Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

A co z Chorus II ? Czytałem wątki o zmieniarce mp3, i padło stwierdzenie, że obsłuży, tylko tu nasuwa się moje pytanie którymi przyciskami steruje się ta zmieniarką ? Tak jak kasetą? 5 i 6 do przewijania/ zmiany piosenki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Chorus II ? Czytałem wątki o zmieniarce mp3, i padło stwierdzenie, że obsłuży, tylko tu nasuwa się moje pytanie którymi przyciskami steruje się ta zmieniarką ? Tak jak kasetą? 5 i 6 do przewijania/ zmiany piosenki ?

W lewym dolnym rogu masz przycisk CC/CD - dalsze sterowanie przyciskami 1-6 gdzie:

1 - Poprzedni Katalog / Płyta

2 - Następny Katalog / Płyta

3 - Poprzedni Utwór

4 - Następny Utwór

5 - Przewijanie Wstecz

6 - Przewijanie w przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za konkretną informację mateo :) Trzeba będzie to poważnie przemyśleć bo ten Chorus daję radę nawet na kasecie + mp3 ;) i szkoda było by go zamieniać na jakieś inne radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak na concercie wyglada obsluga :)

ja zmienilem Chorusa na concerta, tylko dlatego że drażni mnie widok kasety i znajomi śmiali sie że mają gale chodnikową na kasecie to będzie można puszczać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ma ktoś może tą zmieniarkę pod tym radiem ?http://obrazki.elektroda.pl/9852590600_1348824817.jpg

Gubię się już bo niby wg forum Audi te radio nie obsługuje zmieniarki a pod niektórymi (nie wszystkimi) aukcjami z podobnymi zmieniarkami ten chorus je obsługuje . jak to wkońcu jest ?

Radia kasetowe bez przycisku MODE nie działają z zmieniarkami. Za pomocą tego przycisku przełączamy się pomiędzy zmieniarką a radiem. W przypadku radia CD do tego celu służy przycisk CC/CD

Radio nie współpracujące z zmieniarką

76386907_1_644x461_fabryczne-radio-audi-chorus-bielsko-biala.jpg

a ten model już działa z mp3

9b2d58ace5acb295med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ma ktoś może tą zmieniarkę pod tym radiem ?http://obrazki.elektroda.pl/9852590600_1348824817.jpg

Gubię się już bo niby wg forum Audi te radio nie obsługuje zmieniarki a pod niektórymi (nie wszystkimi) aukcjami z podobnymi zmieniarkami ten chorus je obsługuje . jak to wkońcu jest ?

Radia kasetowe bez przycisku MODE nie działają z zmieniarkami. Za pomocą tego przycisku przełączamy się pomiędzy zmieniarką a radiem. W przypadku radia CD do tego celu służy przycisk CC/CD

Radio nie współpracujące z zmieniarką

http://img15.tablica.pl/images_tablicapl/76386907_1_644x461_fabryczne-radio-audi-chorus-bielsko-biala.jpg

a ten model już działa z mp3

http://images34.fotosik.pl/320/9b2d58ace5acb295med.jpg

Tak

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie co do tych zmieniarek, one odtwarzają jedynie mp3? czy dają rade z innymi formatami plików muzyki np. typu flac? Chodzi mi o to żeby zachować jak najlepszą jakość dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj gdyby ci się chciało choć aukcje poczytać.

Ale ci się nie chce,nie ?

A tam pisze tak

strzalka.jpgodtwarza format mp3, wma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za ma co :decayed:

Mam tą zmieniarę,dźwięk jest zadowalający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zmieniarke yatoura podpiętą pod symphony I i działało to bardzo fajnie:wink: Co do jakości, wyglądu nie ma zarzutów. Natomiast zmienianie utworów trwa dosyć długo i to troche denerwuje jak ktoś ciągle klika:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wal po łapach :grin:

Ty prowadzisz i ty ustalacz czego słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zmieniarke yatoura podpiętą pod symphony I i działało to bardzo fajnie:wink: Co do jakości, wyglądu nie ma zarzutów. Natomiast zmienianie utworów trwa dosyć długo i to troche denerwuje jak ktoś ciągle klika:kox:

Niewielkie opóźnienie jest szczególnie jak chcesz 2-3 utwory przeskoczyć to się można pogubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...