Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No zalezy od funduszy i potrzeb. Densiona za 399 masz z bluetooth za 299 wersja bez BT.

A ta chinszczyzna z 2 aukcji niewiele ma wspolnego z Blaupunktem, takze brawa dla sprzedawcy za marketing:facepalm:

Opublikowano

kiedys mialem zwykly adapter by wogole cos innego podlaczyc___ale jakosciowo slabo....a jak panowie tu sprawa wyglada z szumem?...jest?....:wink:pozdrawiam,,,,

Opublikowano
kiedys mialem zwykly adapter by wogole cos innego podlaczyc___ale jakosciowo slabo....a jak panowie tu sprawa wyglada z szumem?...jest?....:wink:pozdrawiam,,,,

W dension lite BT kompletnie zero szumow, masa dokrecona do karoserii.

Opublikowano

:wink:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

No zalezy od funduszy i potrzeb. Densiona za 399 masz z bluetooth za 299 wersja bez BT.

A ta chinszczyzna z 2 aukcji niewiele ma wspolnego z Blaupunktem, takze brawa dla sprzedawcy za marketing:facepalm:

a czy idzie podlaczyc pod niego galaxy3????

Opublikowano
:wink:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

No zalezy od funduszy i potrzeb. Densiona za 399 masz z bluetooth za 299 wersja bez BT.

A ta chinszczyzna z 2 aukcji niewiele ma wspolnego z Blaupunktem, takze brawa dla sprzedawcy za marketing:facepalm:

a czy idzie podlaczyc pod niego galaxy3????

Spokooojnie kazdy telefon z BT pod niego podlaczysz, dziala to na zasadzie zwyklego zestawu sluchawkowego czy glosnomowiacego. Znajdujesz urzadzenie, parujesz sie z nim po wpisaniu 8888 i zabawki od tej chwili sie pamietaja, takze zawsze po wejsciu do auta (pod warunkiem ze w tel. masz wlaczony bt) odbierasz rozmowy przez radio.

Opublikowano
:wink:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

No zalezy od funduszy i potrzeb. Densiona za 399 masz z bluetooth za 299 wersja bez BT.

A ta chinszczyzna z 2 aukcji niewiele ma wspolnego z Blaupunktem, takze brawa dla sprzedawcy za marketing:facepalm:

a czy idzie podlaczyc pod niego galaxy3????

Spokooojnie kazdy telefon z BT pod niego podlaczysz, dziala to na zasadzie zestawu sluchawkowego czy glosnomowiacego. Znajdujesz urzadzenie, parujesz sie z nim po wpisaniu 8888 i zabawki od tej chwili sie pamietaja, takze zawsze po wejsciu do auta (pod warunkiem ze w tel. masz wlaczony bt) odbierasz rozmowy przez radio.

to wiem,,,,,,,,,,ale chodzi mi czy z telef tez będzie można odtwarzac muze,bo czasami lacze się z ,,openfm,,:wink:

Opublikowano
:wink:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

No zalezy od funduszy i potrzeb. Densiona za 399 masz z bluetooth za 299 wersja bez BT.

A ta chinszczyzna z 2 aukcji niewiele ma wspolnego z Blaupunktem, takze brawa dla sprzedawcy za marketing:facepalm:

a czy idzie podlaczyc pod niego galaxy3????

Spokooojnie kazdy telefon z BT pod niego podlaczysz, dziala to na zasadzie zestawu sluchawkowego czy glosnomowiacego. Znajdujesz urzadzenie, parujesz sie z nim po wpisaniu 8888 i zabawki od tej chwili sie pamietaja, takze zawsze po wejsciu do auta (pod warunkiem ze w tel. masz wlaczony bt) odbierasz rozmowy przez radio.

to wiem,,,,,,,,,,ale chodzi mi czy z telef tez będzie można odtwarzac muze,bo czasami lacze się z ,,openfm,,:wink:

Czyli A2DP, znalazlem liste kompatybilnosci z lutego i SIII jest przetestowana, wiec na 100% powinno hulać.

http://www.dension.com/sites/default/files/phone-compatibility/gateway_lite_bt_phone_compatibility_04_02_2013.pdf

Opublikowano

Arek, jeśli pytasz o to czy telefon można podłączyć kablem, to nie, nie ma wejścia liniowego w tej zmieniarce.

Opublikowano
Arek, jeśli pytasz o to czy telefon można podłączyć kablem, to nie, nie ma wejścia liniowego w tej zmieniarce.

Jest tylko kabelek trzeba dokupic AUX IN cable for Gateway Lite and Gateway Lite BT:wink:

...hmmm tylko po co skoro przez BT mozna odtwarzac muzyke z tel.

Opublikowano

a jakościowo???? przez bt jak wygląda????:wink: bo mysle nad tym zestawem,,,,,:wink:

Opublikowano
a jakościowo???? przez bt jak wygląda????:wink: bo mysle nad tym zestawem,,,,,:wink:

Heh jeszcze nie probowalem, wrzuce jakies mp3 na tel. i jak przetestuje dzisiaj dam znac.

Opublikowano
a jakościowo???? przez bt jak wygląda????:wink: bo mysle nad tym zestawem,,,,,:wink:

Heh jeszcze nie probowalem, wrzuce jakies mp3 na tel. i jak przetestuje dzisiaj dam znac.

:hi:
Opublikowano
a jakościowo???? przez bt jak wygląda????:wink: bo mysle nad tym zestawem,,,,,:wink:

Heh jeszcze nie probowalem, wrzuce jakies mp3 na tel. i jak przetestuje dzisiaj dam znac.

:hi:

No i przetestowane, ten sam numer puszczany z usb i z xperii przez BT brzmi identycznie, takze pod tym wzgledem mozesz byc tez spokojny:decayed:

Jedyna uwaga bo nie moglem nic odtworzyc przez BT jest taka, ze w momencie odtwarzania muzyki z tel. Pendrive musi byc fizycznie wyjety z portu USB.

Opublikowano

Arek, jak chcesz podłaczyć tel kablem to przecież zmieniarka Ci niepotrzebna :) AUX IN w radiu i po kłopocie :)

Opublikowano
Arek, jak chcesz podłaczyć tel kablem to przecież zmieniarka Ci niepotrzebna :) AUX IN w radiu i po kłopocie :)

No w sumie tez sie dziwie, jezeli to ma byc tylko muzyka z tel.

Kupujesz Wejście wtyczka adapter AUX Audi Skoda Seat VW (3574173983) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. za 12PLN i po klopocie. Tylko jaka jest jakosc dzwieku, nie mam pojecia.

Opublikowano

do d...........szum jak...........:facepalm: miałem troszkę drozsza........

Opublikowano

Piotrek, to co Ty podałeś ma wtyczkę 8pin, w concert 3 jest 12pin. Arek, Ty miałeś pewnie takie coś w concert 2, i w tym był emulator zmieniarki. W concert 3 jest fizyczny AUX, i nie ma opcji że będą szumy.

Opublikowano

No to gratulacje, frajda bedzie napewno:wink:

Tylko podpowiedź, koniecznie czarny kabelek do masy podlacz, bo bez tego niezahula, no i pedrive'a pakuj do USB na wlaczonym zestawie bo tez go nie wykryje.

Opublikowano

No to gratulacje, frajda bedzie napewno:wink:

Tylko podpowiedź, koniecznie czarny kabelek do masy podlacz, bo bez tego niezahula, no i pedrive'a pakuj do USB na wlaczonym zestawie bo tez go nie wykryje.

jak będzie u mnie będę krzyczał do ciebie o instrukcje:wink::wink::wink: kto pyta nie bladzi...........

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.