Skocz do zawartości
IGNOROWANY

lodówka samochodowa- jaką wybrać?


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem coś takiego:http://allegro.pl/lodowka-turystyczna-samochodowa-32l-12-220v-hit-i2283624687.html

Nie polecam... Zepsuła się po pierwszym wyjeździe... Teraz używam takiej na wkłady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też polecam na wkłady 3xtańsza i nic się niepsuje wrzucisz więcej wkładów to dłużej wytrzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam ten problem ostatnio patrzyłem nawet w Niemczech zn alazłem jedną za 80euro jest na 230V i na 24V ale ja kupie najprawdopodobniej na wkłady kogo nie pytam to mówi że to najprostsza opcja i najtańsza:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej kupuj z firmy CAMPINGAZ bardzo dobre lodówki ja jak pracowalem jako kierowca to mialem wlasnie taka 24L i wytrzymala mi ponad 4 lata:thumbup1:

Moja była na 12/230v. Na wklady to lipa nie polecam chyba ze ci jest potrzebne na pare godzin. do osobówki musisz miec 12v pamietaj nie 24v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w Norauto, Ezetil chyba za ok. 250 ze 4 lata temu i daje radę.

Kilka godzin na samym chłodzeniu trzyma bez problemu. Do Chorwacji z dwoma wkładami 24h też utrzymała odpowiednią temperaturę, więc jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kiedys w Netto za 80zł. na 24V i 230v i daje rade juz od 2 lat a dodam, że jak jade do PL czy do UK to jest włączona jakies 24 godziny non stop przez cała trase.

Wrzucam zawsze troche lodu na dno, żeby nie musiał ten schładzacz sie tak męczyć.

Plus jest taki, że sa dwie opcje schładzanie i grzanie czyli np. mleko dla dziecka na trase tez można zabrac i utrzyma ciepło bez problemu.

Jak dla mnie bomba i sprawdza sie w długiej podróży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od 5-6 lat lodówkę Waeco Mobilcool - zjeżdziła juz załą Europę ;) - kupuj markową jak coś, a ta firma to od lat znana niemiecka robota.

Przy wyborze zwróć uwage jakie butelki wchodza na wysokość - dotyczy wyższych butelek 1,5 litra i 2 litrowe (np. coca-cola) - poprostu mogą w mniejszych lodówkach sie nie zmieścić.

Za wielgachnej też nie bierz bo duża objętość potrzebuje długiego czasu na chłodzenie - częste otwieranie i zamykanie temu nie pomaga.

Moja lodówka ma zasilanie 12V i 230V i te 230 warto mieć bo odpalam ją na godzinkę/40 min. przed wyjazdem i schładza się do swojej minimalnej temp. Warto wkładać schłodzone produkty. Poza tym nie wszystkie pokoje hotelowe (itp.) mają lodówki więc się przydaje.

W czasie eksploatacji ważne jest by nie przysłaniać otworów wentylacyjnych bo leci tam naprawdę ciepłe/gorące powietrze - moja przeżyła włoskie i hiszpańskie upały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry temat bo sam czegoś szukam

myślałem o czymś takim LODÓWKA TURYSTYCZNA SAMOCHODOWA 18L 12V 24V 220V!! (2372411915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale cena i pojemność mi troszkę nie odpowiada :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry temat bo sam czegoś szukam

myślałem o czymś takim LODÓWKA TURYSTYCZNA SAMOCHODOWA 18L 12V 24V 220V!! (2372411915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale cena i pojemność mi troszkę nie odpowiada :naughty:

trochę przeginka jak dla mnie - cenowa i funkcjonalna jak i wielkość do objętości użytkowej wew.

Funkcja mrożenia ;) jeśli w ogóle jest możliwa

Generalnie wożę kanapki, wędliny, napoje i serki dla dzieciaków - więc mrożenie mi nie potrzebne, Co do funkcji grzania - czemu ona ma służyć, bo nie znajduje zastosowania, jak dla małego dziecka to te 3-6 miesięcy to da się przeżyć, wrzątek w barach przy drodze się dostanie lub w termos można zapodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się zastanawiałem czy mrożenie możliwe, a podgrzewanie to chyba na zimę żeby napoje i jedzenie nie zamarzało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...