Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wymiana lamp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Narazie to bardzo bym chciał wiedzieć jak zrobic to wspomaganie

Opublikowano
Narazie to bardzo bym chciał wiedzieć jak zrobic to wspomaganie

Daj preen screen z kodwania MCE 09 (tam gdzie masz napis servotronic ) :wink:

Na pewno nie masz aktywnego zawieszenia co by tłumaczyło ciezko chodzaca kiere

Opublikowano

Jak tylko wstane wyrzucę screen

Night shift ciężko co kolwiek zrobic

Dzięki za pomoc

Opublikowano

wejdź w MCE09 Byte 7 ---> bit 4 (odhaczony musi być)

sprawdź też bit 5 (drive select, również odhaczony)

Opublikowano

Bit 4 i bit 5 jest odhaczony i dalej nic nie mogę

znaleść tego servitronica

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

Panowie zrobiłem :banan: :banan: :banan:

Ku...... Nareszcie :banan:

Jeszcze raz przepisałem long coding z MCE no i działa

Wydaje mi sie ze nowy moduł ponieważ był przystosowany do kierownicy

z lewej strony to było przyczyna ze nie działało u mnie wspomaganie

Nie ważne zrobiłem, pewnie sie mylę

bardzo ale to bardzo dziękuje za wszystkie cenne uwagi i wsparcie techniczne :hi:

Po bojach jestem strasznie zadowolony z efektu końcowego

Auto na bixasach wyglada super

Pozdrawiam

Opublikowano

Gratulacje, ale jedz na ten CP removal prędzej czy pózniej bo może wiecej funkcji nie działać poprawnie...

Opublikowano

Witam chciałem się zapytać jaki jest orientacyjny koszt zrobienie bixa z ledem +spryskiwacz i czujnik na wahaczach tak jak by to miało miejsce w oryginale może ktoś z was to robił bardzo bym prosił o poradę

Opublikowano

Panowie chciałem sie jeszcze raz poradzić .

Pewnie cos źle zakodowalem ale co zauwazulem

nie świecą mi ledy na przkreconym auto

Na zwykłych lampach świeciły tzw światła do jazdy dziennej

Ledy świeca jak przekręce na postojowki ale wtedy i tył sie tez

Z góry dzięki za podpowiedzi

Opublikowano

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

Panowie chciałem sie jeszcze raz poradzić .

Pewnie cos źle zakodowalem ale co zauwazulem

nie świecą mi ledy na przkreconym auto

Na zwykłych lampach świeciły tzw światła do jazdy dziennej

Ledy świeca jak przekręce na postojowki ale wtedy i tył sie tez

Z góry dzięki za podpowiedzi

Może to to?

Opublikowano

Mam tak zakodowane i nie świeca na auto

A z tego co pamietam na starym module normalnie działało

Co tu zrobic ?

Może to CP

Opublikowano

Sam sobie chyba odpowiedziałeś, Cp moze byc przyczyna..

Opublikowano

Nie sprawdzałem w opcji CAR bede musiał sprawdzić

Nie wiedziałem ze tam sie mogła cos pozmieniać

Sprawdzę i dam znac

Opublikowano

Mogłeś poprostu wyłączyć day light -off, lub component protection. Lecz w to watpię bo CP nie blokuje funkcji, które odpowiadają za bezpieczeństwo na drodze, a jednak DRL w wielu krajach Europy są obowiązkowe...

Opublikowano

Tak było przelaczone na off

Dzięki

Jeszcze jedno chciałem sie dowiedzieć czy jest możliwość

Ustawienia zeby diody mocniej świeciły na opcji daylight

Czytałem ze jest możliwość na światłach mijania

Opublikowano

Mam takie pytanko znajomy ma ksenon z ledami samopoziomowanie jednak nie jest to skretny ksenon. Co jest potrzebne aby to zmienić ?

Opublikowano

Propos przeróbki lamp na bixenon, chciałbym Państwu pokazać jak to się robi w POlsce;D

,, Profesjonalne " przetwornice:D takie czarne, nikt takich nie ma

DSC_0251.jpg

Pięknie ,, wstawiona" kostka 10 pinowa

DSC_0254.jpg

Żarniki w postaci żarówki H7 chyba;p, z pieknym zabezpieczeniem w postaci przewodu od prodiża.

DSC_0256.jpg

Lampa była również profesjonalnie rozklejana;)

DSC_0257.jpg

A to wszystko w aucie kupionym niby z bixenonami, aczkolwiek właściciel nie dał rady jeździć nocą..

Opublikowano

Witam

Udałem się dzisiaj do salony Audi w Bristolu w celu usunięcia błędu CP

Co się okazało audi nie może mi pomóc tłumacząc że wymiana MCE jest za dużą ingerencją w podzespoły auta

Tłumaczyli się tym że auto musi zostać wyposażone tak jak wyjechało z fabryki i nie mogą mi pomóc

Nie wiem co mam robić zostaje mi tak jeździć mam nadzieje że w Polsce mi pomogą

Może ktoś ma namiary na serwis w Polsce gdzie usuwają ten błąd bez problemu

Dziekuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.