Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

a jak z trwałością dawno to malowałeś?

ja? jakieś 2 miesiące temu ;) przetrwało już pierwsze deszcze, potem mrozy, śniegi i karchera ;) jedyne co to przy wycieraniu auta do sucha trzeba uważać by nie zadrapać sobie warstwy zbyt mocno ściereczką (mam mały ślad na relingu jak mi przytarli na myjni wycierając), można prysnąć ponownie to miejsce i nie ma śladu :)

potwierdzam słowa kolegi :wink: tak samo u mnie jakiś czas już minął od malowania plastidipem i jest wszystko ok. ważne żebyś dobrze otłuścił miejsce malowania oraz rób to w pomieszczeniu ogrzewanym a na pewno będzie git :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam słowa kolegi :wink: tak samo u mnie jakiś czas już minął od malowania plastidipem i jest wszystko ok. ważne żebyś dobrze otłuścił miejsce malowania oraz rób to w pomieszczeniu ogrzewanym a na pewno będzie git :wink:

po prostu jak dobrze ogrzewane pomieszczenie szybciej Ci wyschnie przed malowaniem kolejnej warstwy, ja akurat robiłem w garażu pod budynkiem, temperatura oscylowała około 12 stopni, więc co 15-20 minut dawałem następną warstwę :wink:

za jakiś czas będę malował felgi letnie, zobaczymy jak z tym pójdzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam słowa kolegi :wink: tak samo u mnie jakiś czas już minął od malowania plastidipem i jest wszystko ok. ważne żebyś dobrze otłuścił miejsce malowania oraz rób to w pomieszczeniu ogrzewanym a na pewno będzie git :wink:

po prostu jak dobrze ogrzewane pomieszczenie szybciej Ci wyschnie przed malowaniem kolejnej warstwy, ja akurat robiłem w garażu pod budynkiem, temperatura oscylowała około 12 stopni, więc co 15-20 minut dawałem następną warstwę :wink:

za jakiś czas będę malował felgi letnie, zobaczymy jak z tym pójdzie :naughty:

jak jest cieplej to lepiej wiąże, wiem to z własnego doświadczenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z myjnią po takim zabiegu? Jest prawdopodobieństwo że gdzieś się to rozerwie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z myjnią po takim zabiegu? Jest prawdopodobieństwo że gdzieś się to rozerwie ?

U mnie nic się nie rozerwało, a pryskałem karcherem z +- 15cm, tak o na próbę właśnie. Ktoś wrzucał filmik na myjni próbowali rozerwać, ale walili strumieniem z bardzo bliska i pod różnmi kątami cały czas, to wiadomo, że w końcu strzeli :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody a myślisz że że na szczoty też można jeździć raz byłem ale na takich piankowych i jakoś na szczęście nic się nie stało:confused:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile specyfiku w sprayu potrzeba na dach b6? Co sądzicie mam całe auto czarne a dach biały zrobić i np lusterka? widział ktoś taki motyw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bialy gorzej kryje niz czarny jak na moj gust i wczesniejsze testy wiec w ciul Ci tego pojdzie

---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------

Jak mialbym tak robic ro bym polozyl folie blysk i byloby mega ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bialy gorzej kryje niz czarny jak na moj gust i wczesniejsze testy wiec w ciul Ci tego pojdzie

---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------

Jak mialbym tak robic ro bym polozyl folie blysk i byloby mega ;)

potwierdze kolego Twoje słowa, o tym samym pomyślałem żeby lepiej folią zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o takim połączeniu?będzie git?

pokaz auto albo wrzuć do virtuala to Ci któryś z chłopaków zrobi autko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest nie tak z moim plastiDipem ?

troche sie zawiodłem, chyba że trafiłem na felerną puszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj fotkę puszki, ja mam w puszkach i inaczej wyglądają

po za tym wygląda, że nie jest podgrzany do przynajmniej temp. pokojowej i nie jest odpowiednio wymieszany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puszka leżała w pokoju cały czas przed malowaniem, malowałem w garażu gdzie było ok 12stopni

tak wyglądał grill po nałożeniu 7 cienkich warstw w temperaturze ok 20stopni:

20130112131517.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...