Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana lamp


byciu

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego napisałem te pytania :)

Nie masz modułu nr55 bix range control, dlatego nie będzie działał Ci samopoziom, pokrętło przy włączniku świateł jest odłączone i nie współpracuje z bixem.

Trzeba dołożyć moduł wiązki i czujniki na wahacze.

Te dodatkowe kable które znalazłeś w wiązce są nie potrzebne, sterują silnikiem w halogenie, gość który to zakładał odłączył je fizycznie bo i tak by nic nie dały.

Potrzebujesz puścić 4 dodatkowe kable do modułu 55 od każdej lampy aby włączyć samopoziom.

Czy masz spryskiwacze lamp?

Jakie światła palą sie na pozycyjnych?

---------- Post dopisany at 08:07 ---------- Poprzedni post napisany at 07:52 ----------

Grześ,

W pierwszych 2 schematach silniczki v49 i v48 maja po 4 kable, które są podłączone do modułu zasięgu, jeden z nich to pewnie masa :) pytanie to który? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych 2 schematach silniczki v49 i v48 maja po 4 kable, które są podłączone do modułu zasięgu, jeden z nich to pewnie masa :) pytanie to który? :)

zielono/brazowy :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych 2 schematach silniczki v49 i v48 maja po 4 kable, które są podłączone do modułu zasięgu, jeden z nich to pewnie masa :) pytanie to który? :)

zielono/brazowy :eusathink:

Dzięki Grześ!!! ;)

Czyli przy lampie mostkuje pin z masą, a do modułu tez wprowadzę masę w tym pinie i powinno hulać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych 2 schematach silniczki v49 i v48 maja po 4 kable, które są podłączone do modułu zasięgu, jeden z nich to pewnie masa :) pytanie to który? :)

zielono/brazowy :eusathink:

Dzięki Grześ!!! ;)

Czyli przy lampie mostkuje pin z masą, a do modułu tez wprowadzę masę w tym pinie i powinno hulać :)

W piatek bedziemy zakładac bixy to sprawdzimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zakładam i zobaczę jak z modułem będzie współpracować.

Dam Ci znac czy pójdzie na jednym wahaczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włączenia zaplon zapalaja sie ledy jak przelaczę przełączniki w pozycje postojowych ledy świeca z przodu i z tylu jak włącze pozycje to zapala sie Xenon a ledy gasna całkowicie z przodu a z tylu świeca.

Sprawdź jeszcze kodowania w mce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za opis. Sprawdziłem połączenie przewodów i jest wszystko podłączone jak na schemacie

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ----------

moje kodowanie w module 09 to 26 08 90 15 01 24 00 00 00 01 00 00 00 00 1D 00 00 1C 06 20 00 00 00 01 00 00 00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdz BYTE 2 ,3

64042356.jpg

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 638x275px.

11916791.jpg

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 638x274px.

15278347.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu:

Jasność diód LED przy włączonych światłach mijania (Fabrycznie mamy 9%)

09-Cent.Elektr. ---> Security Access-16 (kod 20113) --->Adaptacja 10--->Channel 3 wartości w zakresie 0-100 poniżej 5% LED zgaśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jeden dzien mnie nie bylo a tu samopoziomy ogarniete?

Aha, dzis lampy przyszly dla kumpla i masakra, nie dosc ze roznia sie ledy (lampy niby obie z koncowka C) oczywiscie rozklejane i pogrzebane z 5 ciu .....

Uchwyty poklejone.... szit poprostu, ale chcial sam sobie zamawiac to ma ...

Pozniej wkleje oszusta zeby nikt sie nie nacial tak jak znajomy....

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie lampy , pozniej spryski, a samopoziom chyba poczekam na Ciebie, skoro mowisz ze juz prawie ogarniasz :)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

---------- Post dopisany 24-10-2013 at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 18:14 ----------

Bixx na miejscu, rezanie ogólnie spoko. Dzieki chlopy.;)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Gratki bixa!

Hehe... jak te piny powyciągaleś?

Dwa brakujące Ci piny do wtyki z 14pin skąd wyrwaleś?

Dwa brakujace wytargalem z czujnika nawiewu (dzieki twojej podpowiedzi) :D a piny wychodzily ladnie poprzez zastosowanie igiel do czyszczenia pistoletow lakierniczych :P

Swiatlo mega jednak w porownaniu do halogenu..:eek: polecam tego moda.

Teraz trzeba ogarnac spryski no i samopoziom....

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Było od razu pociągnąć po 4 kabelki od lampy do mce, teraz będziesz musiał spawać nowa wiązkę do modułu 55 :(

Plus wytryski do pompeczki... Ja teraz tylko czekam na moduł plus czujnik i bix będzie sie bujał :D

Nie dało by się wykorzystać kabli od ręcznej regulacji i pociągnąć po jednym kabelku do każdej z lamp:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...