Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I?

Opublikowano
  • Autor

I?

Jestem ready jak coś.

Opublikowano

szukałem cię ale nie znalazłem ;( ;([br]Dopisany: 12 Luty 2012, 21:48_________________________________________________musimy sie umowic na dana godzine i wtedy ogien

Opublikowano
  • Autor

szukałem cię ale nie znalazłem ;( ;([br]Dopisany: 12 Luty 2012, 21:48_________________________________________________musimy sie umowic na dana godzine i wtedy ogien

Nie widzisz mnie bo nie wysłałeś mi zaproszenia do znajomych, wysłałem Ci już.

Nie włączałem PS3 bo coś mi wyskoczyło teraz, za jakieś 20 minut mogę włączyć jeśli ktoś jeszcze będzie chciał pograć.

Opublikowano

ok dzięki dzisiaj sprawdzę bo wczoraj już się nie logowałem :hi:

Opublikowano

Pablo zerknąłem na Twój profil :blink: 149tys km i 100% gry? :blink: :blink: :blink:

i jak się tu z Wami mierzyć....

Opublikowano
  • Autor

Pablo zerknąłem na Twój profil :blink: 149tys km i 100% gry? :blink: :blink: :blink:

i jak się tu z Wami mierzyć....

Zapomniałem jak się w to gra więc się nie przejmuj :decayed: :decayed: :decayed:

Przypomniały mi się złote czasy jak się cisnęło na maksa w GT5 wyścigi 24h bez możliwości save'owania bo teraz już można, to był hardcore :)

Od tego posta i kilka stron dalej :)

Biedna PS3 wytrzymała 2 próby non stop chodzenia po 4 dni i noce :embarrassed:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?139841-Gran-Turismo-5&p=2099580&viewfull=1#post2099580

I drugi :decayed:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?139841-Gran-Turismo-5/page50

Opublikowano

pozwolę sobie zacytować Moskala :decayed:

Ty pojebany jestes :kox: :kox: :kox:

a tak serio długa droga przede mną i raczej nie spodziewam się przejechania Vettela na krzyżaku :wallbash:

tym bardziej szacun :cool1:

Opublikowano

PABLO szacun :notworthy: :notworthy:

A swoją drogą Vettela zrobiłem tylko na braz :confused4: :confused4: Monza padem reszta kiera .

Myślę że troszke treningu i Monze można śmiało na padzie cyknąc na srebro ale reszta to oooo

Opublikowano
  • Autor

Dodałem info do głównego wątku o GT5 gdzie dyskutujemy o grze, tutaj tylko ustawiamy się On-Line :wink4:

Opublikowano

jakieś granko wieczorkiem ???????? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jakieś granko wieczorkiem ???????? :cool1:

Ja jadę na spota i nie wiem kiedy wrócę tak więc nic nie obiecuję :gwizdanie:

Opublikowano

ok

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
:wink:

Dzięki jeszcze raz :notworthy:

Wandej jesteś na liście:decayed:

Opublikowano
:wink:

Dzięki jeszcze raz :notworthy:

Wandej jesteś na liście:decayed:

Dzieks:wink: Wieczorkiem okolo 23 w tym tygodniu bede dostepny ale widze ze laik jestem przy was :bag:

Opublikowano
  • Autor

Możemy w któryś dzień wieczorem w tygodniu zasiąść i się pojeździ parę kółek tak na test:kox:

Opublikowano
Możemy w któryś dzień wieczorem w tygodniu zasiąść i się pojeździ parę kółek tak na test:kox:

Jestem za :good: A jest Spa w grze w sieci?? za***isty tor:kox: Minolta 88C i do przodu:kox:

Opublikowano
  • Autor

Jestem za :good: A jest Spa w grze w sieci?? za***isty tor:kox: Minolta 88C i do przodu:kox:

Właśnie nie ma w grze jest jako dodatek:kwasny:

Muszę w końcu zapodać tą zdrapkę czy jakoś się to zwie i kupić ten tor:facepalm:

Fakt, jest za***isty:kox:, na początku jak się pojawił wystarczyło że ktoś tylko miał kupioną tą trasę i wystarczyło się dołączyć i można było śmigać, a od jakiegoś czasu zagrali w uja i system rozpoznaje czy masz wykupioną czy nie i Cię nie "puszcza" do gry :thumbdown:

Opublikowano

jetem za popykaniem wieczorkiem :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.