Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana lamp


byciu

Rekomendowane odpowiedzi

Na Allegro jest kilku kolesi, którzy ściągają CP ;)

Ściągają sam dzwoniłem 400-450zł drożej niż w aso. Poza tym do pierwszego pojechania do serwisu i tak niby wyjdzie gorzej jak kradziony.U mnie w aso za wszystkie sterowniki ściągniecie chcą 300zł np mce i gateway, ale tylko jednorazowo więc najlepiej wymienić ze trzy i raz zapłacic:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem ze sterowmiki maja legalne zrodlo, ze nie byly z aut testowych i pod warunkiem zepojazdy nie mialy byc zezlomowane,;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem ze sterowmiki maja legalne zrodlo, ze nie byly z aut testowych i pod warunkiem zepojazdy nie mialy byc zezlomowane,;)

Nielegalne to rozumiem ale czemu nie z rozbitka czy bez prawa rejestracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbite przeznaczone do kasacji sa tak samo zglaszane jak kradzione, testowe nigdy nie sa w systemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupowaliście przejściówki, czy przekładali piny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te piny do sterownika zasięgu to 1, 2, 3, 4, dobrze widzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To All from Ireland (ROI).

Znowuż mam kilka informacji odnoście moda BIXENON LED. Od dnia 07/01/2014 weszły w życie przepisy odnośnie lam Xenon. Mianowicie, każdy samochód posiadający takowe, musi posiadać również układ czyszczenia tych lamp. Tak więc trzeba robić full UPGRADE wraz z systemem poziomowania, ponieważ podczas testu, również on jest sprawdzany.

Te zmiany oczywiście dotyczą również lamp, w których został wymieniona zwykła żarówka na Xenon. A właściwie przede wszystkim do nich.

Tak aby uświadomić kolegom z Polski. Przeglądy techniczne przeprowadza rządowa organizacja i jest NAPRAWDĘ ciężko przekonać :wink: osobę, która wykonuje test do przymknięcia oka :facepalm:.

Temat sprawdzony i potwierdzony przez RSA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam i szukam i nie mogę znaleźć:facepalm: ktoś może wie jak się dostać do żarówki kierunkowskazu w bixie (przed lift) i ewentualnie jaka żarówka tam idzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te dwuliterowe mce, jak rozumiem od polifta, będą działać w przedlifcie? A drugie, jak sprawdzić który obsługuje servotronic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam i szukam i nie mogę znaleźć:facepalm: ktoś może wie jak się dostać do żarówki kierunkowskazu w bixie (przed lift) i ewentualnie jaka żarówka tam idzie?

trzeba odkręcić przetwornice od lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kompletuję wszystkie części potrzebne do zrobienia xenona posiadam między innymi już 2 czujniki na wahacz,komplet sprysków ze zbiornikiem i wężami,lampy,teraz mnie zastanawia co jeszcze czytałem że jakis sterownik xenona jest potrzebny wie ktoś jaki to jest numer i gdzie się go montuje,może nie jest potrzebny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedni Sterownik xenon tez musi być , wszystko tez zalezy jakie masz zawieszenie i czy jest START/STOP .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie myślałem że ster też, że czujniki to wiedziałem. A prze zwykłym zawieszeniu, bez start/stop jaki powinien być, 8K0 907 357 B?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...