Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Weź kartkę i sobie rozrysuj co i jak, wtedy policz ile i jakich złączek będziesz potrzebować. U siebie każde koło mam osobno, ogólnie sporo droższy sprzęt.

Nad tym też pomyśl http://www.airride-system.pl/blokady-przeplywu-c-499.html

Odwadniacz daj zaraz za kompresorem żeby chronić układ.

Opublikowano

No i wylacznik ciesnieniowy jesli nie masz...

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

siemka, trochę odświeżę. mam takie pytanie odnośnie butli, jaka maksymalnie zmieści się do wnęki koła zapasowego?

Wieksza niz 20L niewejdzie (Ja taka mam, mam wszystko schowane we wnece po kole)

Opublikowano

siemka, trochę odświeżę. mam takie pytanie odnośnie butli, jaka maksymalnie zmieści się do wnęki koła zapasowego?

Wieksza niz 20L niewejdzie (Ja taka mam, mam wszystko schowane we wnece po kole)

Zależy od kształtu butli, jeśli komuś zależny na dużej butli może przerobić taką od LPG, do avanta wejdzie jak ktoś będzie chciał nawet 72l :decayed: Ciśnienie robocze takiej butli to max 20-30bar. W miejsce mocowania wielozaworu wystarczy zrobić kryze z przyłączem i gotowe.

Edytowane przez adrian242424

Opublikowano

siemka, trochę odświeżę. mam takie pytanie odnośnie butli, jaka maksymalnie zmieści się do wnęki koła zapasowego?

Wieksza niz 20L niewejdzie (Ja taka mam, mam wszystko schowane we wnece po kole)

Zależy od kształtu butli, jeśli komuś zależny na dużej butli może przerobić taką od LPG, do avanta wejdzie jak ktoś będzie chciał nawet 72l :decayed: Ciśnienie robocze takiej butli to max 20-30bar. W miejsce mocowania wielozaworu wystarczy zrobić kryze z przyłączem i gotowe.

Mozna i tak ja mialem na mysli standardowe butle w kształcie walca...

Wejdzie 20L i cała armatura od zaworów po kompresor

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Da rade zrobic ten airride np tylko na opcje komfortu? Tzn comfort,sport itp?

Opublikowano

Nazywać możesz dowolnie, charakterystyka tego zawieszenia zmienia się w zależności od ciśnienia w poduchach i charakterystyki amortyzatorów. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Chciałem podpiąć się pod temat, czy mamy kogoś na forum kto ogarnia toczenie/frezowanie okuć? Potrzebuje to a4 b6 avant. 

Opublikowano

Jakie polecacie firmy które zajmują się budową Air ride? Czesław customizer jeszcze wgl funkcjonuje? 

Opublikowano
4 godziny temu, Vagman napisał:

Jakie polecacie firmy które zajmują się budową Air ride? Czesław customizer jeszcze wgl funkcjonuje? 

Okucia niech zrobi Czesław, resztę można samemu ogarnąć.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nie chce spamowac, szybkie pytanie jak macie pociagniete przewody? Wewnątrz auta czy na zewnątrz? Wiem że "czeslaw" u kolegi w aucie zrobił w środku. Wy co polecacie?

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

taki zestaw bedzie ok,zalozyc mozna samemu,jakos nie ma cudów

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam panowie chce założyć u siebie w b6 Avant quattro air ride.

1. Czy można założyć na ori amortyzatory? 

2. Jaka firma amortyzatorów i jakie jeżeli nie mogą być ori. 

3. Od czego zacząć robić zawieszenie. 

4. Strona z dobrymi komponentami.

5. Uwagi i zalecenia.

6. Podstawowy ale dobry system (przód tył).

7. Jak z tą problemową homologacją i przeglądem. 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@dziutek1909

1. przód nie, tył tak (na krótki amorkach)

2. na przód gwintowane, im wyższa półka amortyzatorów tym lepiej (możliwość regulacji twardości, wytrzymałość - wiadomo, że wszystko idzie w parze z ceną)

3. od kompletowania zestawu

4. www.airride-system.pl

5. zależy co i jak chcesz montować

6. na www.airride-system.pl masz gotowce

7. homologacji brak / zależy od stacji diagnostycznej

Edytowane przez Quatro7

Opublikowano

Czy gwint z firmy Ap aPx jest dobry? Czy szukać coś innego? Jeżeli tak to co to mogłoby być? 

Opublikowano

Ap dobry, wszystko zależy jaki masz budżet. Ja mam zrobione na TA

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Na TA? Co mam przez to rozumieć? 

Opublikowano
1 godzinę temu, dziutek1909 napisał:

Na TA? Co mam przez to rozumieć? 

TaTechxnix

Edytowane przez Vagman

Opublikowano

Poszukuję osoby która zamontuje zawieszenie Air ride najlepiej w mazowieckim 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.