Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jeep cherokee xj '92 4.0


źrebak

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

poprzedniego XJ'ta 2001 sprzedałem niedawno i od razu udalem sie na poszukiwania nastepnego ;-)

Setki ogloszen przewertowane, mnostwo czasu zainwestowane w ogladanie aut ale wreszcie udalo sie znalezc rodzynka z dusza ;)

Rocznik '92, import z Kanady do Niemiec w 1994 roku, nastepnie w rekach jednego wlasciciela rocznik 1945 az do 2009 roku ;)

Nastepnie kupil go pasjonat, ktory aktualnie zajal sie renowacja Willisa i potrzebne bylo mu miejsce w garazu :D

Autko przez ostatnie 3 lata stalo praktycznie w garazu i bylo uzywane na weekendowe przejazdzki, stan ogolny jest super

Zapraszam do ogladania

DSC02014.jpg

jeep2.jpg

DSC02053.jpg

DSC02058.jpg

DSC02059.jpg

DSC02068.jpg

jeep6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te auta mają coś w sobie co przyciąga. Gratki ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że będę dbał

pierwszy mod jaki mi się marzy to chromowane zderzaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat miał kiedyś takie auto.. identyczny kolor, spody też malowane w taki braz z szarym. Tylko środek miał granatowy. Silnik siedział 2.1 Tubo Diesel.

Osiągami to nie powalało, ale jako terenowóz coś wspaniałego. Fotele trochę nie wygodne, a ta ławka na tyle bez zagłówków to już w ogóle porażka :decayed:

Nawet zaliczyliśmy niezłego dzwona w ogrodzenie.. skasowaliśmy 3 przęsła, parę wysokich betonowych słupków :decayed: Jeep miał do roboty maskę i zderzak bo nigdzie nie można było tego kupić. Normalne auto roztrzaskało by się konkretnie, a tu szkody dużo mniejsze. Jak blacharz klepał zderzak to płakał :grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źrebak, a jak tam Ford się sprawuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źrebak, a jak tam Ford się sprawuje?

S-MAX rewelacja, 40tyś km póki co i autko super się sprawuje, po chipie pięknie śmiga i nawet trasy w PL robi się z przyjemnością (wyprzedzanie TIR-ów itp), no i zapas miejsca przydaje się*na rodzinne wojaże więc jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co on taki niski? W góóórę go!

spokojnie, wszystko w swoim czasie, tył już jest podniesiony, ale będzie min. 3-4" ;)

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

Co on taki niski? W góóórę go!

spokojnie, wszystko w swoim czasie, tył już jest podniesiony, ale będzie min. 3-4" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś takiego matchbox'a - był moim ulubionym resorakiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...