Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie wszystko zależy od tego jaką kostkę mamy wpiętą w radio. Jeśli jest jedna szeroka to konieczne jest podłączenie przez załączoną przez nas przejściówkę.
Natomiast jeśli mamy możliwość wpięcia jedynie kostki 8PIN zmieniarki to tutaj jest dowolność możemy lecz nie musimy użyć przejściówki.

Oczywiście mówimy o http://sklep.hadron.pl/pliki/images/zmieniarki/kostka_do_audi.jpg takiej przejściówce.



Pozdrawiam

Edytowane przez Tommy01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich forumowiczów.

Oczekiwaliśmy i doczekaliśmy się własnego dzieła.

Są to nowe zmieniarki które pracują bezawaryjnie i śmiało możemy polecić każdemu na forum.

Cena jest dość atrakcyjna : 219 PLN/szt

Zmieniarka 8pin dostępna na aukcji :

ZMIENIARKA MP3 USB SD AUDI SEAT SKODA VW 8 NEW (2876360000) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zmieniarka 12pin dostępna na aukcji :

ZMIENIARKA MP3 USB SD AUDI SEAT SKODA VW 12 NEW (2949070739) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

zmieniarki posiadają długi kabel USB dzięki któremu możemy wszystko zabudować i ukryć, kabel możemy przeciągnąć do schowka lub np. do popielniczki lub podłokietnika.

Mamy mały prezent :-) kto pierwszy ten lepszy.

Są dwie zmieniarki : jedna 8pin, druga 12 pin

Kto pierwszy zarezerwuje ten otrzyma w cenie 149 PLN/szt

W zamian za to prosimy o ocenę zmieniarki na forum.

Za jakiś czas zrobimy także promocję dla wszystkich z forum, aktualna cena to 219 PLN/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli są pytania proszę pisać na priv podam nr tel.

Pozdrawiam

Edytowane przez Tommy01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy był kolega o nicku Maras

Dla niego jest zmieniarka 8PIN

Jeśli jednak zrezygnuje to następny jest Matys89

Pod fabryczny concert II pasuje zmieniarka 8PIN

W cenie promocyjnej zostaje w takim razie jeszcze zmieniarka 12PIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. a ja z takim pytaniem. melomanem nie jestem, ale lubię mieć dużą ilość muzyki, ok 2000mp3-jek. czy jest jakaś zmieniarka co nie ogranicza się do ilości 6xCD, a w każdym 99kawałków? czy pozostaje zmiana radia na jakiś pioneer lub alpine? mam radio chorusII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. a ja z takim pytaniem. melomanem nie jestem, ale lubię mieć dużą ilość muzyki, ok 2000mp3-jek. czy jest jakaś zmieniarka co nie ogranicza się do ilości 6xCD, a w każdym 99kawałków? czy pozostaje zmiana radia na jakiś pioneer lub alpine? mam radio chorusII.

Zmieniarka Dension obsługuje więcej niż 99 plików w katalogu, ponadto czyta podkatalogi w katalogu, można przechodzić pomiędzy podkatalogami przyciskami od przewijania. Ale głowy nie dam czy obsłuży 2000 plików :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod concert 1 ktora podejdzie?


Jeśli masz takie radio :
http://www.szalalala.neostrada.pl/concert/concert.jpg
(przycisk MODE po prawej musi być ) to potrzebujesz zmieniarkę 8PIN

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

witam
i jak czy ktos juz przetestowal ta zmieniarke mp3???
ja wlasnie zamowilem wiec co do wrazen to bede sie mogl dopiero podzielic za kilka dni:)


Czekam na dane osób, które jako pierwsze zarezerwowały zmieniarki i wysyłam paczki. Czekam również na wasze opinie.

Podsyłam mały filmik na początek:


---------- Post dopisany 29-01-2013 at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2013 at 23:32 ----------

Ok jest jeszcze wolna zmieniarka 12PIN kolega Jawosz zrezygnował z rezerwacji:
"NIestety jestem zmuszony się wycofać z kupna.
Przepraszam za rezerwację ale póki co kumpel nie jest zainteresowany a ja juz mam zmieniarke."

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

witam
i jak czy ktos juz przetestowal ta zmieniarke mp3???
ja wlasnie zamowilem wiec co do wrazen to bede sie mogl dopiero podzielic za kilka dni:)


Kolego kosa_1988 dziś wysyłam paczkę także powinna być jutro/pojutrze u Ciebie. Edytowane przez Tommy01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem xCarLinka , czekam na przesyłkę.Zastanawiam się czy będzie mi jeszcze potrzebny Taki adapter ???

Choć fabrycznej zmieniarki nie mam zamontowanej.Radio Concert II

Foto.

Adapter.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem xCarLinka , czekam na przesyłkę.Zastanawiam się czy będzie mi jeszcze potrzebny Taki adapter ???

Choć fabrycznej zmieniarki nie mam zamontowanej.Radio Concert II

Foto.

[/color]

Będzie Ci potrzebna ta przejściówka w A4 B6

Zorientuj się bo zazwyczaj wszyscy sprzedawcy dorzucają te przejściówki gratis do zmieniarki, tak jak i kluczyki do wyjmowania radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił sprzedawca i wyjaśnił że będzie potrzebna więc dorzuci do paczki.Kluczyki też.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od pierwszego z najniższą ceną i najmniejszą ilością negatywnych komentarzy.

Sprzedający TechFreakz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...