Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak wlaczyc na radiu zeby czytalo z emulatora naciskajac przycisc ''CD'' bo nie mam pomyslu ktorym innym mogl bym wlaczyc tak jak by zmieniarke zeby czytalo emulatro..

Przyciskiem CD

ok a wtedy moge miec wlozona plyte CD czy wybieram miedzy CD a emulatorem

Edytowane przez Goofy2

Opublikowano

Możesz mieć płytę CD w napędzie i zmieniarkę. CD przełącza między nimi.

Opublikowano

Panowie, czy montując zmieniarkę Yotour do mojego radia Chrous II, będę potrzebował rozgałęziacz adapter iso 20pin ?

Opublikowano

Zależy, jak masz z tyłu w radiu to rozwiązane. Wyciągnij radio i sprawdź :)

Opublikowano

Czy ktoś może polecić na dzień dzisiejszy jakiś emulator zmieniarki pod Symphony I i system BOSE w dobrej cenie bez utraty jakości muzyki?
Troszku się tu zaśmieciło i ciężko wygrzebać interesujące informacje

Opublikowano

Yatour albo Dension Can Gateway

Opublikowano

Dzięki!

Opublikowano

Na początek w jakimś sklepie elektronicznym lub z Cb radiami kup filtr na zasilanie.

Np.ten

http://stelnet.w.interia.pl/ag81.html

Lub

http://multisort.pl/product/Filtr-przeciwzakloceniowy-20A-do-instalacji-sam.-12V,8814.html

Dopiero teraz u siebie zauważyłem, w zasadzie zaczęło mnie drażnić... Otóż, podczas jazdy, w tylnych głośnikach słyszę jakieś dziwne dźwięki, które czasami ustają, jak przełączę się na zmieniarkę, a czasem nie. W moim przypadku też potrzebny będzie ten filtr przeciwzakłóceniowy, czy sprawdzić na razie coś innego? Może odłączę zmieniarkę, albo masę wezmę nie z obudowy radia?

Opublikowano

Ja myślę, że jeśli ktoś chce mieć radio ori to najlepszym rozwiązaniem jest kabelek od kolegi z forum za 50 zł + mp3 którą każdy z nas używa niż zmieniarka za 300-500 zł ; )

ktoś oferuje na forum adaptery aux>jack za 50zl?
Opublikowano

witam

jaka obecnie zmieniarka jest najtansza dostepna?

i czy concert I plus obsluguje zmieniarke?

jest tak to ile pin 8 czy 12 ?

a concert II tez czy 8 czy 12?

dziekiz góry

Opublikowano

Concert 1 i 2 8 PIN. Z opisu na aukcji wynika, że Concert 1 obsługuje zmieniarkę.

Nie wiem, która jest najtańsza, ale wiem, z jaką nie ma problemów i kosztuje tylko 225 zł - Yatour.

Opublikowano

oki dzieki , a masz jeszcze info co do chorus II ? czy obsluguje i ile pin?

Opublikowano

widze ze sa wyszczegolnione rozne aukcje do roznych aut

czy roznica tkwi wylaczne w kablu miedzy radiem a zmiearka?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam :)

A jak sprawuje się emulator w radiu BNS 5.0 ?

http://www.sklep.hadron.pl/product-pl-68-Xcarlink-AUDI.htmlzastanawiam się nad tą opcją czy podejdzie bez żadnych przeróbek kabli >:

Opublikowano

Nic nie trzeba przerabiać.

Opublikowano

Gitara zamówione.

Opublikowano

Dorzucę coś od siebie i poproszę o podpowiedź.

Kupiłem densiona z bluetooth. Wszystko gra i nie buczy. Można utworzyć 5 katalogów bez limitu mp3 ( 5katalog to all in 1).

Moje uwagi po, jak jest pen wsadzony to nie odtworzymy przez blututa, jadąc samemu autem najlepiej się zatrzymać bo ciężko sięgnąć do schowka. Tak samo z rozmową przez telefon.

Jak już nie mamy pena i słuchamy przez blu muzy to i tak aby odebrać tel na radiu musimy przełączyć przycisk.

Niby nie ma pracy, ale za tę cenę myślałem, że będzie płynne przechodzenie pomiędzy tymi funkcjami pen/blu/zestaw głośn.

Na koniec pytanie do densionowców:)

Utworzyłem katalogi (wg instrukcji) od 1-5. Do każdego wrzuciłem podkatalogi z mp3. Po podłączeniu pena w samochodzie katalogi się mieszają np. 4 jako 1 odtwarza. Jak poprawnie zrobić te katalogi. tak to teraz wygląda

Kat 1 - Podkatalogi: Tiesto (25mp3), Armin(47mp3), ATB(101mp3)

Kat2 - i analogicznie z w/w

...

...

Kat5 -

Dzięki za info

Kamil

Edytowane przez asmaxx

Opublikowano

Witam. Niedawo kupiłem A4 B6, mam zamontowaną zmieniarkę USB i radio na kasety. Po podłączeniu pendrive'a do portu USB odlicza się czas tak, jakby leciała muzyka, ale nic nie słychać. Mam foldery od 01 do 06 więc wszystko powinna działać tak jak powinno. Ktoś miał podobny problem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.