Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T (190) Quattro S-Line


nies

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :th: Cały czas rozglądam się w sieci za używkami ale z tego co widzę chyba pozostanie mi tylko i wyłącznie zakup nowych lamp a jest to dość spory wydatek, około 3500 PLN, który narazie musi poczekać ;) Najpierw wyjazd do Polski... "wirusik" i miejmy nadzieję zmiana tylnych lamp na LEDy :chytry:

W Polandii bizenon kosztuje 1500 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.jpg 6.jpg

Czy ta dolna dokładka tylnego zderzaka z wyprowadzaniem na dwa wydechy to ori jest? To od s-line? Fajnie to wygląda :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż sobie jeszcze plastikowe podszybie na akumulator :) jak podniesiesz klape to duzo lepiej wyglada a tez niedrogo...

już myślałem nad tym bo nie wygląda to za ciekawie :disgust:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 12:43 _________________________________________________

a tak przy okazji... przed momentem dodałem parę nowych fotek z nowymi tablicami rejestracyjnymi :dance:

plastikowe podszybie z tego co slyszalem w aso kosztue 80zl*2 = 160zl ( bo to chyba 2 czesciowe tak ? ) jakos tak ... ale wiem ze grosze ;]

We Wroclawiu w ASO dalem za taka 96 pln, 2 czesci czyli cale podszybie (64 pln) plus element zakrywajacy akumulator (32 pln)... pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polandii bizenon kosztuje 1500 PLN.

tylko widzisz... ja potrzebuję reflektory przystosowane do ruchu drogowego w UK więc te z Polski w żaden sposób mnie nie ratują a tutaj albo ich nie ma albo nie potrafię ich znaleźć :confused4:

To jest ori s-line (w USA "ultrasport)".

:th:

załóż sobie jeszcze plastikowe podszybie na akumulator :) jak podniesiesz klape to duzo lepiej wyglada a tez niedrogo...

już myślałem nad tym bo nie wygląda to za ciekawie :disgust:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 12:43 _________________________________________________

plastikowe podszybie z tego co slyszalem w aso kosztue 80zl*2 = 160zl ( bo to chyba 2 czesciowe tak ? ) jakos tak ... ale wiem ze grosze ;]

We Wroclawiu w ASO dalem za taka 96 pln, 2 czesci czyli cale podszybie (64 pln) plus element zakrywajacy akumulator (32 pln)... pozdr.

Zamówiłem te części dziś i odbieram w piątek... plastikowe podszybie będzie mnie kosztować około 55 PLN a część zakrywająca akumulator około 24 PLN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, ten kolor się jakoś nazywa?

W sensie, że czasami dają nazwy jak "czarny Phantom", "bialy Calla", "czarny Brillant"...

A Twój ma jakąś nazwę np w dokumencie zakupu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, ten kolor się jakoś nazywa?

W sensie, że czasami dają nazwy jak "czarny Phantom", "bialy Calla", "czarny Brillant"...

A Twój ma jakąś nazwę np w dokumencie zakupu?

Dokładnie nazwa tego koloru brzmi misano red pearl effect :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misano red pearl effect jest za***isty raz jeszcze powiem...

No i szacunek za Adasia w empetrzy... 'ja tu tylko sprzątam' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misano red pearl effect jest za***isty raz jeszcze powiem...

No i szacunek za Adasia w empetrzy... 'ja tu tylko sprzątam' :)

:notworthy::)

[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2008, 11:12 _________________________________________________

Zamówiłem te części dziś i odbieram w piątek... plastikowe podszybie będzie mnie kosztować około 55 PLN a część zakrywająca akumulator około 24 PLN :)

Wyszło jeszcze taniej a efekt można zobaczyć na zdjęciach poniżej :)carnivore1, dzięki za dobrą radę :th:

12.jpg 20.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meczylem Cie z tym bo sam u siebie zobaczylem, ze jednak jest roznica jak sie to zalozy, wczesniej wygladal jak by po prostu tam czegos brakowalo... pozdr.

u mnie dalej czegoś brakuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie było od początku :tongue4:

no bylo bylo, bo ponoc we wrzesniu czy pazdzierniku 2003 dopiero stwierdzili ze to nie jest potrzebne i przestali zakladac... :wallbash:

wszystko się zgadza... w odpowiedzi na pytanie dlaczego przestali to montować usłyszałem że to pewnie przez zmniejszanie kosztów, tylko nie wiadomo dlaczego cena elementu na całe podszybie i cena tego małego który był w moim aucie jest dokładnie taka sama :polew: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego audi a4 bez caps locka proszę i nie potrzebnie temat odgrzewasz skoro nic się na razie w temacie nie dzieje :gwizdanie:

nies jak założysz bizenony to się pochwal swoją krwistą :audi::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...