Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Jak w końcu sprawdzac poziom oleju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pytanie jak w temacie... poziom sprawdza sie na cieplym silniku czy na zimnym np rano?? bo slyszalem juz kilka opinii ... zawsze sprawdzalem na cieplym po trasie ,ale gdy na zimnym wyciagne bagnet to jest go za malo :mysli:

Opublikowano

ja zawsze sprawdzam poziom oleju na zimnym silniku czyli najlepiej rano :cool:

a jak masz za mało oleju na zimnym silniku to trzeba dolać :boobs::sex:

Opublikowano

Ja zawsze robie tak: przejadac kilkanascie km gasze auto na jakies 15-20 min i sprawdzam poziom jak olej nieco ostygnie. Gdzies chyba na tym forum taka opinie czytalem i znam pare osob, ktore robia podobnie.

Opublikowano

...o boshe... na ZIMNYM silniku. Jak masz za mało na zimnym to trzeba dolać do stanu. To nic, że poziom oleju od ciepła się podnosi - przewiduje to konstrukcja silnika. Jak silnik jest zimny i objętość oleju jest niewystarczająca to czym ma się ten silnik smarować?

Opublikowano

U mnie jest odwrotnie: na gorącym silniku zaraz po jego wyłączeniu poziom jest zerowy tak jakby wogólenie nie było oleju. Na zimnym wszystko OK poziom 2-3mm poniżej max.

Opublikowano

podczas sprawdzania oleju silnik powinien miec temp normalnej pracy,po wylaczeniu silnika nalezy odczekac 3min aby olej zebral sie w misce olejowej i potem sprawdzic stan...

Opublikowano

Co za bzdury piszecie! Jak można sprawdzać poziom oleju w silniku po jeździe? :thumbdown::polew:

ZAWSZE OLEJ SPRAWDZA SIĘ NA ZIMNYM SILNIKU, NP. PO NOCY!! SAMOCHÓD MUSI STAĆ NA POZIOMEJ PŁASZCZYŹNIE, A SAM POZIOM POWINIEN WYNOSIĆ OKOŁO 2-3mm PONIŻEJ MAKSIMUM

Opublikowano

Cytat z: "Instrukcji obsługi samochodu AUDI A4/S4":

"Dokładny poziom oleju można zmierzyć tylko w silniku rozgrzanym do temperatury roboczej".

"Podczas pomiaru poziomu oleju samochód musi stać poziomo. Po zatrzymaniu silnika, należy odczekać kilka minut, aby olej spłynął do miski olejowej".

:hi:

Opublikowano

Co za bzdury piszecie! Jak można sprawdzać poziom oleju w silniku po jeździe? :thumbdown::polew:

ZAWSZE OLEJ SPRAWDZA SIĘ NA ZIMNYM SILNIKU, NP. PO NOCY!! SAMOCHÓD MUSI STAĆ NA POZIOMEJ PŁASZCZYŹNIE, A SAM POZIOM POWINIEN WYNOSIĆ OKOŁO 2-3mm PONIŻEJ MAKSIMUM

opanuj sie chlopie :wallbash:
Opublikowano

Cytat z: "Instrukcji obsługi samochodu AUDI A4/S4":

"Dokładny poziom oleju można zmierzyć tylko w silniku rozgrzanym do temperatury roboczej".

"Podczas pomiaru poziomu oleju samochód musi stać poziomo. Po zatrzymaniu silnika, należy odczekać kilka minut, aby olej spłynął do miski olejowej".

:hi:

i tego sie trzymajmy bo robi sie balagan niepotrzebnie.zamykam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.