Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 Avant BKN 3.0 TDI QUATTRO S Line


tyc_jan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich miłośników pięknych aut jakimi są audi.

właśnie nabyłem ciekawą A czwórkę, oczywiście Quattro

3.0 Tdi ( BKN ) Quattro kolor czarny S-line

cóż ciekawego mogę na ten temat napisać? wystarczy jedno słowo REWELACJA.

Wygląd, prowadzenie, MOC, elegancja, PRZYSPIESZENIE, komfort, wszystko w jednym słowie AUDI

Pakiet S-LINE

- S-Line skórzana pikowana kierownica multifunkcyjna

- S-Line manetki zmiany biegów

- S-Line skórzany lewarek Tiptronic

- S-Line czarna podsufitka

- S-Line listwy boczne

- S-Line listwy progowe ( wewnętrzene )

- S-Line fotele półskóry z grawerem, z el. ust. lędźwiowym

- S-Line zawieszenie, obniżone 20 mm ( da się odrzuć podczas jazdy )

- S-Line system FIS

- S-Tronic - sportowe przełożenie skrzyni biegów

- Koła 18 cali 225/40/18 Dunlop + zimówki 16 cali

- Czujnik zmierzchu

- Światła do jazdy dziennej ( DRL )

- Bi xenony samopoziomujące

- Spryskiwacze bi xenon

- Światła przeciwmgielne

- Funkcja oświetlenia dojścia do domu

- Światła wewnętrzne - podnóżki

- Czujnik deszczu

- Oryginalna Navi AUDI

- DVD

- Czytnik kart SD

- 4 x el. szyby

- Zamykane i otwierane szyb z kluczyka

- Elektryczne i podgrzewane lusterka

- Fotochromowe lusterko wsteczne

- Tempomat

- 6x poducha

- Servotronic

- ABS+ESP+ASR+EBD

- Bluetooth

- System obsługi głosowej

- Klimatronic dwu strefowy

- Czujnik partkowania tył

- Relingi dachowe

- Listwy okienne

- BRAK OZNACZENIA MODELU :naughty:

Jak tylko przyjdą mi do głowy jakieś ciekawe mody, poinformuję. Jeśli macie ciekawe pomysły, propozycje co można tu jeszcze zrobić to czekam na podpowiedź, choć osobiście uważam że autko jest dość wyposażone, a wiochy nie chcę robić.

Jak narazie zrobione:

Opony Dunlop 225/40/18

Oświetlenie wewnątrz - podnóżki

odnowienie felg ....

FOTY

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 0a33979820da3.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - f829087eda634.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 007d11625cceb.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - dd30b69cd2011.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 6a8e0df27f50d.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 9bbf1f8319f2f.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 1a8842b591f7d.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 14172f2132d60.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 30a957168a5d9.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - dd03c8fce4810.jpg

pozdrawiam Tycjan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucaj fotki, gratuluję zakupu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór, ale przełożenia S-tronic to tam nie ma w tym tipie. S-tronic to skrzynia dwusprzegłowa, Ty masz przełożenie Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć elmek, pewnie masz rację, nie znam się jeszcze na tych oznaczeniach, tak więc z Wielką pokorą przyjmę wszelkie uwagi i zalecenia.

I mam jedno pytanie, chciałbym sprawdzić jego moc, mam wrażenie że jest więcej niż 205 kucy, gdzie to mogę w Wielkopolsce najlepiej zrobić ?

Poproszę o rady :)

pozdrawiam Tycjan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto dość długo szukało klienta na alledrogo

bezawaryjności i pociechy z auta:wink:

plus za wnętrze S-line:thumbup1:

dostałeś do niego koła zimowe?

pamiętam, że w ogłoszeniu był na stalówkach 16" a to ciekawe przy zacisku "320"

co do pomiaru mocy musisz poszukać hamowni 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, tak dokładnie tak było jak piszesz. Autko było wiele razy wystawiane przez dłuższy czas, i cena rzeczywiście była spora. Letnie ma 235/45/18 cali a zimówki stalowe 16 cali, do tego mam jeszcze dwie oponki z profilem 235/35/18. Auto okazało się że jest u człowieka gdzie mamy wspólnych znajomych, i zostało polecone, było również sprawdzane pod każdą postacią, nawet cały przebieg serwisowania z niemczech udało się załatwić. Tak więc autko ma stan rzeczywisty licznika bez przekręceń, wszystko się zgadza. Auto mega zadbane. Wnętrze S-Line robi wrażenie i cena po negocjacjach dużo niższa niż to co widziałeś na portalach .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no profil gumy strasznie wysoki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj te zdjęcia w    co będzie się łatwiej oglądać. Gratuluję zakupu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownica chyba zmieniana była,jest cała pikowana,a s-line jest półpik i obszyta kolorową nicią.

autko fajniutkie:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koła może nie mają najniższego profilu, ale balony to też przesadnie powiedziane, zresztą autkiem będzie śmigała moja żona z dzieciaszkiem, a ja zostawiam sobie przyjemność jazdy w wolnych chwilach :) i niższy profil to na naszych drogach męczarnia, co do kierownicy nie jestem super znawcą żebym się spierał, ale raczej znaczka S-line nie idzie przykleić Kropelką ;)

pozdro i dzięki za ocenę autka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no autko bardzo ładne no i motorek ogień :wink:

a co do hamulcy to przeciez 16'' wchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kierownicy nie jestem super znawcą żebym się spierał, ale raczej znaczka S-line nie idzie przykleić Kropelką ;)

znaczek bez problemu można dołożyć do kiery bez znaczka:wink:

ta kiera ma oryginalnie znaczek,tyle że jest od pakietu sport,a nie s-line:smiley:

ja mam identyczną

1002306jy7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kierownicy nie jestem super znawcą żebym się spierał, ale raczej znaczka S-line nie idzie przykleić Kropelką ;)

znaczek bez problemu można dołożyć do kiery bez znaczka:wink:

ta kiera ma oryginalnie znaczek,tyle że jest od pakietu sport,a nie s-line:smiley:

ja mam identyczną

http://img519.imageshack.us/img519/7504/1002306jy7.jpg

Oczywiście diabeł tkwi w szczegółach, i Twoja sugestia pewnie jest bardzo trafna ( kierownica Sport ),ale jeśli w tak dokładny sposób możesz dołączyć znaczek do kiery, to albo podrabiasz kierownice, albo je tuningujesz, albo je poprostu zamieniasz, moim okiem nie da się tego zrobić bez śladów użytkowania.

Natomiast odczucia podczas prowadzenia są naprawdę przyjemne, kierownica pierwsza klasa, pewnie trzyma się w dłoniach ( nie wiem czy lepsza jest SPORT czy S-Line ? ),

do tego 3.0 V6 Quattro i robi się naprawdę przyjemnie. Z pewnością jak z czasem poznam lepiej tą marką, będę mógł wejść z większą polemikę :-)

pozdro Tycjan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no autko bardzo ładne no i motorek ogień :wink:

a co do hamulcy to przeciez 16'' wchodzi

no tak 16'' alu i to nie każda a tu była mowa o 16'' stalówkach także jakiś ciekawy model stalówki, że nie obciera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są jakieś 16" stalowe chyba z a6 co wchodzą na 320mm, było już o tym w dziale o hamulcach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...