnie, a tu szkody dużo mniejsze. Jak blacharz klepał zderzak to płakał :grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

źrebak, a jak tam Ford się sprawuje?

Opublikowano
  • Autor
źrebak, a jak tam Ford się sprawuje?

S-MAX rewelacja, 40tyś km póki co i autko super się sprawuje, po chipie pięknie śmiga i nawet trasy w PL robi się z przyjemnością (wyprzedzanie TIR-ów itp), no i zapas miejsca przydaje się*na rodzinne wojaże więc jestem zadowolony

Opublikowano

Ładny skurczybyk:thumbup1:

Opublikowano

Żal takim wyjeżdżać w teren :)

Opublikowano

Co on taki niski? W góóórę go!

Opublikowano
  • Autor
Co on taki niski? W góóórę go!

spokojnie, wszystko w swoim czasie, tył już jest podniesiony, ale będzie min. 3-4" ;)

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

Co on taki niski? W góóórę go!

spokojnie, wszystko w swoim czasie, tył już jest podniesiony, ale będzie min. 3-4" ;)

Opublikowano

ale maluszek :)

Opublikowano
  • Autor

nowe fotki ;-)

photo-224.jpg

photo-21.jpg

photo-31.jpg

photo-41.jpg

photo-51.jpg

Opublikowano

miałem kiedyś takiego matchbox'a - był moim ulubionym resorakiem :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jest piękny :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.