Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana lamp


byciu

Rekomendowane odpowiedzi

Grzegorz, gdybym miał bliżej już nie raz miałbyś mnie na karku:wink::decayed:. Chyba na niewiele mi sie to przyda w tym przypadku, robiłem już rózne kombinacje, udało się na tyle, że led (neon) pali sie cały czas i nie wyłącza się przy mijania i drogowych, niestety, w dalszym ciągu nie ściemnia się:kwasny::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według zaleceń wrclaguna pisze tutaj :hi: Posiadam moduł 8K0 907 063 który jak już sie dowiedziałem "nie obsługuję BIXA i zapewne Pakietu QQ1 i jest on w wersji LOW". Czy zmiana na 8K0 907 063 D załatwi wszystko? Tzn będzie możliwość założenia BiX'ów, ledów na tył + obsługa QQ1? I czy są jakieś regulacje związane ze zmianą modułu? Tzn można zmienić na jaki się chcę czy tylko wybrane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zmienisz na 8K0 907 063 D to odpalisz BIXY i QQ1 :wink: LEDY tyl nie maja nic wspolnego z MCE 09

Masz grzane fotele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zmienisz na 8K0 907 063 D to odpalisz BIXY i QQ1 :wink: LEDY tyl nie maja nic wspolnego z MCE 09

Masz grzane fotele ?

Niestety :thumbdown: Jedyne co jest w tym aucie to coming/ leaving home, czujnik deszczu, czujnik zmierzchu. resztę jeśli chcę muszę sam zakładać :facepalm: Jak nap w poście wyżej nawet moduł nie obsluguje QQ1 :facepalm: Jak można kupować takie auta w tak ubogich wersjach :thumbdown: ludzie w ogóle nie myślą o kolejnych właścicielach :polew: a do tych tylnych ledów też potrzebny jakich specialny moduł czy tam obojętne co siedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz grzanych siedzeń to pasuje tez MODUŁ z literką C :wink:

czyli to obojętne czy będzie z C czy D ? A jak jest z wymianą? Wystarczy zdemontować odłączyć kable i założyć nowy czy później jakieś kodowania trza robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznica miedzy C a D jest tylko w grzanych stołkach .

Po wymianie oczywiście musisz zmienic kodowanie w swoim Nowym sterowniku opisane w pierwszym poście :wink:

Dodatkowo dopasoj twoje stare wyposazenia MCE ( kodowanie) do nowego .

Na koniec oczywiscie wizyta w ASO celem sciagniecia OCHRONY KOMPONENTU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zmienisz na 8K0 907 063 D to odpalisz BIXY i QQ1 :wink: LEDY tyl nie maja nic wspolnego z MCE 09

Masz grzane fotele ?

Niestety :thumbdown: Jedyne co jest w tym aucie to coming/ leaving home, czujnik deszczu, czujnik zmierzchu. resztę jeśli chcę muszę sam zakładać :facepalm: Jak nap w poście wyżej nawet moduł nie obsluguje QQ1 :facepalm: Jak można kupować takie auta w tak ubogich wersjach :thumbdown: ludzie w ogóle nie myślą o kolejnych właścicielach :polew: a do tych tylnych ledów też potrzebny jakich specialny moduł czy tam obojętne co siedzi?

Tylne ledy obsługuje moduł komfortu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznica miedzy C a D jest tylko w grzanych stołkach .

Po wymianie oczywiście musisz zmienic kodowanie w swoim Nowym sterowniku opisane w pierwszym poście :wink:

Dodatkowo dopasoj twoje stare wyposazenia MCE ( kodowanie) do nowego .

Na koniec oczywiscie wizyta w ASO celem sciagniecia OCHRONY KOMPONENTU

...o jejka czy ja to ogarnę :doh: a ile krzyczą za ochronę komponentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lampy mozna zciagnac nie ruszajac zderzaka?

iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lampy mozna zciagnac nie ruszajac zderzaka?

iPhone using Tapatalk

Bez problemu :wink: cztery srubki i dwie wtyki i lampy masz na wierzchu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Trochę z innej beczki - widzę, że jest tu parę osób które się znają na rzeczy. Czy jest duży problem żeby zamienić Bixenon LED (2010) na Bixenon skrętny NEON (po lifcie). Pewnie żeby sam neon zamiast ledów świecił to nie problem, ale czy lampy będą skręcać???

Macie może namiar na kogoś w Warszawie lub okolicach kto robi takie rzeczy???

Z góry dzięki za pomoc

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprocz lamp trzeba zmienić jeszcze pare blach w aucie (maska, błotniki, zderzak , grill ) :wink: Dodatkowo MCE 09 z polifta oraz dużżżżżo kabelkologii do tego .

Ci ogarniają temat ===> Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra

Myslalem ze ksztaltem lampy sie nie roznia - a ze w elektronice trzeba pogrzebac sie domyslalem...

---------- Post dopisany at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

Oprocz lamp trzeba zmienić jeszcze pare blach w aucie (maska, błotniki, zderzak , grill ) :wink: Dodatkowo MCE 09 z polifta oraz dużżżżżo kabelkologii do tego .

Ci ogarniają temat ===> Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej

Uratowałeś mi dupsko bo już zamówiłem dzisiaj, ale udało mi się jeszcze anulować. Najpierw się dowiadywać później zamawiać - tego muszę się trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprocz lamp trzeba zmienić jeszcze pare blach w aucie (maska, błotniki, zderzak , grill ) :wink: Dodatkowo MCE 09 z polifta oraz dużżżżżo kabelkologii do tego .

Ci ogarniają temat ===> Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej

A coś bliżej Grzegorz na temat tej kabelkologii wiesz ?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kabelki od czujnikow samopoziomu trzeba pociagnąć do MCE 09 (logicznie myśląc nie bedzie sterownika 55 :wink: oraz MCE bedzie z polifta )

Jest jedna osoba na Forum i tak ma zrobione , pasuje sie jej dopytać o szczegóły tylko nie pamietam nicku :eusathink:b3...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kabelki od czujnikow samopoziomu trzeba pociagnąć do MCE 09 (logicznie myśląc nie bedzie sterownika 55 :wink: oraz MCE bedzie z polifta )

Jest jedna osoba na Forum i tak ma zrobione , pasuje sie jej dopytać o szczegóły tylko nie pamietam nicku :eusathink:b3...???

:eusathink:nie mam samoziomu u siebie, bixy dokładałem i nie robiłem samoziomowania, a coś jeszcze z kobelkologii ?(jak by Ci się przypomniał ten b3...??? to proszę, daj znać) nie wiem czy pamiętasz kiedyś pisaliśmy na ten temat, miałem wrzucony MCE 09 z polifta i nie chciały działać neony, nawet ściągnąłem w ASO w Gdańsku kodowanie z allroada polifta i próbowałem coś zrobić, ale bezskutecznie, bardzo mało podpowiedzi było w VCDS-ie, chwilowo dałem sobie spokój i przerzuciłem na stary MCE 09 na którym w miarę wszystko gra za wyjątkiem ściemniania neonu:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...