Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

Tommy wysłałem do Ciebie Pw ale cos nie otrzymałem odpowiedzi

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz_mk2 już sprawdzam i odpowiadam. Sorki ale nie zaglądałem na forum jakiś czas. Jeśli tu nie odpisuje to piszcie na mail allegro @ axiotech.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniara Mp3 z viaken.pl :decayed:

Powiedz mi proszę, bo pewnie wiesz, jak zrobić na FIS, żeby pokazywał mi, że jest właśnie CD odtwarzana itp.? U mnie nic nie ma w tej części ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz podpiętą małą wtyczke środkową w radiu z tyłu od fisa? :wink: a jak wlaczysz radio fm to dziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz podpiętą małą wtyczke środkową w radiu z tyłu od fisa? :wink: a jak wlaczysz radio fm to dziala?

Nie wiem, czy mam podpiętą, bo kupiłem auto niedawno i nie wyciągałem jeszcze radia. Jak włączę radio to też nie działa. A może to przez to, że nie mam kierownicy multifunkcji i modułu obsługującego z końcówką np. N?

Pokazuje mi się tam, że skończył się płyn do spryskiwaczy itp, więc wnioskuję, że mam pełny FIS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz concerta to wyjmij go i zobacz czy wszystko podpięte :wink:

obsługa góry wyswietlacza zalezy od radia, z oryginalnym Audi działa, zauważ że ja mam zablokowanego fisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wkońcu chę kupić sobie ta zmieniarkę i teraz mam pytanie, którą wybrać bo trochę tego na rynku jest:

1. Zmieniarka z Viakena za 199zł

2. YATOUR za 235zł

3. DENSION lite za 299zł

4. BLAUPUNKT za 299zł

Czy "zmieniarki" te różnią się czymś od siebie czy to te same chińskie wnętrzności w innych opakowaniach?

Wiadomo jak nie ma różnicy to po co przepłacać... ale czy jest tak aby do końca, napiszcie coś o plusach i minusach wyżej wymienionych, oczywiście z doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dension to dension :decayed:

ja mam tą z Viakena i chodziła u Kolegi tutaj z forum przez rok, teraz u mnie śmiga i nie mam sie do czego przyczepić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dension to dension :decayed:

ja mam tą z Viakena i chodziła u Kolegi tutaj z forum przez rok, teraz u mnie śmiga i nie mam sie do czego przyczepić :wink:

A czy Viaken dorzuca kluczyki do wyjmowania i przejściówke 20PIN do zestawu?

Jeszcze jedno pytanko, czy zapamiętywane są utwory, chodzi o to że jak wyłączysz radyjko po ponownym wlaczeniu odtwarzana jest dalej dana piosenka czy leci już wszystko od nowa?

Nic się nie wiesza itd. itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yatour pamięta ostatnią nute i odtwarza od momentu jej wyłączenia.

Nic się nie wiesza.

Co do innych się nie wypowiem bo nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem jednak tego Densiona z modulem bluetooth, a co tam:decayed:

Zestaw glosnomowiacy tez sie przyda. Jak juz dojdzie zdam relacje jak to dziala w praktyce ;)

Dension Bluetooth,USB,iPod,AUX Audi,Seat,Skoda (3551760008) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalony :kox:

na bank będziesz zadowolony, czekam na relację :banan::wink:

---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

co do pytań poprzednich dla potomnych, viaken zachowuje sie jak powinien - i przesuwa utwory i odtwarza w ostatnim miejscu, tak samo wrzucając utwory na karte pamieci na przyklad robimy foldery CD1 CD2 i wrzucamy utwory do folderow nie zmieniajac nazw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i DENSION zamontowany. Z efektu jestem baaardzo zadowolony:decayed:

Na początku podczas montażu miałem troche problemów bo nie było komunikacji przez VCDSa z CONCERTEM i nie dało się go przekodować pod zmieniarke więc musiałem dociągać K-line z mini ISO do OBD2.

Następnie pałowałem się z różnymi pendrive'ami, bo niczego nie chciało mi odtwarzać, heh okazało się, że pierwszy raz pena trzeba wsadzać przy włączonym radiu, żeby zaskoczył, a nie tak jak ja robiłem ciągle coby nic nie uszkodzić przy wyłączonym zasilaniu :facepalm:

Suma sumarum, odtwarzanie mp3 działa zajebiaszczo, nie jesteśmy ograniczeni jak w przypadku yatouropodobnych jedynie do 6x99MP3, a możemy pakować mnóstwo podkatalogów do poszczególnych "CD-ków" i tworzy się niezliczalna ilość plików (oczywiście przechodzenie między podkatalogami równiez jest możliwe).

Co do funkcji bluetooth, mikrofon umieściłem jak na fotce poniżej, łączy się z telefonem prawidłowo podczas każdego wsiadania do samochodu, a sama obsługa jest bezproblemowa.

Aaaa no i przy okazji kupiłem i założyłem kierownice MF + reszte gratów co by wygodnie było:decayed:

0k0d.jpg

8mmp.jpg

ucky.jpg

3w99.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wkońcu chę kupić sobie ta zmieniarkę i teraz mam pytanie, którą wybrać bo trochę tego na rynku jest:

1. Zmieniarka z Viakena za 199zł

2. YATOUR za 235zł

3. DENSION lite za 299zł

4. BLAUPUNKT za 299zł

A powiedz mi, czemu np. nie planowałeś kupić za 400 zł AMI z możliwością USB? Nie pasuje do wszystkich modeli B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa no i przy okazji kupiłem i założyłem kierownice MF + reszte gratów co by wygodnie było:decayed:

Piotrek, jak zmienisz radio to będziesz mógł z kierownicy odbierać i odrzucać rozmowy :) Ściągnij sobie ze strony najnowsze oprogramowanie :)

Mam też tego densiona i polecałem go już kilka razy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa no i przy okazji kupiłem i założyłem kierownice MF + reszte gratów co by wygodnie było:decayed:

Piotrek, jak zmienisz radio to będziesz mógł z kierownicy odbierać i odrzucać rozmowy :) Ściągnij sobie ze strony najnowsze oprogramowanie :)

Mam też tego densiona i polecałem go już kilka razy :)

Concerta z b7 juz zakupilem u Siemiana, teraz czekam na przesylke :wink:

...a no wlasnie, bede mial mojego na sprzedaz, jakby ktos potrzebowal to priv:decayed:

A odbieranie i odrzucanie rozmow to nast. I poprz. Utwor na kierownicy tak?

Tez na serio moge kazdemu polecic, oplacalo sie troche wiecej kasy wylozyc niz na yatoura.:smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam niestety problem z podłączeniem yatoura. Mam Concerta II, tył jak na tym zdjęciu: http://obrazki.elektroda.pl/6009017400_1348102484.jpg . Zacznę od tego, że nie wiem jak podłączyć emulator, gdyż wszystkie gniazdka oprócz tego pionowego po lewej są zajęte. Zmieniarka powinna być po prawej stronie, w górnym gniazdku, zgadza się? Problem w tym, że u mnie jest tam jedna wielka, czarna kostka. Druga sprawa, że gdy odłączyłem tą kostke (przestał grać tył) aby sprawdzić czy emulator ogólnie działa to niestety nic. Nie wiem czy trzeba gdzieś w opcjach włączyć zmieniarke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokup przejsciowke s na allegro

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

Taka jak na aukcji http://allegro.pl/adapter-20-pin-audi-do-zmieniarek-zmieniarka-usb-i3609749103.html

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...