Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz byle jaką tanią kartę to się nie dziwię.

Na jakości nie warto oszczędzać.

Ja nie znam u siebie czegoś takiego jak "Zawieszenie emulatora".

ZERO problemów.

Dokładnie - Fido dobrze radzi. Kup markową kartę ze zwiększoną prędkością odczytu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używam aktualnie 3 kart na zmianę (róznych producentów) a wcześniej mialem 2 flashe... nie ma większej reguły kiedy się przytnie a używam to cudo już 4 lata.. ja tu nie marudze na temat yatoura - tylko mówię, że zdarza się sytuacja ze zwisem.. ot i tyle... żeby nie było, że sobie ktoś kupi i później będzie jęczał, że mu sie przycieło a "wszyscy" mówili, że się nie przycina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadajac taka zmieniarke mozna zmieniac kawalki w radiu czy nie ma wgl mozliwosci przelaczania?

Jasne, że można. Przewijasz, zmieniasz kawałki i foldery. Dodatkowo masz sterowanie z kierownicy. jeśli masz MF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to chyba najlepsze rozwiazanie, montaz to tylko demontaz navigacji z panelu podlaczenie i przeciagniecie do schowka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A4 B7 polecam montaż na bocznej ściance schowka po lewej stronie od pasażera.

Żeby nic nie wiercić warto kupić taśmę 3M - taki przezroczysty plastikowy rzep b.mocny. (w le roy merlin są) Wówczas nic nie ogranicza funkcjonalności schowka,

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dołączyłem do szczęśliwych posiadaczy Yatoura. Montowałem do Concerta II i żadnych szumów nie mam ani niczego niepokojącego ;) Na razie leży sobie spokojnie w schowku i czeka na zamocowanie rzepem samoprzylepnym albo jakąś taśmą.

Co do samego montażu to warto dodać, że do przykręcenia masy do radia jest potrzebny Torx 6 lub 8 (ewentualnie T10, ale ta śrubka jest w niedogodnym miejscu według mnie). Piszę to, ponieważ mnie zaskoczył brak takiego narzędzia i musiałem kombinować, ale się udało :)


aaaa i zapomnaiłbym. Ktoś wyżej pisał o formatowaniu pendrivea narzędziem HP USB Disk Storage Format Tool w przypadku gdy nie czyta go zmieniarka - potwierdzam, po sformatowaniu pod samym W8.1 pendrivea nie wykrywało, a po tym programie ruszył bez problemu.

Co do zmiany kodowania radia - u siebie w kodowaniu nie mam dodanej zmieniarki CD, a mimo wszystko działa.

Edytowane przez holker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Koledzy, przymierzam się do zakupu zmieniarki YATOUR, chodziło by pod radiem Concert II.

I tutaj moje pytanie, trafiłem w jednej z aukcji (allegro) na opis:

Najnowsza wersja oprogramowania ! ! ! V 2.13

Jaka jest starsza wersja oprogramowania i jakie są różnice pomiędzy nimi? Czy ma to jakiekolwiek znaczenie?

Dodatkowo w specyfikacji jest umieszczony zakres pracy urządzenia w temp:

"Working Temperature: -10℃ - 80℃"

Wiadomo jakie mamy zimy, czasem bywa -20 i więcej? Urządzenie przeżyje w schowku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chodziło by pod radiem Concert II.

Poczytaj cały wątek to się dowiesz.

Ewentualnie popatrz na opis aukcji.


Urządzenie przeżyje w schowku?

Przezyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło by pod radiem Concert II.

Poczytaj cały wątek to się dowiesz.

Ewentualnie popatrz na opis aukcji.

Urządzenie przeżyje w schowku?

Przezyje.

Kolego Fido, to było stwierdzenie że będzie pracowało pod concert II :)

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie chciało ci się przelecieć 20 stron to przejrzyj aukcję.

http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-sd-audi-seat-skoda-vw-xcarlink-i4666323234.html

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj zmieniarkę YATOUR, i chciałem ją sprawdzić czy działa, odłączyłem tą dużą wtyczkę i podłączyłem tylko tą 8 pin ze zmieniarki, po przełączeniu na cd nic się nie działo, czy to wina zmieniarki czy tego że nie podłączyłem tej dużej wtyczki?

u4unqdxl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...