Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o poradę


gretom

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam A4 B5 Avant ARG i chciałbym zakupić alufelgi ale nie wiem które wybrać. Czy może ktoś mi doradzić które lepiej zakupić ??

http://moto.allegro.pl/alufelgi-firmy-melber-prawie-nowe-opony-wanli-1088-i2349447790.html ------------>

te pierwsze 16" to włoska firma i podobno nie najlepszej jakości.. czy to prawda ? czy szerokość 225 nie jest za duża? dobrze sie prowadzi na takich oponach ?

Drugie felgi to juz ori i to 17" :

http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-17-5x112-audi-vw-seat-i2352764811.html#tabsAnchor

Ale boje sie ze przy takim rozmiarze i szerokosci opony moze cos przycierac.

Dodam tylko ze jest laikiem w tych sprawach dlatego prosze o porade. Moje Audi ma zwykle zawieszenie bez zadnych przerobek.

Dzieki z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj felg z plasteliny, tylko i wyłącznie ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że rozmiar opony powinien być 225/45 r17, profil 55 to bardziej pasuje do A6 i przy A4 mogłoby gdzieniegdzie przytrzeć. Jeśli chodzi o felgi to myślę że ori są najlepsze, zresztą też tylko na takich się kulam, a w kwestii chinoli i makaronów nie wypowiadam się bo nigdy na takich nie jeździłem. Może inni którzy używają takie powiedzą coś więcej....a co do spalania to myślę że nie odczuje się tego jakoś drastycznie....zależy jeszcze od stylu jazdy....oscylowałbym ok 0,5 więcej, ale tak jak mówię to zależy od kierowcy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołoż stówke i kup ori , napewno będą lepsze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wszystko rozumiem ale czy te felgi konkretnie z tego drugiego linka http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-17-5x112-audi-vw-seat-i2352764811.html to sa napewno ori ? nie zadne podrobki ? wygladaja za ladnie oraz troche mnie zaniepokoily te kapsle?? czy to mozliwe ze sa jakies trefne? Jak widywalem w tych modelach alufelg to byly sporo wypukle te kapsle a te wygladaja na plaskie i tak jakby byly naklejone poprostu...Czy to mozliwe? przyjrzyjcie sie dobrze i podpowiedzcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapsle normalne, mam takie same, felgi jak najbardzej ok, tylko profil opony troche za duzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16' tez ok, ale bierz 17', pancerne ładne felgi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadajcie głupot że felgi made in Italy to plastelina. Jak już to felgi no name. O losie...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...