Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jednostka multimedialna 2din


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem już po zakupie kosza pod nawigację 2din gdż posiadam obecnie radio audi concert II. Mam pytanie, gdyż słyszałem że po zamontowaniu radia innego niż fabryczne nie będę miał komunikatów wyświetlanych na FIS'ie (kolorowy między zegarami) czy jest możliwość naprawienia tej niedoróbki? oraz czy jest możliwość dokupienia instalacji w celu sterowania z kierownicy tym radiem które chcę zamontować(http://www.pioneer.eu/eur/products/25/109/281/AVH-2400BT/index.html)?

. Oraz czy będę potrzebował jeszcze jakieś inne instalacje by wszystko hulało jak trzeba, i czy będzie potrzebne kodowanie VAGiem jak w przypadku montażu rns-e ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Temat fisa jest nie do ruszenia walczyłem rok i dałem sobie spokój. W b5 widziałem takie cudo ale w B6 nie ma opcji.

Po drugie z kierownica jest trochę lepiej bo przynajmniej alpine ma takie adaptery a do twojego jest uniwersalny. Na przykład ten. Link jest przykładowy nie lubię dodawać linków z allegro bo szybko wygasają. https://car-tronic.pl/adapter-do-kierownicy-audi-a3a4tt-can-bus-iso-ctsad003-p291.html

Potrzecie: Tysiąc razy było co trzeba zrobić żeby zagadał tył i radio dobrze zbierało. Czyli kupujesz adapter aktywnego tyłu i separator antenowy. Wpisz w google i znajdziesz.

Tyle w temacie.

zapomniałem kup jeszcze ramkę 2din bo będą dziury po bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o FISie zapomnij, sterowanie z kierownicy będzie działało ale tanie to nie jest więc można sobie odpuścić i cieszyć się zaletami stacji multimedialnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i tak pozatym jak juz kupisz tą stacje, to zapraszam do wątku o stacjach Pioneera

http://a4-klub.pl/showthread.php?213533-ALL-Stacje-Multimedialne-Pioneer-AVH-AVIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś do założeniu RNS-E? Nie wygląda najgorzej przecież, a nie będzie takich problemów z FIS-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś do założeniu RNS-E? Nie wygląda najgorzej przecież, a nie będzie takich problemów z FIS-em.
stacja lepsza, RNSE to kredens pod wzgledem mozliwosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie zmutować RNS-E do odtwarzania plików video z USB. Poczytaj: a4-klub.pl/showthread.php?234347

No chyba że mówisz o innych "możliwościach", ale jak dla mnie CD, MP3 i video to już wystarczy w samochodzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakość video nie porównywalna:wink: ale nie bedziemy sie przepychać co lepsze:hi:

w wątku chodzi o radio AVH2400BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie zmutować RNS-E do odtwarzania plików video z USB. Poczytaj: a4-klub.pl/showthread.php?234347

No chyba że mówisz o innych "możliwościach", ale jak dla mnie CD, MP3 i video to już wystarczy w samochodzie:)

Tak tylko każda rozbudowa rns-e wiąże się z dodatkowymi kosztami, w dodatku nie małymi. A w stacji masz już wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja, ale stacje też tanie nie są:)

Co kto lubi, ja tam w samochodzie wole oryginalne rozwiązania, a nie wodotryski.

Ale nie ma tematu, już się nie wtrącam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi, rns-e odpada, fakt ładnie wygląda i komponuje się ale niestety jest daleko jesli chodzi o funkcjonalność.

Adapter już kupiłem, separator też, racje odpuszczam sterowanie z kierownicy, gra nie jest warta świeczki w tym przypadku. No tro zabieram się do roboty, jak skończę to dam znać. Ewentualnie w razie problemów poproszę o pomoc:)

---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ----------

Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi, rns-e odpada, fakt ładnie wygląda i komponuje się ale niestety jest daleko jesli chodzi o funkcjonalność.

Adapter już kupiłem, separator też, racje odpuszczam sterowanie z kierownicy, gra nie jest warta świeczki w tym przypadku. No tro zabieram się do roboty, jak skończę to dam znać. Ewentualnie w razie problemów poproszę o pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...