Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

czy jak pokryję plastidipem antene od gps i czujniki parkowania to wpłynie negatywnie na ich pracę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na antenę raczej nie ale czujniki bodajże ważne są te szparki między nimi, więc może być problem.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowaliście towar? Wrzućcie fotki puszek, wierzyć mi się nie chce w takie jaja

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

wieczorem wrzuce fote puchy to zobaczysz czy to nie jakis feler lub podruba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario -dobra robota : Oklasky: efekt powala .... kolor może nie w moim guście ale jakoś roboty na wysokim poziomie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ile mniej więcej czekacie pomiędzy nakładaniem kolejnych warstw PD?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wlasnie ta pucha albo to jakis feler albo wystarczy koncowke zmienic:facepalm:

IMAG0439.jpg

IMAG0440.jpg

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ----------

krotki movie jak to wyglada sory ze odwrotnie ale nie wiem czemu mi tak tel nagrywa:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie i tak powinno sprobuje jeszcze z inna koncowka moze w tym jest przyczyna bo wymalowalem kawalek metalu i po nalozeniu kilku warstw i wyschnieciu nie powiem bo ladnie wygladalo i plasti spelnial swoja role

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest oryginalna końcówka i dlatego tak się dzieje, oryginalna jest wąska i wysoka z szeroką strugą, jutro Ci wstawię fotki jak wychodzi po ori końcówce i jak wygląda ori końcówka, widocznie to co kupiłeś to podruba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest oryginalna końcówka i dlatego tak się dzieje, oryginalna jest wąska i wysoka z szeroką strugą, jutro Ci wstawię fotki jak wychodzi po ori końcówce i jak wygląda ori końcówka, widocznie to co kupiłeś to podruba
Bartek ale ja miałem też z tą białą szeroką końcówką i niby miałem ori no i wszystko elegancko pryskało:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że i na Alle walą cie bez gumy, kanciarzy nie brakuje :wink:
No luz ale ja nie mówię przecież że było coś nie tal wręcz przeciwnie:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...