Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ten emulator zmieniarki : http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-mp3-sd-usb-vw-audi-seat-skoda-i4784972232.html jeżeli zostanie podłączony do radia concert III który wyświetla info o utworze będzie wyświetlał info o utworze z tego emulatora ?

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany :hi:

ma ktoś zmieniarke z BT ? jestem ciekaw czy dzięki BT w zmieniarce będzie możliwość odtwarzania utworów za pomocą telefonu Android przez BT tak żeby muzyka leciała bezprzewodowo... czy tylko BT działa jako Telefon ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem, to zmieniarka Densiona z BT pozwala odtwarzać muzykę w radiu z telefonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany :hi:

ma ktoś zmieniarke z BT ? jestem ciekaw czy dzięki BT w zmieniarce będzie możliwość odtwarzania utworów za pomocą telefonu Android przez BT tak żeby muzyka leciała bezprzewodowo... czy tylko BT działa jako Telefon ? :wink:

Działa bez problemu. Telefon szybko się łączy ze zmieniarką, chwila po zajęciu miejsca w aucie.

Jeden minus jest taki, że podczas odtwarzania przez BT, pendrive musi być odłączony więc czeka Cię wachlowanie pendrivem. Chyba, że zdecydujesz odtwarzać tylko z BT to wtedy nie podłączając pendrive'a od razu będzie działało.

Jakość muzyki z BT nie powala niestety. Wcześniej miałem Pioneera z modułem BT i tam dźwięk był super. Tutaj jednak słychać różnicę między dźwiękiem z BT a pendrive'a.

Dension kosztuje 400zł a na allegro są tańsze odpowiedniki z BT za 300zł bodajże. Nie wiem jaka różnica w jakości etc.

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu to kiepsko.. tylko nie wiadomo czy inne zamienniki też obsłużą bezprzewodowe puszczanie utworów przez BT ;/ a ten bluetooth #cinkers jak się sprawdza jako telefon ? (chyba, że nie używasz) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam. Powiem Ci, że jest jeszcze gorzej ;) Jakość rozmów naprawdę nie jest zbyt dobra. Mało zadowalająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze wiedzieć #cinkers :wink: bo już się napaliłem i miałem kupować :) ale dobrze, że napisałeś pare stówek w kieszeni zostanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze wiedzieć #cinkers :wink: bo już się napaliłem i miałem kupować :) ale dobrze, że napisałeś pare stówek w kieszeni zostanie :hi:

Rozmawiać się da oczywiście ale to nie jest to czego oczekuje się za 400zł. Liczyłem, że Dension to porządny sprzęt. Natomiast odtwarzanie z pendrive'a działa bdb. Działa szybko i stabilnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie 400zł to kupa kasy i to jeszcze za taki emulator zmieniarki, przykre, że za taką kase nie można oczekiwać czegoś więcej. Za tą kase BNS'a albo concerta II idzie kupic :facepalm: jeżeli ten BT chodziłby poprawnie to byłbym w stanie dać te 400zł :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w ori radiach nie odtworzysz muzyki z telefonu przez BT, a na tym Ci zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jedyny plus który ciężko osiągnąć czymkolwiek innym przy ori radiu.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam radio Symphony II i teraz pytanie, czy ta zmieniarka:

http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-usb-ipod-aux-id3-audi-concert-i4993233023.html?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Offers&bi_c=Product&bi_term=RTV+i+AGD-10_Sprz%C4%99t+car+audio-709_Zmieniarki+CD-715_Fabryczne-14182

będzie wyświetlała mi na fis info o utworze tak jak producent zapewnia ? Może ma ktoś coś takiego i jak jest z jakością dźwięku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś rozpiskę kabli do głośników z przodu? chodzi o kolory kabli bo wtyczkę to mam opisaną na radiu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarły do mnie zmieniarki;

1. cyfrowa zmieniarka mp3, sd, usb - http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-mp3-sd-usb-vw-audi-seat-skoda-i4933853557.html

Jakość wykonania duża, obudowa aluminiowa, akcesoria jak w aukcji. Po podłączeniu działa ok, dźwięk na poziomie dobry z plusem, po wyłączeniu radia, zmianie z cd na radio zapamiętuje w którym momencie utworu zostało przełączone to na duży plus.

2. cyfrowa zmieniarka usb, ipod, id3 - http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-usb-ipod-aux-id3-audi-concert-i4993233023.html

tu niestety, wykonanie niezbyt solidne bo plastik, poza tym jak na tą cenę to brak mini jack'a do aux, kabla do portu ipod.

Mam nadzieje, że po podłączeniu jakość dźwięku będzie przynajmniej na poziomie dobrym oraz info na fis będzie wyświetlane jak jest pokazane na youtube czy na aukcji.

Edytowane przez r7adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać co do FIS w tej drugiej zmieniarce.

PS. Po co Ci aż dwie?

Napiszę dopiero po niedzieli co i jak. bo auto poszło na wymianę rozrządu i do malowania dokładek oraz progów.

Druga jest do innej audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...