Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana lamp


byciu

Rekomendowane odpowiedzi

A podałby kto :decayed: nr serwisowy wężyków od zbiorniczka do lampek?? Z góry dzięki :hi:

zbiorniczek od czego :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzegorz nie mam czujnika zmierzchu i włącznika auto i na pozycji 0 zapalają mi się ledy dzienne ale mam tylnie lampy wyłączone można to przekodować w vcds żeby na pozycji 0 paliły się ledy i tylnie światła?Czy tak ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzegorz nie mam czujnika zmierzchu i włącznika auto i na pozycji 0 zapalają mi się ledy dzienne ale mam tylnie lampy wyłączone można to przekodować w vcds żeby na pozycji 0 paliły się ledy i tylnie światła?Czy tak ma być?

Tak mozesz to przekodować masz to w tym temacie opisane :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/vcds-vag-com-kodowania-238118/index2.html

64042356.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy montażu włącznika auto i czujnika zmierzchu deszczu reza się coś w instalacji pod deską rozdzielczą ? Bo jest to osobna instalacja a kumpel przekłda angola i kupił deskę razem z belką, nagrzewnicą i instalacją pod deskową ale z auta które nie miało xenonu/czujnika zmierzchu i deszczu i teraz zastanawia się czy trzeba przerabiać tą instalację poddeskową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy montażu włącznika auto i czujnika zmierzchu deszczu reza się coś w instalacji pod deską rozdzielczą ? Bo jest to osobna instalacja a kumpel przekłda angola i kupił deskę razem z belką, nagrzewnicą i instalacją pod deskową ale z auta które nie miało xenonu/czujnika zmierzchu i deszczu i teraz zastanawia się czy trzeba przerabiać tą instalację poddeskową...

alv trudne pytania zadajesz :decayed:

Do czujnika deszczu ida trzy kabelki masa , zasialnie i sygnał do MCE 09 i nie ma problemu z dołozeniem jakby co :wink:

20120120140152.jpg

Złącze C (16-PIN) ---> Pin 2: czujnik deszczu/światła

Jezeli chodzi o włacznik AUTO to wszystko pasuje P&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o podpowiedz gdzie mam szukać sterowników w aucie które miały by ogarnąć bądź nie moda na xenona:wink:

W bagażniku znalazłem jakieś ustrojstwo z oznaczeniem 8K0 907 064 M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W bagażniku znalazłem jakieś ustrojstwo z oznaczeniem 8K0 907 064 M


To masz MODUŁ KOMFORTU 46 .

Co do rozmieszczenia poszczegolnych sterownikow to masz tu info wystarczy wpisac dane auta :

:arrow2: :arrow2: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/206744-etka-online-po-polsku/

:arrow2: :arrow2: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/146059-all-etka-online/

Edytowane przez cwiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam pytanie czy ty zmieniales sterownik bordnetz 09 czy miales go seryjnie zamontowany? zamontowalem u siebie ksenony ale mam sterownik -063 na koncu, który nie obsluguje kenonów. pytanie jaki kupic zeby wszystko potem funkcjonowalo? pozyczylem od znajomego sterownik -063p, ksenony da sie zakodowac ale nie dziala swiatlo wewnatrz mysle ze to ochrona komponentów,ale nie dziala tez podswietlenie tzn regulacja jasnosci podswietlenia licznika,patrzylem na rozklad pinow i jest inny, tzn od reglucji.

masz moze rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja jasności jak i światło wewnątrz będzie działało po zdjęciu ochrony komponentu, miałem to samo, bordnetz, który działa na stówe:banan: to z literkami BQ (na pewno też wiele innych:decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja jasności jak i światło wewnątrz będzie działało po zdjęciu ochrony komponentu, miałem to samo, bordnetz, który działa na stówe:banan: to z literkami BQ (na pewno też wiele innych:decayed:)

BQ :question: A nie pomyliłeś z KOMFORTEM :eusathink:

Jakby ktos szukał to mam z literką C pod bixenona bez opcji grzanych foteli na sprzedaz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Znacie firmę z doświadczeniem, która montuje oryginalne ksenony z ledami do modelu b8 - koniecznie na Śląsku lub Małopolsce?

Jakby co to zapraszam :hi:

A jak nie to ---> A4 po 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Znacie firmę z doświadczeniem, która montuje oryginalne ksenony z ledami do modelu b8 - koniecznie na Śląsku lub Małopolsce?

Polskie menu nawigacji, nawigacja śląsk, polskie menu samochodowe SERWIS NAWIGACJI FABRYCZNYCH CBADIO SKLEP SERWIS RYBNIK GLIWICE KATOWICE KRAKÓW OPOLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, wie ktoś już jak zakodować biksenony poliftowe w przedlifcie, żeby działały prawidłowo ledy ???:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, wie ktoś już jak zakodować biksenony poliftowe w przedlifcie, żeby działały prawidłowo ledy ???:wallbash:

Wpadaj to posmigamy przy VCDS :decayed:

Tu masz fajny kalkulator do LongCoding :wink:

:arrow2::arrow2::arrow2:OBD Coding - Online Tool

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...