Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

Yatour w szpare :-) po kasecie wchodzi lekko na wcisk. Odrobina kleju do plastiku gwarantuje że nie wepchnę całości przy wkładaniu "cyfrowej kasety"

Dałem dodatkowo plastikowy kątowniczek z castoramy żeby się nie gibało na wybojach.

Był jeszcze pomysł przylutować kabelki do płyty ale wolałem nie ryzykować z moim oldskulowym radyjkiem :-)

Kabel wyprowadziłem przez wywiercony otwór w tylnej ściance radia i podpiąłem tam gdzie trzeba.

e55d8fc9ad525f5ca934985ca2053aa5.jpg

wysłane z Commodore 64

Witaj,

Dzięki za info !

Idealnie zmieściłeś w otworze na kasetkę tego Yatour-ka :D

Patentuj temat i odsprzedaj do Ingolstadt !

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem dzisiaj Gateway 300 can. I powiem tak, różnicy w jakości dźwięku pomiędzy nim a yatour nie zauważam, jeśli ktoś chce kupić tak jak ja tylko po to żeby mu na fis wyświetlało nazwę utworu to oki, bo w innym wypadku nie ma sensu. Poza tym czas ładowania pierwszego utworu po podłączeniu pendriv'a to około 30 - 40 sekund (myślałem już, że nie działa, gdyż w yatour jest od razu). I jeszcze jedno jak w moim przypadku mam symphony II, gdzie na wyświetlaczu radia brak jest info o utworze to przy odtwarzaniu z gateway 300 can również na wyświetlaczu radia jest brak info.

14477563631907483549.jpg

47648550281154099495.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem dzisiaj Gateway 300 can. I powiem tak, różnicy w jakości dźwięku pomiędzy nim a yatour nie zauważam, jeśli ktoś chce kupić tak jak ja tylko po to żeby mu na fis wyświetlało nazwę utworu to oki, bo w innym wypadku nie ma sensu. Poza tym czas ładowania pierwszego utworu po podłączeniu pendriv'a to około 30 - 40 sekund (myślałem już, że nie działa, gdyż w yatour jest od razu). I jeszcze jedno jak w moim przypadku mam symphony II, gdzie na wyświetlaczu radia brak jest info o utworze to przy odtwarzaniu z gateway 300 can również na wyświetlaczu radia jest brak info.

14477563631907483549.jpg

47648550281154099495.jpg

Witaj,

To rzeczywiście raczej mija się z celem.

PS. Jaka cena tego Gateway 3000?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany do Yatka jest zestaw głośnomówiący bluetooth.

Mam pytanie czy ktoś używa i poleca?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5031587504

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pany w sobote będe wkladal zmieniarke yatour, czy w schowku trzeba wycinac jakis otwór zeby przeciągnąć kable do radia? Co jeszcze bedzie mi potrzebne zebym na marne nie rozgrzebał auta

Witaj!

Nic nie musisz wycinac. W schowku są przewidziane zaślepione otwory.

Musisz jedynie usunąć zaślepkę i puścić kable.

Zmieniarkę możesz przytwierdzić po lewej stronie schowka pionowo lub poziomo na górze.

Zeby nic nie wiercić kup mocną przezroczystą taśmę mocującą na rzep (fajna jest w LeRoy Merlin).

Od radia (concert) potrzebna jest przejściówka iso.

Znajdziesz szczegółowe info w poprzednich wątkach forum.

Pozdrawiam!

Czyli oprócz tego kabla ktory daja w zestawie od emulatora potrzebuje jeszcze przejsciówke od radia tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejściówka nie jest potrzebna. Wystarczy obciąć tą część gdzie wchodzi zmieniarka :-)

I nie pisać mi tu że to druciarstwo bo oni wtyczka jest "podzielona" na 3 sekcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Cie to boli Fido? Tak wlasnie zrobilem zanim przeczytalem czyli nie potrzebna częsc kostki ucieta i wywalona. A Fido twierdzi ze trzaba kupic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo korzystniej jest kupić, żeby bezinwazyjnie wpiąć i wypiąć zmieniarkę, a nie lutować ją na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie w kazdym momencie mozesz wypiąć zarówno 1 jak i 2 kostkę bez żadnego problemu. trzymaja się te ż odpowiednio mocno takze na pewno się nie wypną same bez wciśnięcia bocznych zaczasków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Cie to boli Fido?

Poczytaj o netykiecie, wtedy podyskutuj.

Co do przejściówki to wybór należy do ciebie.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez spiny... każdy robi jak chce. Ja uważam wszelkie przejściówki za zbędne. Niczego nie trzeba lutować tylko ładnie nożykiem do tapet upitolić zbędną część kostki.

Jak ktoś wkłada przejściówkę też jest dobrze :-)

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamontowane xcarlink do nawi plus 2 i mam zakłócenia, tzn w głośnikach słychać buczenie zależne od obrotow, ma ktoś jakiś pomysł jak to ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek w jakimś sklepie elektronicznym lub z Cb radiami kup filtr na zasilanie.

Np.ten

http://stelnet.w.interia.pl/ag81.html

Lub

http://multisort.pl/product/Filtr-przeciwzakloceniowy-20A-do-instalacji-sam.-12V,8814.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

sory za moje proste pytania

panowie auto z 2003r radio concert kolega mowi ze da mi swoj emulator od seata bo auto sprzedal..

nie mam jeszcze zmieniarki ale swoje radio wyjalem i mam duza czarna kostke po lewej stronie i tam pol kostki nie ma pinow a kolega mowi ze on ma jakas waska koncowke do emulatora czy tzn ze moge ta czesc czarnej kostki bez pinow wyciac i tam podlaczyc emulator?

drugie pytanie .. nie mam jeszcze emulatora a bede mial za tydzien i chce miec jasnosc..

jak wlaczyc na radiu zeby czytalo z emulatora naciskajac przycisc ''CD'' bo nie mam pomyslu ktorym innym mogl bym wlaczyc tak jak by zmieniarke zeby czytalo emulatro..

https://www.google.pl/search?espv=2&biw=1280&bih=709&tbm=isch&sa=1&q=eadio+concert&btnG=#imgdii=_&imgrc=IYDylxzerhRg3M%253A%3BUlwgmbMqOh368M%3Bhttp%253A%252F%252Fimg3.sprzedajemy.pl%252F540x405_audi-a-b-radio-cd-audi-concert-k-1207913.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fsprzedajemy.pl%252Faudi-a4-b6-oryginalne-radio-cd-audi-concert-kod%252C315218%3B542%3B198

takie mam radio..
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak wlaczyc na radiu zeby czytalo z emulatora naciskajac przycisc ''CD'' bo nie mam pomyslu ktorym innym mogl bym wlaczyc tak jak by zmieniarke zeby czytalo emulatro..

Przyciskiem CD


mam duza czarna kostke po lewej stronie i tam pol kostki nie ma pinow a kolega mowi ze on ma jakas waska koncowke do emulatora czy tzn ze moge ta czesc czarnej kostki bez pinow wyciac i tam podlaczyc emulator?

Potrzebna przejściówka na 8 pin.

Przejrzyj obecny temat.

W nim są moje zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...