Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AQD] Czarny sedan 2.8 v6 30v + KW + prosiaki 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

troche nizej dasz i będzie spoko,17 dobra tylko gleba konkretna musi być:wink:

Opublikowano
troche nizej dasz i będzie spoko,17 dobra tylko gleba konkretna musi być:wink:

jest wystarczająco nisko moim zdaniem

Opublikowano
  • Autor
troche nizej dasz i będzie spoko,17 dobra tylko gleba konkretna musi być:wink:

jest wystarczająco nisko moim zdaniem

To zdjęcie co wkleiłem powyżej to nie moja fura - dałem to dla przykładu z 17" no i mam nadzieję że jakoś to "wyjrzy" :D

---------- Post dopisany 25-03-2013 at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2013 at 21:17 ----------

Gwint na pokładzie...foto robione kluczem do kół...

7204a1aa37e5f0e1m.jpg

Opublikowano

to czekamy na koło, oby tylko śnieg stopniał..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wstępna przymiarka felg po malowaniu, z którego nie jestem zadowolony niestety...ale co tam miało być "niskobudżetowo" i jest ;)

f2e74227160a22f6m.jpg

b4569f471f2b2292m.jpg

Oczywiście trzeba jeszcze w dół skręcić, przód jakieś 2cm, a tył 4cm no i konieczne dystanse ;)

hejtować do woli xD

Opublikowano

fakt trzeba pokrecic gwintem ale ogolem fajnie kolo wyglada :wink:

Opublikowano

fajnie bedzie, jeszcze bym znaczek mesia na dekileku na czarno walnął:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj mała przymiarka wszystkich kół i ciut niżej.

05d7e85570ab404dm.jpg 943c8fb61eeb9dc3m.jpg d2e3a5deed28e2f9m.jpg bfdd9a9bdf9e9baem.jpg fc074568b9012eb5m.jpg 45b8d9f0c3eada02m.jpg 4fcf1437a8605d6cm.jpg 282d66b79f12ea2em.jpg

Opublikowano

jak dla mnie ekstra...dałbym tylko dystansik z 10mm na stronę i byłoby akurat.

Też mam mietki 17 et35 wzór amg i już nie mogę się doczekać wiosny...

Opublikowano

chyba zaczynam zalowac ze ich kiedys nie kupilem ;d Fajnie wyglada :wink:

Opublikowano

fajnie wygląda ta 17 :decayed: maźnąłbym jedynie znaczki mietka w czarny :wink:

Opublikowano
  • Autor

Szczerze to myślałem o czarnych dekielkach, ale jednak wszystko poszło w biel.

Przód ustawiłem na 59cm z przodu i tył 60cm. Pewnie podczas jazdy te 0,5cm jeszcze siadł.

Myślę żeby na przód dać dystanse (tylko) 5mm, a na tył 15mm i nie wiem czy jeszcze schodzić w dół, bo dojazd do garażu już jest udręką :/

I nie wiem czy coś czasem jest nie tak z wydechem bo na tym setupie najniższym punktem jest na środku wydech jakieś 3-4cm nad ziemią...

4b0877ce77c9d113m.jpg

---------- Post dopisany 13-04-2013 at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2013 at 23:42 ----------

Dzisiaj koła znalazły nowego właściciela...jest plan na inne kółko ;)

Opublikowano

ile cali ;>

Opublikowano
  • Autor
ile cali ;>

więcej niż 17" ;)

Opublikowano

Bardzo fajnie się autko prezentuje gratuluję projektu ;)

Opublikowano

ranty miales cale przy 205 na 8j ? u mnie 215 wydaje sie juz za male ... i trzeba uwazac na ranty ;}

Opublikowano
  • Autor
ranty miales cale przy 205 na 8j ? u mnie 215 wydaje sie juz za male ... i trzeba uwazac na ranty ;}

Rant był zakryty, ale nie za dużo

7a8d57eb20bc69b4m.jpg

---------- Post dopisany 20-04-2013 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2013 at 08:53 ----------

Spy-foto nowego felunku...Jeszcze dużo pracy przede mną, żeby to jakoś wyglądało ;)

9b9eedefcf549107m.jpg

Opublikowano

o kuźwa.. tego bym się nie spodziewał! słuszny wybór :kox::kox::kox:

Opublikowano

Nie jestem za czarną felą ale tutaj robi robotę :thumbup1:

Opublikowano

Biale mialby byc nisko budzetowe a tutaj strzal z 17 na 19:slina: dobrze lezy:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.