Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

Yot tube nie interesuje.

Bardziej to co pokaże pod faktycznym podpięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o tej ? http://allegro.pl/nvox-zmieniarka-cyfrowa-mp3-audi-a3-a4-tt-gw-30m-i4993041693.html

a i do Concerta II 1 din od b7 potrzebna jest wtyka od zmieniarki 12pin czy 8 pin ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 PIN. W tej samej cenie masz sprawdzonego Yatoura i ja bym wolał coś przetestowanego niż jakiegoś no-name'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku kolejnych chwilach z Dension Gateway Lite BT: można wrzucić 4 katalogi, ponieważ interface widzi CD1-CD4. CD5 jest przeznaczony do odtwarzania wszystkiego bez podziału na katalogi a CD6 jest nieużywany.

Natomiast, można wrzucać podkatalogi do tych głównych. Przerzuca się między podkatalogami poprzez przytrzymanie FF/REW. Podobno według instrukcji nie ma ograniczeń jeżeli chodzi o ilość wrzuconych plików do katalogów ale nie sprawdzałem tego.

Ja mam to tak rozwiązane, że główne katalogi mam podzielone na gatunki a podkatalogi np. na płyty danego zespołu. Wszystko w miarę można ogarnąć choć cudów nie ma. Jednak wolę chyba puszczać muzykę z telefonu, gdzie jest wszystko jak na dłoni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pany w sobote będe wkladal zmieniarke yatour, czy w schowku trzeba wycinac jakis otwór zeby przeciągnąć kable do radia? Co jeszcze bedzie mi potrzebne zebym na marne nie rozgrzebał auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pany w sobote będe wkladal zmieniarke yatour, czy w schowku trzeba wycinac jakis otwór zeby przeciągnąć kable do radia? Co jeszcze bedzie mi potrzebne zebym na marne nie rozgrzebał auta

Witaj!

Nic nie musisz wycinac. W schowku są przewidziane zaślepione otwory.

Musisz jedynie usunąć zaślepkę i puścić kable.

Zmieniarkę możesz przytwierdzić po lewej stronie schowka pionowo lub poziomo na górze.

Zeby nic nie wiercić kup mocną przezroczystą taśmę mocującą na rzep (fajna jest w LeRoy Merlin).

Od radia (concert) potrzebna jest przejściówka iso.

Znajdziesz szczegółowe info w poprzednich wątkach forum.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pany w sobote będe wkladal zmieniarke yatour, czy w schowku trzeba wycinac jakis otwór zeby przeciągnąć kable do radia? Co jeszcze bedzie mi potrzebne zebym na marne nie rozgrzebał auta

Ja umieściłem w półce pod kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączasz go do radia z tyłu, a z boku przykręcasz masę.


Dobra pany w sobote będe wkladal zmieniarke yatour, czy w schowku trzeba wycinac jakis otwór zeby przeciągnąć kable do radia? Co jeszcze bedzie mi potrzebne zebym na marne nie rozgrzebał auta


Ja umieściłem w półce pod kierownicą.

Pochwal się, jak to u Ciebie wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy chorusie to bardzo dobry pomysł, bo z kasetami coraz gorzej :) Radio nie krzyczy że wyciągnąłeś mechanizm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że radio leżało 4 lata w piwnicy...

Radio działa ok tak jakby w ogóle nie było kasety. Po naciśnięciu CC/CD od razu jest w katalogu gdzie grało wcześniej.

Na zdjęciu tego jeszcze nie ma ale USB pomazałem czarnym markerem żeby się w oczy nie rzucało.

Co ciekawe na fabrycznych bzyczkach radio gra wręcz wyśmienicie. Lepiej niż 2 Alpine i 1 Kenwood miałem ale wkurzał mnie słaby zasięg FM pomimo zastosowania separatora, niebieskie podświetlenie lub ciągłe ściąganie panela radia.

Jest ori ładnie świeci, samo się wył/wł, gala itd

no bajer na maxa hehe

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego miejsca montażu bym się nie spodziewał. :kox:

Zaskoczyłeś mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że radio leżało 4 lata w piwnicy...

Radio działa ok tak jakby w ogóle nie było kasety. Po naciśnięciu CC/CD od razu jest w katalogu gdzie grało wcześniej.

Na zdjęciu tego jeszcze nie ma ale USB pomazałem czarnym markerem żeby się w oczy nie rzucało.

Co ciekawe na fabrycznych bzyczkach radio gra wręcz wyśmienicie. Lepiej niż 2 Alpine i 1 Kenwood miałem ale wkurzał mnie słaby zasięg FM pomimo zastosowania separatora, niebieskie podświetlenie lub ciągłe ściąganie panela radia.

Jest ori ładnie świeci, samo się wył/wł, gala itd

no bajer na maxa hehe

wysłane z Commodore 64

Witaj,

Jesteś liderem innowacji w montażu zmieniarek mp3 :D

Ładnie ukryłeś tego Yatour'a :D Jak go tam przytwierdziłeś?

Przykręcony jest?

PS. To teraz masz cyfrowego kaseciaka!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yatour w szpare :-) po kasecie wchodzi lekko na wcisk. Odrobina kleju do plastiku gwarantuje że nie wepchnę całości przy wkładaniu "cyfrowej kasety"

Dałem dodatkowo plastikowy kątowniczek z castoramy żeby się nie gibało na wybojach.

Był jeszcze pomysł przylutować kabelki do płyty ale wolałem nie ryzykować z moim oldskulowym radyjkiem :-)

Kabel wyprowadziłem przez wywiercony otwór w tylnej ściance radia i podpiąłem tam gdzie trzeba.

e55d8fc9ad525f5ca934985ca2053aa5.jpg

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...