Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana lamp


byciu

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma :kwasny:

nie jestem pewien czy po rozebraniu lampy da się przełożyć silniki pozycji od halogenowych - wtedy byś miał regulacje na pokrętle 0-1-2-3

No to byłoby super. A masz teraz, po założeniu ksenonów, tą funkcję świateł turystycznych w mmi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma :kwasny:

nie jestem pewien czy po rozebraniu lampy da się przełożyć silniki pozycji od halogenowych - wtedy byś miał regulacje na pokrętle 0-1-2-3

No to byłoby super. A masz teraz, po założeniu ksenonów, tą funkcję świateł turystycznych w mmi?

Tak, teraz prostuje mi przeslone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że w Kufateku komplet do samopoziomu kosztuje 399 a sama wiązka 89.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty nie są duże ale czołganie sie pod autem i ciągniecie druta jest pracochłonne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma :kwasny:

nie jestem pewien czy po rozebraniu lampy da się przełożyć silniki pozycji od halogenowych - wtedy byś miał regulacje na pokrętle 0-1-2-3

Nie da rady przełozyc i jakby choc ktos przełozył to i tak nie bedzie dzialac ze wzgledu na brakujacy pin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś rzuciło mi się w oczy u nas na forum, że ktoś przerabiał ksenony właśnie umożliwiając regulację pokrętłem. Ale nie potrafię tego znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest koleś na allegro, który zamienia i przerabia silniczki w bixach, dodając jakiś moduł, ale czy to faktycznie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest koleś na allegro, który zamienia i przerabia silniczki w bixach, dodając jakiś moduł, ale czy to faktycznie działa?

pewnie w stylu co u nas Gwerty robi :wink:

Ja przymierzam sie do tego MODA u kumpla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest koleś na allegro, który zamienia i przerabia silniczki w bixach, dodając jakiś moduł, ale czy to faktycznie działa?

pewnie w stylu co u nas Gwerty robi :wink:

Ja przymierzam sie do tego MODA u kumpla

Do którego moda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja z poziomu pokretła koło wlacznika swiateł z lampami BIX .

O, to jak to mówią starzy górale, keep us updated, please. :wink:

Czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja z poziomu pokretła koło wlacznika swiateł z lampami BIX .


O, to tak to mówią starzy górale, keep us updated, please. :wink:
Czekam z niecierpliwością.


napisz do Grześka - Giwery
a tu masz jego wątek: :arrow2: :arrow2: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/143080-lista-na-samopoziom-chce-ktos-jeszcze-moge-zrobic-ii-ture/page-6?hl=%2Bche+%2Bkto%B6+%2Bmoge+%2Bzrobi%E6#entry2465408 Edytowane przez cwiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem ten wątek, ale to jest tylko imitacja samopoziomu. Ja chciałbym móc te lampy regulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem ten wątek, ale to jest tylko imitacja samopoziomu. Ja chciałbym móc te lampy regulować.

napisz do niego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem ten wątek, ale to jest tylko imitacja samopoziomu. Ja chciałbym móc te lampy regulować.

napisz do niego :wink:

Tak zrobię. Dzięki Jarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaki moduł centralnej elektryki najlepiej by pasował do B8 z 29 marca 2010? Najlepiej, żeby obsługiwał też podgrzewane fotele i pakiet QQ1? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaki moduł centralnej elektryki najlepiej by pasował do B8 z 29 marca 2010? Najlepiej, żeby obsługiwał też podgrzewane fotele i pakiet QQ1? :eusathink:

Pierwszy post. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To All,

chciałbym się podzielić małą informacją odnośnie CP.

Nie chciałem wykonywać*moda dopóki nie będę miał ogarnięte wszystkich jego etapów.

Mój MCE nie obsługuje Bixenon LED. Więc konieczne będzie wymiana i w konsekwencji usunięcie CP.

Mieszkam w Irlandii i udałem się do lokalnego ASO, zapytać się ile kosztuje. (w UK - 20 GPB). Otóż kierownik serwisu powiedział że nie wykonują takich modyfikacji z używanymi podzespołami, ponieważ*ich ubezpieczenie nie pokrywa ewentualnych szkód. Jeżeli okaże się, że podzespół jest jumany. Mieli już wcześniej taką sytuację, że policja zgłosiła im takowy fakt.

Wykonałem jeszcze 4 telefony do innych ASO i odpowiedz była taka sama. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To All,

chciałbym się podzielić małą informacją odnośnie CP.

Nie chciałem wykonywać*moda dopóki nie będę miał ogarnięte wszystkich jego etapów.

Mój MCE nie obsługuje Bixenon LED. Więc konieczne będzie wymiana i w konsekwencji usunięcie CP.

Mieszkam w Irlandii i udałem się do lokalnego ASO, zapytać się ile kosztuje. (w UK - 20 GPB). Otóż kierownik serwisu powiedział że nie wykonują takich modyfikacji z używanymi podzespołami, ponieważ*ich ubezpieczenie nie pokrywa ewentualnych szkód. Jeżeli okaże się, że podzespół jest jumany. Mieli już wcześniej taką sytuację, że policja zgłosiła im takowy fakt.

Wykonałem jeszcze 4 telefony do innych ASO i odpowiedz była taka sama. :facepalm:

Czyli z moda nici. W takim razie chętnie wezmę Twoje lampy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...