Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana lamp


byciu

Rekomendowane odpowiedzi

To do czego są te na prawą stronę?

Do układu aut z Systemem ADS .

Aaa widzisz. Dzięki Grzegorz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wrclaguna@ masz może dostęp do jakiegoś opisu jak przerobić instalacje żeby podłączyć Bixenony skrętne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wrclaguna@ masz może dostęp do jakiegoś opisu jak przerobić instalacje żeby podłączyć Bixenony skrętne?

Poszukaj w ELSIE w googlach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to samo powiedział mi znajomy. Zdecydowałem się kupić na aukcji ten program ELSA:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to samo powiedział mi znajomy. Zdecydowałem się kupić na aukcji ten program ELSA:hi:

Na aukcji kupisz takiego samego pirata jak ściągniesz za free z neta. Nie ma sensu płacić cwaniakom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle sobie sam zmienic lampy :

znalazłem cos takiego : Audi A4 B8 8K 2008-> Bi Xenon LED MONTAŻ ORYGIN (4039911463) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Sprzedający mowi ze tylko wpinam te lampy i wszystko działa jak w oryginale i nie ma błedów itp. czy jest to możliwe ?

Przeczytaj ten wątek od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos ma namiar kto zajmuje sie wymiana lamp przednich na LED na terenie śląska lub małopolski? dokładnie jestem z katowic

proszę Kontakt | Polskie menu nawigacji, nawigacja śląsk, polskie menu samochodowe SERWIS NAWIGACJI FABRYCZNYCH CBADIO SKLEP SERWIS RYBNIK GLIWICE KATOWICE KRAKÓW OPOLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos ma namiar kto zajmuje sie wymiana lamp przednich na LED na terenie śląska lub małopolski? dokładnie jestem z katowic

Pisz na PW, a ogarniemy temat:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym prosić o schemat i rysunki do samopoziomu. Chodzi mi o sposób/ miejsce montażu z Elsy, której chwilowo nie posiadam. Dziękuję.

---------- Post dopisany 03-04-2014 at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2014 at 19:03 ----------

Witam ponownie. Założyłem dzisiaj do końca samopoziom, ale nie wiem jak to działa. Może mnie ktoś oświecić? Bo jeśli np. auto stoi pod ścianą a ja siądę na bagażnik, to światła nie reagują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerkne za jaki czas to Ci powiem. Ale tak przy mieszaniu kompem to nie ma zadnych. Przejade sie to sprawdze.

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Takie błedy mam.

Thursday,03,April,2014,21:03:37:10074

VCDS Version: Beta 11.2.0

Data version: 20110305

lolo

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

Address 55: Xenon Range Labels: 8K0-907-357.clb

Control Module Part Number: 8K0 907 357 B

Component and/or Version: Dynamische LWR H01 0030

Software Coding: 0000004

Work Shop Code: WSC 12345 123 12345

VCID: 346318E32CFB

3 Faults Found:

01312 - Powertrain Data Bus

004 - No Signal/Communication - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00100100

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 18

Reset counter: 64

Mileage: 133427 km

Time Indication: 0

Date: 2014.04.03

Time: 19:55:25

01316 - ABS Control Module

004 - No Signal/Communication - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00100100

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 106

Reset counter: 64

Mileage: 133427 km

Time Indication: 0

Date: 2014.04.03

Time: 19:55:31

01314 - Engine Control Module

004 - No Signal/Communication - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00100100

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 3

Reset counter: 64

Mileage: 133434 km

Time Indication: 0

Date: 2014.04.03

Time: 20:21:53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

AUDI A4 B8 BIXENON REDUKCJA ADAPTER PRZEJŚCIÓWKA (4123266542) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jak zakupie takie adaptery to skąd jeszcze musze targać jakieś kable do MCE? z tych przejściówek czy wystarczy samo kodowanie?:wink: no chyba ze ktoś posiada adaptery to z chęcią zakupie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem/pytanie. Kupiłem samochód, który ma założone ledy/bixenon od magików, czyli złożone lampy (jedna z dwóch)*z bixenon/led oraz zwykłej. Komputer nie pokazuje błędów, wszystko śmiga jak należy. Postanowiłem więc zamontować*spryskiwacze do lamp. Posiadam MCE - 8K0 907 063. Po przeanalizowaniu całego tego tematu wyczytałem, że wystarczy od pompki do sprysków pociągnąć jeden kabelek do MCE (podpiąć do złącza D, Pin 6), a drugi do masy. Dostałem się do mojego modułu MCE i znalazłem złącze D, lecz w miejscu 6 pina nie ma żadnego bolca. Czy mam rozumieć, że mój moduł nie obsługuje sprysków lamp ? Z góry wielkie dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem/pytanie. Kupiłem samochód, który ma założone ledy/bixenon od magików, czyli złożone lampy (jedna z dwóch)*z bixenon/led oraz zwykłej. Komputer nie pokazuje błędów, wszystko śmiga jak należy. Postanowiłem więc zamontować*spryskiwacze do lamp. Posiadam MCE - 8K0 907 063. Po przeanalizowaniu całego tego tematu wyczytałem, że wystarczy od pompki do sprysków pociągnąć jeden kabelek do MCE (podpiąć do złącza D, Pin 6), a drugi do masy. Dostałem się do mojego modułu MCE i znalazłem złącze D, lecz w miejscu 6 pina nie ma żadnego bolca. Czy mam rozumieć, że mój moduł nie obsługuje sprysków lamp ? Z góry wielkie dzięki za pomoc!

Moduł nie obsluguje spryskiwaczy lamp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...