Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze można z plastiku zrobić ładną kieszeń i okleić ją podobnym materiałem co schowek.

Tu już inwencja twórcza autora.

Moje opaski są na razie jako prowizorka.Zresztą wogóle tego nie widać z pozycji pasażera.

Trzeba porządnie głowę schylić.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to ma się z radyjkami ori obsługującymi mp3 ? tez nie będą wyświetlane nazwy utworów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to ma się z radyjkami ori obsługującymi mp3 ? tez nie będą wyświetlane nazwy utworów ?

wszystko zależy od tego czy radio ma funkcję CD TEXT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę drogo ale ciekawa sprawa ten Dension.Trzeba poczekać, może cena spadnie.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena niezła jak za takie urządzenie ;/ jak dla mnie za drogo

miałem kupić bns 5.0 i takie coś do niego ale jak za ten dodatek mam dać więcej niż za bns to chyba uzbieram na rns-e i dopiero zmienię

przyzwyczaiłem się już do obsługi kart i usb w samochodzie i cięzko na płyty się przestawić było by znowu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

co do zmieniarki to dziala dobrze,szybkie i proste podlaczenie,jakosc odtwarzania dobra oczywiscie jesli mamy mp3 w dobrej jakosci

jedyny minus jaki zauwazylem to to ze niezawsze zapametuje ostatnia piosenke,po wylaczeniu i wlaczeniu pusza od 1-szej piosenki i zmienia plyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz widzieć nazwy to jak na razie tylko dension ma taką funkcję, np:

Dension Gateway 300 Audi MINI ISO AUX/USB/iPod/ID3 (2993784899) - motoAllegro

sam się nad tym zastanawiałem ale jak dla mnie trochę za drogo. za tą cenę wole sobie sprawić dobrego pioneera.

Czy ktoś używa tej zmieniarki?? Bo myślę czy sobie takiej nie sprawić i chciałbym się dowiedzieć jak się ona sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam densiona lite BT, więc tytułów nie pokazuje, ale jestem z niej bardzo zadowolony, nigdy się nie zawiesiła, i zawsze zaczyna odtwarzanie od miejsca, na którym ostatnio skończyła :) poza tym co jakiś czas jest nowy firmware, więc jakiekolwiek błędy są usuwane na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam jeszcze 5szt. zmieniarek Yatour YT-M06

http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/zmieniarka-mp3-yatour-grupowe-zamowienie-255485/

Zostało mi z zamówień kolegów z forum a3 więc jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę o PW.

Nie żebym robił konkrencję, ale 5szt. mi zostało i mogę po prostu tyle sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanko.

Concert II

Da się jakoś włączyć funkcję wybierania losowego MP3 ?

Bo tak dziś popatrzyłem i nie widzę klawisza który by za to odpowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, ale dałem ciała :facepalm:

Aż wstyd.:facepalm:

Ze 3 tyg.temu przeczytałem całą instrukcję obsługi a dziś patrzyłem się na klawisze jak szpak w nie powiem co.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servus,

Podepnę się pod temat jako, że sam ostatnio zdecydowałem się na zakup zmieniarki mp3. Co prawda początkowo nie miałem takiej potrzeby ale jednak z czasem okazuje się, że na długich trasach moja ORI zmieniarka to za mało, a jej zawartość szybko się nudzi :tongue4:. Początkowo szukałem czegoś co pozwoliłoby mi używać ORI zmieniarki równolegle z mp3-ką jako, że radio, które posiadam to Concert I (kaseciak), a różnicę w jakości oryginalnych nagrań CD słychać wyraźnie ale znalazłem coś takiego... Ncxus V3 Pro z wbudowanym BT. To co mnie ostatecznie przekonało to właśnie wbudowany BT, funkcja Voice Over oraz odbieranie / kończenie rozmów za pomocą przycisku Scan bezpośrednio na radiu :thumbup1:. Co prawda cenowo trochę po kieszeni bo całość kosztowała mnie dokładnie 105 € ale jednak decyzja przeszła :tongue4:. Choć i tak wyszło mnie troche taniej niż bezpośrednio z ich strony ponieważ prowadzą również swój sklep na ebay'u (link) więc wychaczyłem troche taniej na aukcji (link od 1€)... dokładnie 89€ + przejściówka 20-pin 9,98€ + przesyłka 5,98€ (teren DE). Co do samego działania jeszcze się nie wypowiem ponieważ dopiero, co dzisiaj przesyłka dojechała więc po montażu i krótkim teście wypowiem się troche bardziej szczegółowo. Natomiast, co do samego wykonania to mogę powiedzieć, że wygląda solidnie... obudowa alu :thumbup1:. Tak więc pewnie w niedalekiej przyszłości wymienię obecne radio na Concert II aby zachować dostępnośc CD, a ORI zmieniarkę sprzedam.

