Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana lamp


byciu

Rekomendowane odpowiedzi

Timac, Ja bym wybrał się do kolegi Grzesia WRCLAGUNA - przynajmniej jak coś pójdzie nie tak przy wymianie z Modułem Elektryki to będzie wiadomo :wink:

A jeżeli zmiena razem z lampami i kodowaniem to cenka jest dobra.

Tylko ta przesyłka zastanawia :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koles tez montuje u siebie. Narazie robie rozeznanie w "terenie" a pozniej sie zdecydowac na najlepsza oferte ;)E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena obejmuje lampy i wszystkie graty...

Lampa jest przerobiona wewnątrz i podłączana bez "ciągnięcia druta" :grin: z CE

Mówił też że "0" błędów na fisie oraz pełna kontrola z MMI

Zastanawia mnie tylko:

Czy jest możliwość regulacji jasności Ledów itp z poziomu VCDS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne cos takiego jest rezane :wink: ja na tym sie aż tak nie znam ale jak cos sie posypie to szukaj wiatru w polu :whistling:

************************************************** ************************************************** ***

- Postojówki przez diode 3A do LED w lampie

- Dzienne przez diode 3A do LED w lampie - czyli w te samo miejsce

- Za tym kondensator 4700uF/16volt - zero błędów

Przewód od krótkich do przetwornicy xenon , no i po drodze kondensator 4700uF do masy - zero błędów

długie dawne na przewód do przesłony bixenon - i rowniez kondensator do masy , przyczym z długich przez diode 5A do zasilania przetwornicy.

zostają kierunki, ktore idą po staremu.

Można to zrobić w lampie wszystko i wymienic w niej gniazdo (na ciepło sie wyjmuje - opalarką ) - na takie 10 stykowe . Wówczas nie potrzeba ciąć instalacji w pojeździe.

po takiej przeróbce zero defektow i zero kodowania i zero wymiany modułu.

************************************************** ************************************************** ****************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pojechalem do Lodzi do AutoWest. Zalozyli bixenony, wszystko dziala lux. Mialem problem ze sterownikiem, z koncowka M, ktory nie obslugiwal xenonow, do sterownika z literka D nie pasowaly piny, z dwoch zrobili jeden i jest bardzo dobrze. Ochrone komponentu tez zdjeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ktos sie pytał o dokładniejsze szczególy ? .....bo cos cena wzrosła Audi A4 B8 8K 2008-> Bi Xenon LED MONTAŻ (2594966121) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3tys to już nie ma to sensu. Jeśli mod polega na grzebaniu w lampie i praktycznie przez to żadnym serwisie to mija się to z celem. Nie sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podniósł sie o 1000zł :facepalm:

a za 2 tyś może bym się skusił...

już lepiej komplet na alledrogo kupić za max 1800zł i samemu ciągnąć druta z CE :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten link co podal wrclaguna wczesniej kosztowaly 2500zl

One sa z regulacja "samopoziomowania"

Ja podalem linka bez tej regulacji i one kosztowaly 2tys. a teraz kosztuja 2,5tys.

Z reszta nie wazne :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciekawiło mnie to ze w b8 sa 2 czujniki poziomowania w nowych passatach jest jeden tylni tylko i generalnie ma to sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszczą jedna ciekawostke napisze :decayed: w A4 B8 2012---> nie ma juz sterownika xenon .

Z ciekawosci patrzyłem na schematy i wychodzi na to ,ze MCE 09 przejął ogsługe .

Czujniki sa dwa tak jak było wczesniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mam 8k0 907 063 M to mi nie pójdzie? Albo brak pinów albo moduł niekompatybilny z LED :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mam 8k0 907 063 M to mi nie pójdzie? Albo brak pinów albo moduł niekompatybilny z LED :kwasny:

Najlepiej zajrzyj pod spod odepnik klamerki i zobacz czy sa piny, ja wymienialem MCE potem ASO sciagniecie ochrony komponentu przy okazji poprawili mi kodowanie (meczyli sie ok 3-4h zaplacilem ustalona kwote 250zl) i wszystko dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe info :wink: Moduł z koncowką C obsługuje Bixa .

Mam taki u siebie na stanie i pomału rozkoduje wszystkie piny .

Na pewno nie obsługuje grzanych dupek , jesli ktoś ma u siebie i przy zmienie na ten Moduł nie beda mu funkcjonować grzane stołki (brak pinow wtyka srodkowa G )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś pomóc z kodowaniem modułu do a4 po lifcie, zmieniałem cały przód od nowego modelu 2012 i nie do końca prawidłowo działają mi reflektory. Led wyłącza się całkowicie przy włączonych kierunkach, pozycyjnych i mijania, przy samych do jazdy dziennej działa. Kupiłem nowy bornetz z końcówką DL, jest wyzerowany i ma dużo dłuższe kodowanie, a w serwisie w Gdańsku nie ma aktualnie kto tego zaprogramować (pracownik na zwolnieniu lekarskim)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...