Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy jest taki kabelek do radia orginalnego audi a6 żeby podłączyć Odtwarzacz MP3 zamiast zmieniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie co do tych zmieniarek, one odtwarzają jedynie mp3? czy dają rade z innymi formatami plików muzyki np. typu flac? Chodzi mi o to żeby zachować jak najlepszą jakość dźwięku.

Phatbox obsługuje .FLAC i dźwięk jest mega czysty

399 na alledrogo.

Napiszesz cos wiecej jak sie sprawuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie co do tych zmieniarek, one odtwarzają jedynie mp3? czy dają rade z innymi formatami plików muzyki np. typu flac? Chodzi mi o to żeby zachować jak najlepszą jakość dźwięku.

Phatbox obsługuje .FLAC i dźwięk jest mega czysty

399 na alledrogo.

Napiszesz cos wiecej jak sie sprawuje?

O czymś konkretnym chcesz wiedzieć ?

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z Phatboxa, wszystko bardzo sprawnie działa chodź ma problemy z MP3 48.000 kHz. Standardowe 20gb miejsca starcza w stu procentach. Trochę musiałem pokombinować żeby rozgryźć sterowanie na Symphony II ale dałem radę :naughty:

Napisz co chcesz konkretnie wiedzieć a postaram się odpowiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Concerta II ze zmieniarka w schowku i staram sie dowiedziec od sprzedawcy w jaki sposob podlaczyc Phatboxa do concerta.

Tu jest link to aukcji:

AUDI VW PHATBOX 20 GB MUZYKI PROMOCJA ŚWIĄTECZNA (3917586589) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Niestety w spisie nie widze zadnych elementow podlaczeniowych do radia...

No i lipa... podlaczenie jest na jaks okragla wtyczke zmieniarkowa a nie na prostokatna jak mam teraz zmieniarke... szkoda ze w opisie aukcji nie ma tej informacji

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

... kabelek przelotka AMP ----> DIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, zastanawialem sie nad przerobieniem mojego radia tak zebym mogł podlaczyc pendraiva zeby sluchac piosenek bo nagrywania piosenek na plyty i tak odtwarzanie nie jestm dla mnie najlepszym rozwiazaniem bo szybko mi sie nudza , dowiedzialem sie ze mozna podlaczyc tanim kosztem kabel z wejsciem usb pod pendraiva ale czytajac wasze wypowiedzi ze zwykly kabel nie wystarczy, co polecacie ? taniego i dobrego zeby odtwarzalo mi z pendraiva? mam radio ze zmieniarka razem na 1 plyte, nie wiem jaki to dokladnie model... mam jeszcze jedno pytanie . czy to prawda ze radia audi sa kodowane tzn po odlaczeniu od zasilania i ponownym podlaczeniu radio upomina sie o kod odblokowujacy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały temat masz o tym i jeszcze pytasz ? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj blad moglem przeczytac caly temat ale jestem zmeczony po pracy i nie ukrywam ze mi sie nie chcialo...zdarza sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phatbox przyjdzie jutro, rezanie zaplanowane na weekend, zdam relacje co i jak :)

Będziesz zadowolony, tylko sterowanie może Ci na początku przeszkadzać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phatbox przyjdzie jutro, rezanie zaplanowane na weekend, zdam relacje co i jak :)

Będziesz zadowolony, tylko sterowanie może Ci na początku przeszkadzać ;)

Faktycznie, sterowanie jest mylące ale idzie sie przyzwyczaić. Gra ładnie, katalogów można robić w opór, nie ma do tego ograniczenia, FLAC czyta - dźwięk super. Był tylko problem gdzie to zamontować, jednak nie mieści się w miejsce po ori zmieniarce w schowku, ja zrobiłem tak że zdjąłem ten "niby radiator" i wtedy wchodzi bez problemu.

Jak narazie na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem w bagażniku :naughty:

Phatbox przyjdzie jutro, rezanie zaplanowane na weekend, zdam relacje co i jak :)

Będziesz zadowolony, tylko sterowanie może Ci na początku przeszkadzać ;)

Faktycznie, sterowanie jest mylące ale idzie sie przyzwyczaić. Gra ładnie, katalogów można robić w opór, nie ma do tego ograniczenia, FLAC czyta - dźwięk super. Był tylko problem gdzie to zamontować, jednak nie mieści się w miejsce po ori zmieniarce w schowku, ja zrobiłem tak że zdjąłem ten "niby radiator" i wtedy wchodzi bez problemu.

Jak narazie na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś z forumowiczów może zrobić zdjęcie kabla od zmieniarki Yatour lub Nvox, który jest zakończony niebieską kostką 8pin od strony kabli, tak żebym wiedział jak podłączyć przewody w kostce oraz od strony kostki, która wchodzi do emulatora (zmieniarki) z reguły tam jest kość 16 pin i chciałbym wiedzieć w które miejsca wpiąć piny. Mam emulator od Forda Bluebird (Ford ACP) i tutaj jest inna kostka, która wchodzi do radia, ale jest również 8-żyłowy kabel i będę chciał coś z tym zrobić, żeby działało :) Nową kostkę (niebieską) 8 pin pod radio Concert mam oraz przejściówkę 6+6+8 pin żeby podłączyć od instalacji.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma taki modulator/zmieniarkę mp3

Zmieniarka cyfrowa emulator MP3 USB SD VW AUDI 8PI (4062915626) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Bardzo proszę o kontakt PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zmagalem sie z znalezieniem odpowiedniego miejsca dla zmieniarki USB , zamontowalem to tak :

http://s30.postimg.org/lzajthlbx/IMG_20130823_203429.jpg

bardzo dobra alternatywa dla schowka

Dobry pomysł, ale chyba zwykła czarna folia mniej by się rzucała w oczy niż carbon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś i zamontowałem yatoura - jestem bardzo zadowolony :) Nie ma szumów i jakość dźwięku jest super - szczególnie, gdy mam pliki 320kb/s. Moim zdaniem lepiej jednak grają z karty SD niż z USB :decayed:

Swoją drogą, jest ktoś w tym temacie z Wrocka i posiada radio Concert 2? Albo jest w stanie użyczyć za kaucją radio? Nie mam info na FIS, co jest spowodowane prawdopodobnie radiem z A3 (mam 8P0), a aby wykluczyć problem z instalacją chciałbym radio z B6/B7 sprawdzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...