Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A czy ten emulator zmieniarki : http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-mp3-sd-usb-vw-audi-seat-skoda-i4784972232.html jeżeli zostanie podłączony do radia concert III który wyświetla info o utworze będzie wyświetlał info o utworze z tego emulatora ?

Nie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pany :hi:

ma ktoś zmieniarke z BT ? jestem ciekaw czy dzięki BT w zmieniarce będzie możliwość odtwarzania utworów za pomocą telefonu Android przez BT tak żeby muzyka leciała bezprzewodowo... czy tylko BT działa jako Telefon ? :wink:

Opublikowano

Z tego, co wiem, to zmieniarka Densiona z BT pozwala odtwarzać muzykę w radiu z telefonu :)

Opublikowano

Dzięki nitroo :wink:

cena tego densiona powala :shocked:

Opublikowano

Pany :hi:

ma ktoś zmieniarke z BT ? jestem ciekaw czy dzięki BT w zmieniarce będzie możliwość odtwarzania utworów za pomocą telefonu Android przez BT tak żeby muzyka leciała bezprzewodowo... czy tylko BT działa jako Telefon ? :wink:

Działa bez problemu. Telefon szybko się łączy ze zmieniarką, chwila po zajęciu miejsca w aucie.

Jeden minus jest taki, że podczas odtwarzania przez BT, pendrive musi być odłączony więc czeka Cię wachlowanie pendrivem. Chyba, że zdecydujesz odtwarzać tylko z BT to wtedy nie podłączając pendrive'a od razu będzie działało.

Jakość muzyki z BT nie powala niestety. Wcześniej miałem Pioneera z modułem BT i tam dźwięk był super. Tutaj jednak słychać różnicę między dźwiękiem z BT a pendrive'a.

Dension kosztuje 400zł a na allegro są tańsze odpowiedniki z BT za 300zł bodajże. Nie wiem jaka różnica w jakości etc.

Edytowane przez cinkers

Opublikowano

uuu to kiepsko.. tylko nie wiadomo czy inne zamienniki też obsłużą bezprzewodowe puszczanie utworów przez BT ;/ a ten bluetooth #cinkers jak się sprawdza jako telefon ? (chyba, że nie używasz) :wink:

Opublikowano

Używam. Powiem Ci, że jest jeszcze gorzej ;) Jakość rozmów naprawdę nie jest zbyt dobra. Mało zadowalająca.

Opublikowano

no to dobrze wiedzieć #cinkers :wink: bo już się napaliłem i miałem kupować :) ale dobrze, że napisałeś pare stówek w kieszeni zostanie :hi:

Opublikowano

no to dobrze wiedzieć #cinkers :wink: bo już się napaliłem i miałem kupować :) ale dobrze, że napisałeś pare stówek w kieszeni zostanie :hi:

Rozmawiać się da oczywiście ale to nie jest to czego oczekuje się za 400zł. Liczyłem, że Dension to porządny sprzęt. Natomiast odtwarzanie z pendrive'a działa bdb. Działa szybko i stabilnie.

Opublikowano

jak dla mnie 400zł to kupa kasy i to jeszcze za taki emulator zmieniarki, przykre, że za taką kase nie można oczekiwać czegoś więcej. Za tą kase BNS'a albo concerta II idzie kupic :facepalm: jeżeli ten BT chodziłby poprawnie to byłbym w stanie dać te 400zł :hi:

Opublikowano

Tylko, że w ori radiach nie odtworzysz muzyki z telefonu przez BT, a na tym Ci zależy.

Opublikowano

To jest jedyny plus który ciężko osiągnąć czymkolwiek innym przy ori radiu.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam radio Symphony II i teraz pytanie, czy ta zmieniarka:

http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-usb-ipod-aux-id3-audi-concert-i4993233023.html?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Offers&bi_c=Product&bi_term=RTV+i+AGD-10_Sprz%C4%99t+car+audio-709_Zmieniarki+CD-715_Fabryczne-14182

będzie wyświetlała mi na fis info o utworze tak jak producent zapewnia ? Może ma ktoś coś takiego i jak jest z jakością dźwięku ?

Opublikowano

ma ktoś rozpiskę kabli do głośników z przodu? chodzi o kolory kabli bo wtyczkę to mam opisaną na radiu ;-)

Opublikowano

Dzięki! Wszędzie szukałem... :-)

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

Dzisiaj dotarły do mnie zmieniarki;

1. cyfrowa zmieniarka mp3, sd, usb - http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-mp3-sd-usb-vw-audi-seat-skoda-i4933853557.html

Jakość wykonania duża, obudowa aluminiowa, akcesoria jak w aukcji. Po podłączeniu działa ok, dźwięk na poziomie dobry z plusem, po wyłączeniu radia, zmianie z cd na radio zapamiętuje w którym momencie utworu zostało przełączone to na duży plus.

2. cyfrowa zmieniarka usb, ipod, id3 - http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-usb-ipod-aux-id3-audi-concert-i4993233023.html

tu niestety, wykonanie niezbyt solidne bo plastik, poza tym jak na tą cenę to brak mini jack'a do aux, kabla do portu ipod.

Mam nadzieje, że po podłączeniu jakość dźwięku będzie przynajmniej na poziomie dobrym oraz info na fis będzie wyświetlane jak jest pokazane na youtube czy na aukcji.

Edytowane przez r7adek

Opublikowano

Daj znać co do FIS w tej drugiej zmieniarce.

PS. Po co Ci aż dwie?

Opublikowano

Daj znać co do FIS w tej drugiej zmieniarce.

PS. Po co Ci aż dwie?

Napiszę dopiero po niedzieli co i jak. bo auto poszło na wymianę rozrządu i do malowania dokładek oraz progów.

Druga jest do innej audi.

Opublikowano

Też czekam na info o tym Densionie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.