W zestawie otrzymałem:

  • Ncxus V3 Pro
  • mikrofon
  • kabel 8-pin
  • instrukcja montażu / obsługi
  • kabel 20-pin (dodatkowy zakup)

Poniżej króti filmik instruktażowy...

Mam jeszcze małe pytanie do znawców. Znalazłem takie oto foto gdzie koleś umieścił mikrofon z tego właśnie zestawu w górnym panelu podświetlenia w podsufitce, co prawda nie A4 B5 tylko A3 8P ale czy jest to miejsce oryginalnie przewidziane na mikrofon i czy w B5 polift również dostępne?

205106668-w988.jpg

Pozdro

Lucas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podepnę się pod temat. Moje audi a4 avant z 1999 (modelowo 2000 po lifcie) ma chorus 1 i nie ma możliwości podłączenia zmieniarki CD. Dodatkowo psuje mi się regulacja głośności, a to około 100 zł za naprawę. Zamiast naprawiać, wolałbym dołożyć kilka pln i kupić inne radio, które ma tę możliwość. Doradzicie które? Najlepiej żeby pasowało mi odcieniem do reszty panelu (zakładam że chorusy wychodziły w jednym kolorze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowalem zmieniarke od kolegi Tommy01 i musze powiedziec ze rewelacja. Szybko przerzuca piosenki i jakosc tez jest ok. Jedyne ograniczenie to to ze moze byc tylko 6 folderow ale to tez raczej nie problem takze polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast naprawiać, wolałbym dołożyć kilka pln i kupić inne radio, które ma tę możliwość.

Może Chorus II ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowalem zmieniarke od kolegi Tommy01 i musze powiedziec ze rewelacja. Szybko przerzuca piosenki i jakosc tez jest ok. Jedyne ograniczenie to to ze moze byc tylko 6 folderow ale to tez raczej nie problem takze polecam

Miło usłyszeć, że zmieniarka śmiga jak należy ;)

Sporo osób z forum już je u mnie zakupiło mam nadzieję, że każdy jest zadowolony.

Widziałem że ktoś jeszcze oferował tutaj Yatoura także może już każdy ma.

Natomiast właśnie dotarła do mnie nowa paczka z zmieniarkami YATOUR 8PIN i 12PIN także jeśli są chętni to można pisać.

Na obecną chwilę mam zarówno te tańsze jak i Yatour w ofercie.

Do każdego zestawu faktura VAT oraz gwarancja na rok (którą ja realizuje, nie wysyłamy produktu do producenta, tylko do mnie. Koszty reklamacji wziąłem na siebie i zazwyczaj jest to wymiana na nową zmieniarkę.)

---------- Post dopisany at 05:27 ---------- Poprzedni post napisany at 04:20 ----------

jest odczuwalna różnica między mp3, a audio??

Tak słychać małą różnice pomiędzy mp3 a audio. Natomiast zmieniarki mp3 odtwarzają poza formatem mp3 również .wav

Wystarczy przekonwertować pliki mp3 na wav. Ja używam programu CDex. Dalej takie pliki wrzucamy na pendrive i podłączamy do zmieniarki mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak słychać małą różnice pomiędzy mp3 a audio. Natomiast zmieniarki mp3 odtwarzają poza formatem mp3 również .wav

Wystarczy przekonwertować pliki mp3 na wav. Ja używam programu CDex. Dalej takie pliki wrzucamy na pendrive i podłączamy do zmieniarki mp3.

a co taka operacja, poza stratą miejsca na karcie/pendrive, ma na celu? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...