Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.


miedzikos

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno kiedyś wpadnę na spota, ale musisz przyznać ze na zimowym setupie to nie robota :grin:

---------- Post dopisany 10-03-2013 at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2012 at 08:57 ----------

Taki mały smaczek

3910f55fcb4166bfm.jpg

Z zewnątrz wleci dokładka od cupry [już jest] ,chce zobaczyć jak będzie to wyglądało więc może wleci i wyleci... zobaczymy :) no i lepsze spasowanie tyłu.

Do rothen myślę że wleci RNS-e i od razu kiere się zamontuje, niestety grubsze zmiany we wnętrzu będą w sezonie ale do czerwca powinno być poskładane, cielak + "sztuczna szmata" zamówiona, węgiel w garażu więc myślę że powinno być ciekawie.

Jak by ktoś tu miał ciekawe foty szarych wnętrz to niech wrzuca, bo jeszcze nie wiem czy fotele będą szare czy jakieś jasne dać... :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny kolorek! :kox: Ogólnie ładna sztukunia... :good::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny kolorek! :kox: Ogólnie ładna sztukunia... :good::naughty:

Dzięki dzięki :decayed:

Fajna kiera :kox:

Sent from Rns-e 2010

Też mi się podoba :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarne szybki do tego i bedzie :kox:

xenon dokladales ori czy hidy? bo po pierwszych zdjeciach nie widzialem spryskow na tym zwyklym zderzaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to kiera ze skóry z bobra:decayed:

Hehe właśnie, bo to wersja exclusive :naughty:

czarne szybki do tego i bedzie :kox:

xenon dokladales ori czy hidy? bo po pierwszych zdjeciach nie widzialem spryskow na tym zwyklym zderzaku

Czarnych szyb tu nie będzie :wink: ,a xenon jest ori jak i cała instalacja, nie idziemy w półśrodki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno Cie przeoczyć przy takim kolorze auta:naughty: czekam na letni setup:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz muszę to powiedzieć. Piękny kolorek. :kox: Nawet jak jest brudny. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Maćku,

Dzięki temu kolorkowi i setupowi to rzeczywiście Cię trudno przeoczyć, zwłaszcza że mijamy sie codziennie. Jakiś czas temu nie jarzyłem, co to takiego masz na zimowych kołach, dopiero za którymś razem zauważyłem te czarne kołpaki:grin:. Nie wygląda źle. To są ori? Czy mi się tylko wydaje, czy te kółka zimowe masz jakoś głębiej wciśnięte w nadkola? A może to ta głęboka czerń daje takie wrażenie?? I jeszcze jedno. Myjesz furę codziennie?? Co Cię widze, to się lśni, jak nie przymierzając.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowa :)

Bartek, no niestety to kołpaki, bo stal w opłakanym stanie a nie było czasu pomalować, ale ori haha :grin: miałby byc jakies alu na zime ale fundusze nie pozwoliły. Koła faktycznie "wpadły" do srodka bo duze Et jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Furka i super kolor kolego z WlKP :) zapraszamy na spoty:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinie :decayed:

Tymczasem, jako że coś tam było słońca w sobotę udało się umyć auto, przelecieć cleanerem i nałożyć wosk, efekt mnie zadowolił :) i chwilę później zaczęło padać :grin:

Sprawca zamieszania - jak najbardziej polecam, zapach chemicznej truskawki, łatwość polerowania i można nakładać rekoma [jak ktoś lubi] lub aplikatorem, w moim odczuciu stawiam go obok zymol carbon'a :)

img2532nk.jpg

Efekt : D

img2527s.jpg

W niedługim czasie będe miał sesyjkę to się pochwalę i dam up, doszedł ponoć najlepszy mod do wnętrza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...