Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

jak wlaczyc na radiu zeby czytalo z emulatora naciskajac przycisc ''CD'' bo nie mam pomyslu ktorym innym mogl bym wlaczyc tak jak by zmieniarke zeby czytalo emulatro..

Przyciskiem CD

ok a wtedy moge miec wlozona plyte CD czy wybieram miedzy CD a emulatorem

Edytowane przez Goofy2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć płytę CD w napędzie i zmieniarkę. CD przełącza między nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy montując zmieniarkę Yotour do mojego radia Chrous II, będę potrzebował rozgałęziacz adapter iso 20pin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, jak masz z tyłu w radiu to rozwiązane. Wyciągnij radio i sprawdź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić na dzień dzisiejszy jakiś emulator zmieniarki pod Symphony I i system BOSE w dobrej cenie bez utraty jakości muzyki?
Troszku się tu zaśmieciło i ciężko wygrzebać interesujące informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek w jakimś sklepie elektronicznym lub z Cb radiami kup filtr na zasilanie.

Np.ten

http://stelnet.w.interia.pl/ag81.html

Lub

http://multisort.pl/product/Filtr-przeciwzakloceniowy-20A-do-instalacji-sam.-12V,8814.html

Dopiero teraz u siebie zauważyłem, w zasadzie zaczęło mnie drażnić... Otóż, podczas jazdy, w tylnych głośnikach słyszę jakieś dziwne dźwięki, które czasami ustają, jak przełączę się na zmieniarkę, a czasem nie. W moim przypadku też potrzebny będzie ten filtr przeciwzakłóceniowy, czy sprawdzić na razie coś innego? Może odłączę zmieniarkę, albo masę wezmę nie z obudowy radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że jeśli ktoś chce mieć radio ori to najlepszym rozwiązaniem jest kabelek od kolegi z forum za 50 zł + mp3 którą każdy z nas używa niż zmieniarka za 300-500 zł ; )

ktoś oferuje na forum adaptery aux>jack za 50zl?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jaka obecnie zmieniarka jest najtansza dostepna?

i czy concert I plus obsluguje zmieniarke?

jest tak to ile pin 8 czy 12 ?

a concert II tez czy 8 czy 12?

dziekiz góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Concert 1 i 2 8 PIN. Z opisu na aukcji wynika, że Concert 1 obsługuje zmieniarkę.

Nie wiem, która jest najtańsza, ale wiem, z jaką nie ma problemów i kosztuje tylko 225 zł - Yatour.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzieki , a masz jeszcze info co do chorus II ? czy obsluguje i ile pin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługuje. Też 8 PIN.

Tu znajdziesz wszystkie potrzebne informacje: :arrow2:http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-audi-skoda-seat-vw-xcarlink-klu-i5146456630.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze sa wyszczegolnione rozne aukcje do roznych aut

czy roznica tkwi wylaczne w kablu miedzy radiem a zmiearka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

A jak sprawuje się emulator w radiu BNS 5.0 ?

http://www.sklep.hadron.pl/product-pl-68-Xcarlink-AUDI.htmlzastanawiam się nad tą opcją czy podejdzie bez żadnych przeróbek kabli >:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę coś od siebie i poproszę o podpowiedź.

Kupiłem densiona z bluetooth. Wszystko gra i nie buczy. Można utworzyć 5 katalogów bez limitu mp3 ( 5katalog to all in 1).

Moje uwagi po, jak jest pen wsadzony to nie odtworzymy przez blututa, jadąc samemu autem najlepiej się zatrzymać bo ciężko sięgnąć do schowka. Tak samo z rozmową przez telefon.

Jak już nie mamy pena i słuchamy przez blu muzy to i tak aby odebrać tel na radiu musimy przełączyć przycisk.

Niby nie ma pracy, ale za tę cenę myślałem, że będzie płynne przechodzenie pomiędzy tymi funkcjami pen/blu/zestaw głośn.

Na koniec pytanie do densionowców:)

Utworzyłem katalogi (wg instrukcji) od 1-5. Do każdego wrzuciłem podkatalogi z mp3. Po podłączeniu pena w samochodzie katalogi się mieszają np. 4 jako 1 odtwarza. Jak poprawnie zrobić te katalogi. tak to teraz wygląda

Kat 1 - Podkatalogi: Tiesto (25mp3), Armin(47mp3), ATB(101mp3)

Kat2 - i analogicznie z w/w

...

...

Kat5 -

Dzięki za info

Kamil

Edytowane przez asmaxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedawo kupiłem A4 B6, mam zamontowaną zmieniarkę USB i radio na kasety. Po podłączeniu pendrive'a do portu USB odlicza się czas tak, jakby leciała muzyka, ale nic nie słychać. Mam foldery od 01 do 06 więc wszystko powinna działać tak jak powinno. Ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...