Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T (190) Quattro S-Line


nies

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę dziwnie wyglada z kierownicą po prawej !!! /poprawka z

lewej/ :) środeczek taki jak mój :th:

piękny kolor :th:

pozdrawiam ,jeszcze raz gratuluję :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Powiem Wam szczerze że kiedyś auta z kierownicą po prawej stronie też wyglądały jakoś tak dziwnie ale teraz nie robi mi to już żadnej róznicy i jeździ mi się dokładnie tak samo... poprostu kwestia przyzwyczajenia ;)

no no ktoś jak ją zamawiał to zaszalał

niezupełnie, niezupełnie... cała tajemnica tkwi w tym że to autko stało w salonie Audi jako auto demo stąd to wyposażenie które nie jest często spotykane w autach z tymi silnikami. Przy okazji dowiedziałem się również że u poprzedniego właściciela był to piąty samochód w domu... kupił go do weekendowych wypadów :notworthy:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dowiedziałem się również że u poprzedniego właściciela był to piąty samochód w domu... kupił go do weekendowych wypadów

Aż strach pomyślec jakie były te cztery inne :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na filmikach to układ wydechowy Magnaflow. Bardzo fajne brzmienie. Czy po wymianie na coś takiego można liczyć na jakiś przyrost mocy? 5-10%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura :kox: w całej swojej rozciągłości :th: :th:

faktycznie mało masz do modyfikacji...może bixenon, chip i wydech :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a robiles u siebie na Wyspach czy w PL?

Zrobiłem to tutaj w Audi z conajmniej dwóch względów... po pierwsze, w połowie sierpnia wybieram się do Polski na urlop i nie uśmiecha mi się jechać przez całą Europę bez tak wygodnego w użyciu gadżetu a po drugie, przy teraźniejszym kursie funta do złotówki i tak pewnie montaż wyszedł mnie tyle samo co w Polsce lub całkiem możliwe że taniej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas montaz wychodzi kolo 300-400 stowek... oczywiscie nie w ASO...

mam rozumieć że kwota którą podałeś to koszt samego montażu, bez części :?: mnie to kosztowało w przybliżeniu około 1250 PLN :kwasny: części : manetka, plastikowa obudowa stacyjki, moduł i dwie śrubki ( sic! ) to koszt rzędu 740 PLN + montaż ( 1.5 h ) 510 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pisalem o samym montazu z kodowaniem kompa, w sumie manetke i obudowe to mozna za 150 pln znalezc a najdrozej to ten modul... załóż sobie jeszcze plastikowe podszybie na akumulator :) jak podniesiesz klape to duzo lepiej wyglada a tez niedrogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż sobie jeszcze plastikowe podszybie na akumulator :) jak podniesiesz klape to duzo lepiej wyglada a tez niedrogo...

już myślałem nad tym bo nie wygląda to za ciekawie :disgust:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 12:43 _________________________________________________

a tak przy okazji... przed momentem dodałem parę nowych fotek z nowymi tablicami rejestracyjnymi :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż sobie jeszcze plastikowe podszybie na akumulator :) jak podniesiesz klape to duzo lepiej wyglada a tez niedrogo...

już myślałem nad tym bo nie wygląda to za ciekawie :disgust:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 12:43 _________________________________________________

a tak przy okazji... przed momentem dodałem parę nowych fotek z nowymi tablicami rejestracyjnymi :dance:

plastikowe podszybie z tego co slyszalem w aso kosztue 80zl*2 = 160zl ( bo to chyba 2 czesciowe tak ? ) jakos tak ... ale wiem ze grosze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryka piekna, brakuje tylko bixenonu :)

Dzięki :th: Cały czas rozglądam się w sieci za używkami ale z tego co widzę chyba pozostanie mi tylko i wyłącznie zakup nowych lamp a jest to dość spory wydatek, około 3500 PLN, który narazie musi poczekać ;) Najpierw wyjazd do Polski... "wirusik" i miejmy nadzieję zmiana tylnych lamp na LEDy :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Czerwona Strzała!!!

Super jakości fotki - o takie naprawdę trudno :)

No mi nawet kierownica ze strony pasażera nie robi różnicy w tym wypadku, a zawsze robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...