Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Po wymianie oleju zapala się kotrolka oleju co jakis czas.


mobi

Rekomendowane odpowiedzi

Z rana cos chwilke postuka. Ogolnie to autko chodzi raczej ładnie. Jak zapala się kontrolka to nie slysze i nie czuje zadnej róznicy. Co to jest ten smok bo nie bardzo kojarze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja taz wymieniłem olej na 10w40 castrol przywieziony z niemiec a wczesniej jezdziłem na 5w40 texcaco i było gorzej.kontrolka czasami sie zapali. rzadko kiedy pompa olejowa pada jest zapchane sitko w misce olejowej tam na dnie zawsze jest duzo syfu i na małych obrotach do 2000tys/obr nie ma duzego cisnienia i sie dziadostwo zapali.ja bede zdejmował miske i wszystko czyscił jak mi kontrolka zacznie czesciej sie załaczać.panewki to bys słyszał.[br]Dopisany: 31 Maj 2008, 19:36 _________________________________________________podobno te sitka maja mentalnosc sie zapychać.pracuje w autoryzowanym serwisie i mechanicy tak twierdzą.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ty lejesz olej 5 / 40 przecierz taki olej to sie leje do aut co maja po 20 tys km lub pracuja w zimnych waronkach chodzi o gestosc oleju

czemu masz temp wieksza oleju bo olej jest rzadszy i sie woda z niego robi

nie wiem jaki masz przebieg ale napewno lekko ponad 100 tys wiec min do ciebie to 10 / 40

jak wiadomo do nowych aut leje sie 0 poniewaz chodzi o to by nie wyplukalo silnika pozniej z czasem i przebiegiem wchodzi sie na 5 potem 10 i 15

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...