Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wymiana lamp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie ma :kwasny:

nie jestem pewien czy po rozebraniu lampy da się przełożyć silniki pozycji od halogenowych - wtedy byś miał regulacje na pokrętle 0-1-2-3

No to byłoby super. A masz teraz, po założeniu ksenonów, tą funkcję świateł turystycznych w mmi?

Opublikowano
nie ma :kwasny:

nie jestem pewien czy po rozebraniu lampy da się przełożyć silniki pozycji od halogenowych - wtedy byś miał regulacje na pokrętle 0-1-2-3

No to byłoby super. A masz teraz, po założeniu ksenonów, tą funkcję świateł turystycznych w mmi?

Tak, teraz prostuje mi przeslone.

Opublikowano

Dodam jeszcze, że w Kufateku komplet do samopoziomu kosztuje 399 a sama wiązka 89.

Opublikowano

Koszty nie są duże ale czołganie sie pod autem i ciągniecie druta jest pracochłonne.

Opublikowano
nie ma :kwasny:

nie jestem pewien czy po rozebraniu lampy da się przełożyć silniki pozycji od halogenowych - wtedy byś miał regulacje na pokrętle 0-1-2-3

Nie da rady przełozyc i jakby choc ktos przełozył to i tak nie bedzie dzialac ze wzgledu na brakujacy pin

Opublikowano

Kiedyś rzuciło mi się w oczy u nas na forum, że ktoś przerabiał ksenony właśnie umożliwiając regulację pokrętłem. Ale nie potrafię tego znaleźć.

Opublikowano

Kiedyś, ktoś próbował to rozkminić, ale chyba nic z tego nie wyszło

Opublikowano

Jest koleś na allegro, który zamienia i przerabia silniczki w bixach, dodając jakiś moduł, ale czy to faktycznie działa?

Opublikowano
Jest koleś na allegro, który zamienia i przerabia silniczki w bixach, dodając jakiś moduł, ale czy to faktycznie działa?

pewnie w stylu co u nas Gwerty robi :wink:

Ja przymierzam sie do tego MODA u kumpla

Opublikowano
Jest koleś na allegro, który zamienia i przerabia silniczki w bixach, dodając jakiś moduł, ale czy to faktycznie działa?

pewnie w stylu co u nas Gwerty robi :wink:

Ja przymierzam sie do tego MODA u kumpla

Do którego moda?

Opublikowano
Regulacja z poziomu pokretła koło wlacznika swiateł z lampami BIX .

O, to jak to mówią starzy górale, keep us updated, please. :wink:

Czekam z niecierpliwością.

Opublikowano
Regulacja z poziomu pokretła koło wlacznika swiateł z lampami BIX .


O, to tak to mówią starzy górale, keep us updated, please. :wink:
Czekam z niecierpliwością.


napisz do Grześka - Giwery
a tu masz jego wątek: :arrow2: :arrow2: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/143080-lista-na-samopoziom-chce-ktos-jeszcze-moge-zrobic-ii-ture/page-6?hl=%2Bche+%2Bkto%B6+%2Bmoge+%2Bzrobi%E6#entry2465408

Edytowane przez cwiara

Opublikowano

Przejrzałem ten wątek, ale to jest tylko imitacja samopoziomu. Ja chciałbym móc te lampy regulować.

Opublikowano
Przejrzałem ten wątek, ale to jest tylko imitacja samopoziomu. Ja chciałbym móc te lampy regulować.

napisz do niego :wink:

Opublikowano
Przejrzałem ten wątek, ale to jest tylko imitacja samopoziomu. Ja chciałbym móc te lampy regulować.

napisz do niego :wink:

Tak zrobię. Dzięki Jarek.

Opublikowano

Witam, jaki moduł centralnej elektryki najlepiej by pasował do B8 z 29 marca 2010? Najlepiej, żeby obsługiwał też podgrzewane fotele i pakiet QQ1? :eusathink:

Opublikowano
Witam, jaki moduł centralnej elektryki najlepiej by pasował do B8 z 29 marca 2010? Najlepiej, żeby obsługiwał też podgrzewane fotele i pakiet QQ1? :eusathink:

Pierwszy post. ;)

Opublikowano

To All,

chciałbym się podzielić małą informacją odnośnie CP.

Nie chciałem wykonywać*moda dopóki nie będę miał ogarnięte wszystkich jego etapów.

Mój MCE nie obsługuje Bixenon LED. Więc konieczne będzie wymiana i w konsekwencji usunięcie CP.

Mieszkam w Irlandii i udałem się do lokalnego ASO, zapytać się ile kosztuje. (w UK - 20 GPB). Otóż kierownik serwisu powiedział że nie wykonują takich modyfikacji z używanymi podzespołami, ponieważ*ich ubezpieczenie nie pokrywa ewentualnych szkód. Jeżeli okaże się, że podzespół jest jumany. Mieli już wcześniej taką sytuację, że policja zgłosiła im takowy fakt.

Wykonałem jeszcze 4 telefony do innych ASO i odpowiedz była taka sama. :facepalm:

Opublikowano
To All,

chciałbym się podzielić małą informacją odnośnie CP.

Nie chciałem wykonywać*moda dopóki nie będę miał ogarnięte wszystkich jego etapów.

Mój MCE nie obsługuje Bixenon LED. Więc konieczne będzie wymiana i w konsekwencji usunięcie CP.

Mieszkam w Irlandii i udałem się do lokalnego ASO, zapytać się ile kosztuje. (w UK - 20 GPB). Otóż kierownik serwisu powiedział że nie wykonują takich modyfikacji z używanymi podzespołami, ponieważ*ich ubezpieczenie nie pokrywa ewentualnych szkód. Jeżeli okaże się, że podzespół jest jumany. Mieli już wcześniej taką sytuację, że policja zgłosiła im takowy fakt.

Wykonałem jeszcze 4 telefony do innych ASO i odpowiedz była taka sama. :facepalm:

Czyli z moda nici. W takim razie chętnie wezmę Twoje lampy. :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.