Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

A jak ma działać, skoro nie ma masy... Z boku radia znajdziesz śrubki na małego torxa - chyba T8. Przykręć tam masę i wtedy sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skasowałem posta bo źle mi telefon pokazał wątek i odpowiedziałem na to co już było wyjaśnione ;-) a opcji usunięcia postu przez telefon nie widzę ;-)

Edytowane przez holker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem i nawet 2 wtyczki z których tylko jedna była potrzebna, nie znam się na tym więc myślałem że wszystko co potrzebne jest we wtyczce którą podłączyłem, ale nie oto chodzi bo chciałem na szybko sprawdzić czy zmieniarka działa, najważniejsze że wszystko skończyło się powodzeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga jest po to, aby mieć dwie zmieniarki (drugą byłaby fabryczna) :wink:


Panowie, testował ktoś http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-usb-ipod-aux-id3-audi-concert-i4706437906.html ? Czy wyświetlanie info na FIS faktycznie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam w mojej audi radio conert II. Czy ktoś może mi polecić jakiś dobry symulator ktory sam posiada i dobre mu się sprawuje. I cy do każdego radia akiego jak ja mam można podłączyć symulator jak nie mm teraz zmieniarki i na co zwracać uwagę przy zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Ja pindole, nie po to podesłałem ci linka do tego tematu żebyś pisał tylko PRZECZYTAŁ

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam w mojej audi radio conert II. Czy ktoś może mi polecić jakiś dobry symulator ktory sam posiada i dobre mu się sprawuje. I cy do każdego radia akiego jak ja mam można podłączyć symulator jak nie mm teraz zmieniarki i na co zwracać uwagę przy zakupie.

Masz we Wrocku: http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-audi-skoda-seat-vw-xcarlink-klu-i4764552357.html

Czasem się zastanawiam, po co piszemy tyle stron na jakiś temat, skoro na koniec i tak ktoś zapyta o to samo, czego dotyczy dyskusja... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo zawsze się ktoś znajdzie co mu poda na tacy.

Tak by poczytał.

A zaraz znów napisze jak to podłączyć choć zdjęcia z tego przebiegu są w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem, bo po co czytać 21 stron, jeszcze się czegoś dowie, a tak zawsze zapyta :grin::D


A zaraz znów napisze jak to podłączyć choć zdjęcia z tego przebiegu są w tym temacie.

O to to :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi dojazd zrobiliscie;p ;d Takze yyyyy, ten, nooo ogarnę juz temat do końca sam bez ponawiania pytan;D Ale dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten emulator zmieniarki : http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-mp3-sd-usb-vw-audi-seat-skoda-i4784972232.html jeżeli zostanie podłączony do radia concert III który wyświetla info o utworze będzie wyświetlał info o utworze z tego emulatora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...