Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile mocy i momentu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde nie pamietambjuz;-) jak wroce z uczelni to napisze, CAH to jest turbawka z B8 170 km, jest wydajniejsza od brd lecz problem jest w montazu, trzeba zastosowac flansze.

Wysłane z mojego LT26i

---------- Post dopisany at 07:54 ---------- Poprzedni post napisany at 07:45 ----------

Masz nr 8e0 145 806Q . Rok temu polowalem na niego miesiac teraz na allegro masz sztuk 5 od 350 ( cena taka sobie) do tego weze, uchwyt

Wysłane z mojego LT26i

Opublikowano

no ok to będę polował teraz na ic i w późniejszym czasie na turbo:D

a jak sprzęgło i skrzynia nie ma problemów?

Opublikowano

Nie na spokojnie wszystko;-)masz ic na allegro za 350 chyba ze znajdziesz predzej taniej

Wysłane z mojego LT26i

Opublikowano

no to jak by Ci się obiło o uszy jakiś ic po cenie to dawaj znać od razu :)

Opublikowano

Ja szukalem dlugo bo rok temu ciezko bylo wyrwac. Albo centralny jest bardziej wydajny ;-)

Wysłane z mojego LT26i

Opublikowano

czyli że niby bardziej się opłaca jeden centralny czy dwa boczne?:>

Opublikowano

Tak jak napisalem jeden centralny jest bardziej wydajny niz 2 ori, tylko musizz rozeznac temat czy sie zmiesci

Wysłane z mojego LT26i

---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

szarp od kolegi turbawka + BARDZO tani IC jesli jest on z BRD

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/turbina-brd-252812/

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/prawy-ic-244628/

Opublikowano

czyli ze niby lepiej jeden centralny niz dwa boczne?

Opublikowano
czyli ze niby lepiej jeden centralny niz dwa boczne?

TAK. lepiej jeden centralny:wink:

Opublikowano

no to musze się rozeznać na jakiś centralny i jak coś to na razie problemu z turbiną nie mam więc jej nie będę wymieniał;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ja tez mam bpw, czy do przebiegu 250 tys. moge zapodac program? i pytanie co do dpf-a ... gdyby katalizator wsadzic zamiast dpf-a? np od awx b6? brat ma b6 tak juz patrzylem... na oko takie samo rozwiazanie od turbo, do wydechu...

Opublikowano
http://s11.postimage.org/owmkcmxgf/BPW_po_programie.jpg

<br /><br />

Jest i wykres. Co do wyhamowania turbawki o której pisze lukwas1992 to gdy wczoraj leciałem testowo naszym autobanem A4 150km/h to po zdjęciu nogi z gazu miałem wrażenie że samochód przez chwilę jeszcze ciągnie więc to pewnie rozpędzona suszarka pompowała jeszcze powietrze i był taki efekt. Przy normalnej jeździe tego nie odczuwam. Proszę o komentarze do wykresu.

dzięki

wykres z v techu jest w większości taki sam strzał do 2000rpm a potem leeeeci na łeb na szyje :kwasny:
Opublikowano

i jest kotlet odgrzany:)

jedz i czipuj:) dpf wywal walnij tam przelot

Opublikowano

no jest jest :) jutro dzwonie z zapytaniem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.