Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi do oceny AFN przed wirusem.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zalaczam logi do oceny, niedlugo chce zrobic soft i potrzebuje diagnozy czy wszystko ok :wink:

Dynamiczne:

Log (0 - 011)

Log (7 - 003,011)

BS:

Log (0 - 003)

Log (1 - 011)

Log (2 - 004)

Log (3 - 000)

Normalne:

Log (0 - 001)

Log (1 - 000)

Log (2 - 013)

Log (3 - 003)

Log (4 - 004)

Opublikowano

przepływomierz jest w kiepskich kondycji.

reszta bez zastrzeżeń.

Opublikowano
  • Autor

co znaczy w kiepskiej kondycji? musze zbierac sie do wymiany, czy obejdzie sie poki co i soft da rade zrobić?

Opublikowano

zaniża wskazania, przez co ograniczana jest dawka paliwa. odpowiednie podejście tunera i będzie śmigać na sofcie.

Opublikowano

kat wtrysku delikatnie do poprawienia tez masz kolego

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za odpowiedzi, może jeszcze ktoś ma jakieś sugestie?

Opublikowano

kąt wtrysku do ustawienia no i korekcje na wtryskach już coraz gorsze ale jeśli fura jeszcze nie dymi to śmigaj

Opublikowano
  • Autor
kąt wtrysku do ustawienia no i korekcje na wtryskach już coraz gorsze ale jeśli fura jeszcze nie dymi to śmigaj

kąt sie ustawi ale z wtryskami to troche mnie przeraziłeś :confused4:

Opublikowano

spokojnie nie ma jeszcze tragedii tak jak napisałęm jeśli fura nie dymi to śmigaj spokojnie ja mam gorsze korekcje i zmieniam wtryski w czerwcu koszt u cowboya z forum 800 zł i odsyłasz stare ale to na marginesie

Opublikowano

sterowanie turbo za słabo podciąga sztangę, przez co turbo słabo wstaje przy niskich obr, przy 3500obr powinno być 65-70% i przy 4000obr 69-75%, jeżeli układ podciśnienia szczelny, N75 i pompa vacum ok trzeba skrócić sztangę o 2 obroty, możesz nic nie ruszać ale na dole zawsze będzie muł tak to

Opublikowano
  • Autor

musze posprawdzac wezyki bo watpie zeby byly zmieniane

Opublikowano

w obecnym stanie przepływki sterownik ucina dawką w całym zakresie o ~1-2mg, ma to wpływ na osiągane ciśnienie doładowania, wysterowanie itp., moim zdaniem nie ma co kombinować przy sztandze.

po programie sytuacja na pewno się znacznie poprawi.

Opublikowano
  • Autor

ma sens coś ją czyścić czy olać i pojechać zwyczajnie na soft?

Opublikowano
  • Autor

turbo to ja wiem ze czyste, ale mowie o przepływce..

Opublikowano

również nic, ogarnięta osoba będzie wiedziała co zrobić.

Opublikowano
  • Autor

czyli podsumowując, nie ma co łap wsadzać tylko gonić na soft?

Opublikowano

"Megaspece" jestescie skoro na podstawie dwóch grup dynamicznych stwierdziliscie ze kolega moze jechac na czipsa...

Jesli te chipsy są robione tak pobieznie jak ta diagnostyka to nie chcialbym zeby moje auto trafilo ręce takich tjunerow.

Druga sprawa... pierwsze slysze zeby auto naprawiac tuningiem.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

rozwiń swoja wypowiedz o konkrety, bo to co napisałeś do niczego raczej nie prowadzi ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.