Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana lamp


byciu

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobie lampy , pozniej spryski, a samopoziom chyba poczekam na Ciebie, skoro mowisz ze juz prawie ogarniasz :)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

---------- Post dopisany 24-10-2013 at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 18:14 ----------

Bixx na miejscu, rezanie ogólnie spoko. Dzieki chlopy.;)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Gratki bixa!

Hehe... jak te piny powyciągaleś?

Dwa brakujące Ci piny do wtyki z 14pin skąd wyrwaleś?

Dwa brakujace wytargalem z czujnika nawiewu (dzieki twojej podpowiedzi) :D a piny wychodzily ladnie poprzez zastosowanie igiel do czyszczenia pistoletow lakierniczych :P

Swiatlo mega jednak w porownaniu do halogenu..:eek: polecam tego moda.

Teraz trzeba ogarnac spryski no i samopoziom....

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Było od razu pociągnąć po 4 kabelki od lampy do mce, teraz będziesz musiał spawać nowa wiązkę do modułu 55 :(

Plus wytryski do pompeczki... Ja teraz tylko czekam na moduł plus czujnik i bix będzie sie bujał :D

Nie dało by się wykorzystać kabli od ręcznej regulacji i pociągnąć po jednym kabelku do każdej z lamp:eusathink:

Nie, mostkują sie gdzieś indziej w wiązce i są pózniej problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie lampy , pozniej spryski, a samopoziom chyba poczekam na Ciebie, skoro mowisz ze juz prawie ogarniasz :)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

---------- Post dopisany 24-10-2013 at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 18:14 ----------

Bixx na miejscu, rezanie ogólnie spoko. Dzieki chlopy.;)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Gratki bixa!

Hehe... jak te piny powyciągaleś?

Dwa brakujące Ci piny do wtyki z 14pin skąd wyrwaleś?

Dwa brakujace wytargalem z czujnika nawiewu (dzieki twojej podpowiedzi) :D a piny wychodzily ladnie poprzez zastosowanie igiel do czyszczenia pistoletow lakierniczych :P

Swiatlo mega jednak w porownaniu do halogenu..:eek: polecam tego moda.

Teraz trzeba ogarnac spryski no i samopoziom....

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Było od razu pociągnąć po 4 kabelki od lampy do mce, teraz będziesz musiał spawać nowa wiązkę do modułu 55 :(

Plus wytryski do pompeczki... Ja teraz tylko czekam na moduł plus czujnik i bix będzie sie bujał :D

Nie dało by się wykorzystać kabli od ręcznej regulacji i pociągnąć po jednym kabelku do każdej z lamp:eusathink:

Dobrze kombinujesz, tylko one są dużo cieńsze (czy ma to wpływ nie wiem) :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo poziomowanie zakończone sukcesem :wink:

a sukces - bo udało się uruchomić wszystko na jednym czujniku zawieszenia- działa i buja się bezbłędnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo poziomowanie zakończone sukcesem :wink:

a sukces - bo udało się uruchomić wszystko na jednym czujniku zawieszenia- działa i buja się bezbłędnie :decayed:

To gratulacje! A w oryginale jest więcej czujników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo poziomowanie zakończone sukcesem :wink:

a sukces - bo udało się uruchomić wszystko na jednym czujniku zawieszenia- działa i buja się bezbłędnie :decayed:

To gratulacje! A w oryginale jest więcej czujników?

w porywach od 2 do 3 :grin:

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

Mówiłem Jarek, ze na jednym czujniku pójdzie :thumbup1:

dzięki Bodziu :wink:

jestem ciekawy dlaczego tył a nie przód - było by łatwiej z montażem i wiązką :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie ale czy da sie usunąć CP przed montażem bixa czy trzeba najpierw wszystko założyć i zakodować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie ale czy da sie usunąć CP przed montażem bixa czy trzeba najpierw wszystko założyć i zakodować ?

CP musisz usunąć z MCE. Bix nie ma nic do tego, możesz go wcale nie zakładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie ale czy da sie usunąć CP przed montażem bixa czy trzeba najpierw wszystko założyć i zakodować ?

Sprawdzales z jaka koncowka numerun masz Mce?

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Mam 063D wiec powinien latać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie ale czy da sie usunąć CP przed montażem bixa czy trzeba najpierw wszystko założyć i zakodować ?

Sprawdzales z jaka koncowka numerun masz Mce?

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Mam 063D wiec powinien latać?

Tez mam d , wiec wszystko bedzie hulac, tylko dwa przewodziki do mce :cool: spoko robotka :thumbup:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

Panowie, zna ktos kontrukcje bixa od wewnatrz? wydaje mi się , że lekko drzy mi soczewka w srodku... Możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ta z b7 jest podobna w budowie :wink:

Kiedys robilem w passacie b5 swoje, i moja terazniejsza Zona myslala ze cos "bralem" gdy wrzucilem lampe do piekarnika i kazalem jej wyjac po 15 stu minutach :D

A propos rozklejania, wie ktos co to za " tasmoklej " ktorego uzywa ten koles z filmu?

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy ktoś posiada sterownik z końcówka DD lub L i czy ma bixy dzięki z góry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8k0907279D też podchodzi tylko modyfikacja 2 wtyków 32 jest do zrobienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w planie wykonanie tego moda, ale jak zawsze jest małe ale.

Mam MCE, które nie obsługuje xenon (8K0 907 063). Pewnie bym znalazł jakiś kompatybilny, ale "Ochrona komponentu" mnie blokuje. Nie mieszkam w PL i jak zapytałem się w ASO o zdjęcie ochrony to mi powiedzieli w pierwszej wersji, że nie da rady, ponieważ komponent może być kradziony. W drugiej opcji powiedzieli mi że będzie to kosztować*400-600 EUR. Jak zapytałem się mojego elektro-magika czy halo, to powiedział mi że nie zna nikogo kto może usunąć blokadę.

Tu jest moje pytanko.

Czy można kupić*moduł bez blokady, taki który nie wywali tego błędu. Lub jakiś inny trik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w planie wykonanie tego moda, ale jak zawsze jest małe ale.

Mam MCE, które nie obsługuje xenon (8K0 907 063). Pewnie bym znalazł jakiś kompatybilny, ale "Ochrona komponentu" mnie blokuje. Nie mieszkam w PL i jak zapytałem się w ASO o zdjęcie ochrony to mi powiedzieli w pierwszej wersji, że nie da rady, ponieważ komponent może być kradziony. W drugiej opcji powiedzieli mi że będzie to kosztować*400-600 EUR. Jak zapytałem się mojego elektro-magika czy halo, to powiedział mi że nie zna nikogo kto może usunąć blokadę.

Tu jest moje pytanko.

Czy można kupić*moduł bez blokady, taki który nie wywali tego błędu. Lub jakiś inny trik.

Do kupienia bez blokady to nie widziałem, ale są ludzie którzy to zrobią "na stole". Poszukaj na forum. Swoją drogą, też się nad tym modem zastanawiam. Gdzie mieszkasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...