Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie takie cudo z moim chorusem II będzie śmigać? ZMIENIARKA MP3 USB SD AUDI SEAT SKODA VW xCarLink (3834393995) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I jeszcze pytanie. W opisach aukcji jest żeby zrobić katalogi CD01, CD02, .... To będzie wyświetlać na radiu i na fisie a ile można zrobić katalogów i ile wrzucać utworów do takiego katalogu?

Można zrobić tylko 6 czy do 99 jak piszą i jak z piosnkami też do 99 na katalog? I czy piosenki mogą mieć normalne nazwy czy trzeba je też mieniać jakoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwsze pytanie niestety nie odpowiem...

Jeśli chodzi o kolejne na na pendrivie robisz katalogi CD1,CD2...CD6 i w każdym katalogu do 99 piosenek - tytułów nie zmieniałem nigdy, wszystko zawsze działało. Na radiu i FISie będziesz miał wyświetlane to tak jak byś słuchał płytki ze zmieniarki tylko zakres cyferek będzie inny :) np. CD6 TRACK 77 :)

Posiadałem taką samą zmieniarkę jak podałeś w linku i używałem ją z radiem MFD w Skodzie - śmigało wszystko elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori mam zmieniarke w schowku także tego. He

Czyli mozna zrobic tylko 6 katalogow czy wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

W Concert II tylko 6 folderów po 99 utworów w każdym.

Jak zachowa się Chorus II ?

Mus przetestować samemu ale podejrzewam że również 6 folderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha bo w niektórych aukcjach piszą że można zrobić do CD99 więc ciekawe. Ma ktoś taki gadżet w swoim aucie co by sprawdził? :wink:

Ja się zastanawiam nad tym żeby założyć albo radio z mp3 w schowek zamiast zmieniarki ale czekam na odpowiedź jednego forumowicza jak onn to u siebie ogarnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radia Audi obsluguja 6 folderow czyli tyle ile jest przyciskow od stacji na radiu. Wiecej nie da rady. W kazdym z nich mozna wrzucic po 99 kawalkow.

Mam zmieniarke Yatour u siebie w a3 juz z rok. Sprawuje sie bdb - nic nie przycina ani sie nie zawiesza. Szybko laduje kawalki. Polecam tylko karte SDHC do tego - szybciej i pewniej niz z pendrive'a.

U siebie pociagnalem kabel pod schowkiem i zmieniarka lezy na polce pod nim. Poki co ni nie przeszkadza ale faktycznie fajniej byloby umiescic ja w schowku.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś taki gadżet w swoim aucie co by sprawdził?

Gdybym nie miał to bym się nie odzywał.

Radia Audi obsluguja 6 folderow czyli tyle ile jest przyciskow od stacji na radiu

Czyli tak jak pisałem.

A jak i gdzie schować Yatoura to przejrzyj 13 stron tego tematu a znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie co do tych zmieniarek, one odtwarzają jedynie mp3? czy dają rade z innymi formatami plików muzyki np. typu flac? Chodzi mi o to żeby zachować jak najlepszą jakość dźwięku.

Phatbox obsługuje .FLAC i dźwięk jest mega czysty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Zamiast montować zmieniarkę pod usb i sd myślę też o zamontowaniu w to inną jednostkę. Do podłączenia potrzebowałbym takie dwie rzeczy ale jak to wygląda potem z obsługą? Trzeba przełączać sobie pliki na nie ori radiu czy jak bo kolega VIRUS ma u siebie tak zamontowane ale rzadko wchodzi na forum i ciężki jest kontakt.

zrs-aux_becker_1.jpg

adapter%2020PIN.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, ta przejściówka z chinchami nie będzie działać na concert 2/chorus 2, do tego radia trzeba podłączyć emulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie proszę, czy jeśli mam ori BT w aucie i połączę się z nim telefonem, to czy odtwarzana mp3 z telefonu pójdzie przez radio? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radia Audi obsluguja 6 folderow czyli tyle ile jest przyciskow od stacji na radiu. Wiecej nie da rady. W kazdym z nich mozna wrzucic po 99 kawalkow.

Mam zmieniarke Yatour u siebie w a3 juz z rok. Sprawuje sie bdb - nic nie przycina ani sie nie zawiesza. Szybko laduje kawalki. Polecam tylko karte SDHC do tego - szybciej i pewniej niz z pendrive'a.

U siebie pociagnalem kabel pod schowkiem i zmieniarka lezy na polce pod nim. Poki co ni nie przeszkadza ale faktycznie fajniej byloby umiescic ja w schowku.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ja mam dmc i obsluguje mi 8 folderow po 99 utworow pod concertem 2 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może, ale wrzuciłem jeszcze 9 folder i w ogole go nie wyswietliło

Ty mi lepiej powiedz kiedy auto zmieniasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat, jaką zmieniarkę wybrać. Nie potrzebuję Densiona, bo pewnie z powodu BT jest droższy od pozostałych, dlatego zastanawiam się nad Yatour albo DMC. Na stronie Viakena znalazłem DMC za 199 zł. Yatour jest troszkę droższy na allegro. Jakie są między nimi różnice i którego polecacie bardziej? Bo temat 6 folderów i 99 utworów jest mi znany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że cobyś nie wzial będziesz zadowolony :wink: a zobacz densiona bez bt, jest tańszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...